• Informacje na temat:

  wszystko o ewie wachowicz

Artykuły na temat: wszystko o ewie wachowicz
 • Ewa Wachowicz dobrą wróżką

  W ferworze przygotowań do drugiej serii programu Ewa Wachowicz ujawnia profil wymarzonego kandydata na Top Chefa oraz zdradza, co dyskredytuje idealnego kucharza.

 • Ewa Wachowicz: Smaczne przyjemności

  Ewa Wachowicz zadebiutowała w telewizji w 1993 roku, po zdobyciu tytułu Najpiękniejszej Studentki Świata. Ale jej jej nazwisko wiąże się z... kuchnią.

 • Ewa Wachowicz wszystko robi sama

  Ile osób gości u pani na Wigilii? Ewa Wachowicz : - Od 10 do 18. Przychodzą rodzice, mój brat z rodziną i przyjaciele. Wszystko robię sama, a przygotowania zaczynam dość wcześnie, już w listopadzie mam zrobione ciasto na pierniki. Potraw jest dwanaście. Na przystawkę karp po żydowsku oraz śledź na różne sposoby. Być może w tym roku zrobię po raz pierwszy zupę śledziową. Zupę śledziową...

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

 • Ewa Wachowicz: Nie lubię metroseksualnych

  Wydaje książki, zdobywa nowe szczyty i wychowuje córkę. A jej apetyt na życie cały czas rośnie! Ewa Wachowicz (43 l.) opowiedziała nam, jak rozsmakowuje się w codzienności! Pani Ewo, jaki smak mają dla pani wakacje? Ewa Wachowicz: - Wakacje to dla mnie przede wszystkim słodkie lenistwo. Z reguły odpoczywam wtedy od gotowania. Nie oznacza to jednak, że całkowicie o nim zapominam. Nigdy nie...

 • Wachowicz: Żyję bardzo intensywnie

  ...- Świetna z niej kucharka, na dodatek zawsze pogodna i radosna - twierdzą telewidzowie. Rzeczywiście, Ewa Wachowicz kocha gotowanie, a swoje ulubione potrawy przyrządza nie tylko w kuchni.

 • Wachowicz ugotuje ci obiad

  Poznaliśmy już wiele talentów Ewy Wachowicz. Czym nas zatem jeszcze zaskoczy? Być może swoją kulinarną pasją? Bardzo możliwe, bo od stycznia startuje jej nowe show o gotowaniu.

 • A Dodzie się nie podobało

  W trzecim odcinku "Tylko nas dwoje" z programem musieli pożegnać się Krystyna Czubówna i Stachursky. Dodzie najmniej podobał się występ Ewy Wachowicz i Jacka Wójcickiego."Nie muszę nikomu lizać tyłka, bo nie mam tego w umowie" - powiedziała po ich występie wokalistka.

 • "Top Chef": Kolejna uczestniczka odpada po druzgocącej krytyce

  Za nami trzeci odcinek "Top Chef" - takich emocji jeszcze nie było! Przerażenie w oczach, morderczy wyścig z czasem i nierówna walka z emocjami. Wszystko za sprawą polskiej kuchni regionalnej. Z programem pożegnała się druga kobieta - Inessa Kim, 4 -letnia, właścicielka i szef kuchni Bistro KIM T&V w Warszawie.

 • "Top Chef. Gwiazdy od kuchni": Maserak najlepszy!

  ...musiał przygotować menu degustacyjne składające się z pięciu dań, które ocenili jurorzy - Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro i Maciej Nowak. Na przygotowanie finałowych dań uczestnicy mieli dwie godziny(...) i cieszy się jak dziecko. Angażował się we wszystko co robił, wszystko było dla niego nowym odkryciem. (...) Ma talent kulinarny, ma instynkt, którego się nie da nauczyć" - chwaliła Rafała Maseraka...