• Informacje na temat:

  wszystko o małgorzacie socha

Artykuły na temat: wszystko o małgorzacie socha
 • Małgorzata Socha dzięki kwarantannie zmieniła podejście do wychowania dzieci

  ..."Mam wrażenie, że w ogóle nie wychodzę z kuchni" - wyznała aktorka, która czas izolacji spędza w domu z mężem Krzysztofem i trojgiem małych dzieci. Socha zdradziła też, jakie ważne słowa usłyszała od swojej najstarszej córki.

 • Zbuntowana Małgorzata Socha

  Już jutro do kin trafi najnowsza animacji Disneya "Dzwoneczek i tajemnica piratów". Tym razem, dzielne wróżki z Przystani Elfów czeka spotkanie z piratami! A wszystko przez tajemniczą i ambitną Zarinę, która wykradła z Przystani Elfów magiczny, błękitny pyłek...

 • Małgorzata Socha: Nie wszystko na sprzedaż

  Powiedzmy sobie szczerze: Małgorzata Socha jest królową polskich seriali. Ma 35 lat, a już zagrała w ponad 40 produkcjach! Jesienią, w 6. serii "Przyjaciółek", pokaże nową twarz Ingi.

 • Małgorzata Socha to ideał?!

  Na salonach jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Na ekranie - pełną żywiołu aktorką. W domu - przykładną żoną. W dziecięcych szpitalach - wolontariuszką. Małgorzata Socha to wzór!

 • Małgorzata Socha: Znajdzie miłość?

  W serialu Polsatu "Przyjaciółki" Małgorzata Socha gra kobietę samotnie wychowującą córkę. Życie jej nie rozpieszcza, ale bohaterka wyjdzie na prostą.

 • Małgorzata Socha chciała rzucić aktrostwo

  Małgorzata Socha rozważała porzucenie aktorstwa. Chciała podjąć kolejne studia, które dałyby jej konkretny zawód. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" myślała m.in. o prawie, które uważa za zawód zbliżony do aktorstwa. Twierdzi, że mogłaby także pracować jako księgowa lub urzędniczka na poczcie.

 • Małgorzata Socha gra Majkę

  Małgorzata Socha wcieli się w postać Majki w filmie "Weekend" w reżyserii Cezarego Pazury. - Do tej pory widzowie na pewno nie wiedzieli mnie w takiej odsłonie - zdradza aktorka.

 • Małgorzata Socha: Nie tylko seriale

  Małgorzata Socha jest obecnie w centrum uwagi. Ma talent i jest pracowita. Jej gwiazda lśni, ale kariera to dla tej aktorki nie wszystko.

 • ​Małgorzata Socha: Tym razem syn czy córka?

  W sierpniu 2013 roku ​Małgorzata Socha po raz pierwszy została mamą. Teraz aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Poza tym pracuje na planie ósmego sezonu "Przyjaciółek". To będzie niezapomniane lato.

 • Małgorzata Socha w nowej roli

  Małgorzata Socha mówi o pierwszych świętach córeczki Zosi, ulubionych bajkach z dzieciństwa i dubbingowaniu Smerfetki.

Zdjęcia na temat: wszystko o małgorzacie socha
Wideo na temat: wszystko o małgorzacie socha
 • "Przyjaciółki": Karaoke z Robertem czy noc z Maksem?

  Po tym, jak Maks (Mateusz Janicki) wyznał Indze (Małgorzata Socha), że chciałby mieć z nią dziecko, kobieta robi wszystko, by nie spędzić z nim nocy. Inga nie jest pewna, czy chciałaby z nim zakładać już rodzinę. Gdy wieczorem po Marysię (Zofia Cybul) przyjeżdża Robert (Krzysztof Wieszczek), Inga robi wszystko, żeby zatrzymać go w mieszkaniu. Chyba nigdy nie cieszyła się tak na jego widok

 • "Przyjaciółki": Dwóch eks-partnerów Ingi i Maks w jednym mieszkaniu!

  Relacja Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki) z dnia na dzień rozkwita! Zakochani wracają wieczorem do mieszkania i już mają dać się porwać namiętnościom, gdy w środku zastają(...) Wieszczek). Czy to czysty przypadek, czy może ktoś to dobrze zaplanował? Co na to wszystko Maks?

 • "Przyjaciółki": Pani domu i męska logistyka?

  Inga (Małgorzata Socha) wraca do pracy. Co na to jej mąż? Okazuje się, że Robert (Krzysztof Wieszczek) jest zachwycony i marzył, by opiekować się Marysią (Agata Paprzycka). Jednak zajmowanie się małym dzieckiem to nie wszystko, co wziął na siebie Robert! Mąż Ingi został prawdziwą panią domu i podszedł do tego wyzwania z wielkim zaangażowaniem. - Jest wpół do dziewiątej, a ja już namoczyłem