• Informacje na temat:

  wszystko o catherine deneuve

Artykuły na temat: wszystko o catherine deneuve
 • Catherine Deneuve: Znalazła męża, pozując do "Playboya"

  ..."Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Lecz pozowanie dla 'Playboya' to chyba jedyna rzecz, jakiej w życiu żałuję. Już przy drugim spotkaniu z chłopakiem, który potem został moim mężem, byłam zupełnie naga" - wspominała po latach Catherine Deneuve.

 • Mężczyźni Catherine Deneuve

  ...22 października Catherine Deneuve skończyła 70. lat. To dobry moment na wszelkiego rodzaju podsumowania. Gdy chodzi o sprawy sercowe, aktorce nie było dane spędzić życia u boku jednego mężczyzny. Wśród jej wybranków byli m.in. słynni reżyserzy, aktor i fotograf.

 • ​Catherine Deneuve: Łatwiej się starzeć w Europie niż w Hollywood

  W tym roku Catherine Deneuve skończy 76 lat. Francuska ikona piękna przyznaje, że nie używa botoksu. Jej zdaniem łatwiej się starzeć w Europie niż Hollywood, choćby dlatego, że dojrzałe aktorki mają tu więcej szans, by realizować się w swoim zawodzie.

 • Catherine Denueve: Moje oczy są zawsze smutne

  ...- Nigdy nie byłam specjalnie przebojową dziewczyną. Siedziałam w domu i czytałam książki. Do pewnego stopnia oczywiście, ale nie interesowało mnie nigdy noce życie i ekstremalne przygody. W żadnym momencie nie musiałam i nie chciałam sobie czy innym niczego udowadniać - mówi Catherine Deneuve.

 • Najlepsze lesbijskie sceny w historii

  Natalie Portman z Milą Kunis. Susan Sarandon z Catherine Deneuve. Julianna Moore z Amandą Seyfried. Grażyna Szapołowska z Jadwigą Jankowską-Cieślak. Co łączy te aktorskie duety? Z okazji premiery filmu "Pocałuj mnie" przypominamy najsłynniejsze lesbijskie sceny w historii kina.

 • Lars von Trier faworytem w Cannes

  W środę wieczorem odbyła się na festiwalu w Cannes światowa premiera nowego filmu Larsa von Triera, współtwórcy słynnej Dogmy, "Dancer in the Dark" ("Tańcząc w ciemnościach"). Reżyser pojawił się w towarzystwie francuskiej gwiazdy Catherine Deneuve i znanej wokalistki z Islandii, Björk.

 • Catherine Deneuve twierdzi, że media powinny przestać robić szum wokół konfliktu znanej islandzkiej piosenkarki Björk z reżyserem Larsem Von Tierem. Aktorka stanęła w obronie wokalistki podczas konferencji prasowej w Cannes, zorganizowanej z okazji premierowego pokazu filmu "Dancer In The Dark", w którym obie występują.

 • Benoit Jacquot: Kobiety zawsze tak się zachowują

  ..."Lubię romantyczne spotkania, które zaczynają się właśnie tak, od spojrzenia, które wyzwala iskrę między bohaterami" - mówi Benoit Jacquot, reżyser "3 serc". W filmie, który miał premierę na tegorocznym festiwalu w Wenecji, występują Charlotte Gainsbourg, Chiara Mastroianni i Catherine Denevue. "To kobieca królewska obsada" - napisał dziennikarz magazynu "Variety".

 • "Dwie kobiety" : Przymusowa przyjaźń

  Niespodziewany telefon zmienia wszystko. Gdyby nie to nagranie na sekretarce i krótka rozmowa, prawdopodobnie życie Claire potoczyłoby się zupełnie inaczej. Wszystko, co dzieje się wokół bohaterki, zwiastuje przełom. W "Dwóch kobietach" przesilenie zapowiada sytuacja społeczna. Miejsce pracy jednej z bohaterek - lokalny szpital - zostaje zamknięty, ponieważ zdecydowano, że jest "czymś...

 • Dżem "Czerwony jak cegła": Historia jednego przeboju

  ..."Czerwony jak cegła, rozgrzany jak piec, muszę mieć, muszę ją mieć" - śpiewało z Dżemem kilkadziesiąt tysięcy ludzi podczas Jarocina 86. Płyta z tą piosenką rozeszła się w nakładzie 120 tys. egzemplarzy. A wszystko zaczęło się od pewnego filmu...