• Informacje na temat:

  wszystko o britney spears

Artykuły na temat: wszystko o britney spears
 • Co się dzieje z Britney Spears? Jej fani są zaniepokojeni

  Choć Britney Spears wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych, fani boją się o nią. W komentarzach pojawiają się rozpaczliwe apele.

 • Britney Spears nawołuje do redystrybucji bogactwa. "Królowa proletariatu"

  Zaskakująca deklaracja pojawiła się na instagramowym koncie Britney Spears. Wokalistka udostępniła post pisarki Mimi Zhu, w którym nawołuje do masowych strajków i redystrybucji bogactwa.

 • Britney Spears pokryła całe ciało tatuażami. "Domagam się uwagi"

  Jakiś czas temu wokół Britney Spears wybuchło zamieszanie wywołane pogłoskami, że artystka przebywa w szpitalu psychiatrycznym wbrew swojej woli, a wszystkiemu...

 • Wytwórnia Britney Spears nazwała gwiazdę wariatką

  Po 11 latach od powstania teledysku do jednego z przebojów Britney Spears - "Womanizer", reżyser klipu zdradził kulisy jego powstania. "Dlaczego mielibyśmy wykładać więcej pieniędzy na wariatkę?" - takie słowa miały paść ze strony wytwórni, wydającej muzykę gwiazdy.

 • Britney Spears znów zakochana?

  Wprawdzie niedawno zapowiadała, że jest "naprawdę szczęśliwa" jako singelka, ale wszystko na to wskazuje, że Britney Spears spotyka się z Samem Asgharim, który towarzyszył jej w najnowszym teledysk "Slumber Party".

 • Britney Spears w tarapatach? Pomoże jej matka

  Problemy Britney Spears ciągną się bez końca. Zamiast skupić się nad powrotem do zdrowia i wypoczywać w spokoju, za wokalistką ciągnie się sprawa ojcowskiej kurateli, przeciwko której fani zawiązali ruch #freebritney. Artystka odpowiedziała na nie zapewnieniami, że ma się dobrze, i że takie działania się niepotrzebne. Teraz matka wokalistki chce, aby obok ojca, także ona miała wpływ na to, co...

 • Britney Spears ujawni wszystko

  Szczegóły dwuletniego małżeństwa z Kevinem Federlinem zamierza ujawnić Britney Spears w wywiadzie z magazynem "Vanity Fair".

 • Britney Spears ma nadzieję, że fani o niej nie zapomnieli

  Britney Spears pod jednym z niedawno opublikowanych na Instagramie zdjęć napisała komentarz, który wzbudził niepokój jej fanów. "Mam nadzieję, że nie zapomnieliście o mnie!" - napisała gwiazda.

 • Mąż Britney Spears ujawni wszystko?

  Kevin Federline, wciąż jeszcze mąż Britney Spears, ma zamiar napisać książkę w której dokładnie opisze swoje małżeństwo z gwiazda muzyki pop. Chyba, że amerykańska wokalistka szczodrze wynagrodzi mu rozwód i pozwoli godnie rozpocząć nowe życie...

 • Bebe Rexha inspiruje się Britney Spears. Sprawdź, co planuje wokalistka?

  Urodzona w Nowym Jorku wokalistka o albańskich korzeniach zdradziła swoim fanom, że nagrała piosenki, inspirowane twórczością Britney Spears. Czy powstanie z nich kolejny album?