• Informacje na temat:

  wtajemniczeni

Artykuły na temat: wtajemniczeni
 • Katarzyna Glinka szczęśliwa u boku ukochanego! Będzie ślub

  Katarzyna Glinka (41 l.) od niedawna jest zaręczona. Jak czytamy w "Życiu na gorąco", do ślubu dojdzie już niebawem! Wtajemniczeni przekonują, że w ceremonia odbędzie się jeszcze w tym roku.

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Piotr i Iza zatrudniają zastępczą matkę. Zostaje nią młoda dziewczyna z Ukrainy, Irmina, której wynajmują mieszkanie w Toruniu. W plany Wanatów wtajemniczony...

 • Slash: Koncert w Krakowie - relacja, zdjęcia, wideo

  Kiedy Slash stawia gitarę do pionu w charakterystycznej dla siebie pozie, to wiedz, że za chwilę coś się wydarzy. Na przykład 10-minutowa solówka do "Rocket Queen".

 • Magda Gessler: O restauratorce znowu będzie głośno!

  Magda Gessler (60 l.) już niebawem może doczekać się swojego pierwszego filmu biograficznego. Wtajemniczeni twierdzą, że nie zabraknie w nim pikantnych szczegółów z życia prywatnego.

 • Będą nowe płyty Jacksona!

  Muzyczne archiwa zmarłego Michaela Jacksona zawierają setki niepublikowanych piosenek. Wiele z nich to prawdziwe brylanty - twierdzą wtajemniczeni.

 • Kinga Preis i Piotr Borowiec: Zaczęło się od skandalu. Gdy się poznali, miał żonę i dziecko!

  To uczucie spadło na nich jak grom z jasnego nieba. Kinga Preis (44 l.) była wtedy studentką ostatniego roku wrocławskiej PWST. Grała kurtyzanę w przedstawieniu dyplomowym, które Piotr Borowiec (54 l.), operator, rejestrował dla Teatru Telewizji. Strzała amora trafiła obojga, choć wtajemniczeni twierdzą, że on był nieco zawiedziony, kiedy po spektaklu aktorka odpięła sztuczną pupę i biust.

 • George Michael: Powrót w przyszłym roku?

  George Michael przygotowuje się do pierwszej po pięcioletniej przerwie trasy koncertowej - mówią wtajemniczeni. Rzecznik prasowy wokalisty nie potwierdza jednak oficjalnie tych informacji.

 • Tak będzie wyglądał pogrzeb Doroty Wellman. Ujawniła szczegóły!

  Dorota Wellman (57 l.) zaplanowała już ze szczegółami swój pogrzeb. W plany ostatniego pożegnania wtajemniczony został m.in. Marcin Prokop.

 • Madonna: Koniec z kabałą?

  Czy Madonna przestanie być wyznawczynią kabały? Jak donoszą wtajemniczeni, piosenkarka nie może znieść faktu, że jej współwyznawcy traktują ją jak... sponsora.

Wideo na temat: wtajemniczeni
 • "Były i momenty grozy"

  - Niewtajemniczonym mogłoby się wydawać, że wizyta na planie „Bez tajemnic” nie będzie zbyt emocjonująca – akcja serialu nie wychodzi przecież w zasadzie poza gabinet Andrzeja, a całe napięcie fabularne ogniskuje się w relacji między psychoterapeutą a jego klientem. A jednak, chociaż na zjawiskowe plenery rodem z „Gry o tron” nie miałyśmy co liczyć, bawiłyśmy się świetnie. Były i olśniewające momenty (ile może zdziałać światło! Eleganckie mieszkanie głównego bohatera to w istocie pozostająca...

 • Kolekcjoner

  Gdy za namową przyjaciół piękna Elena (Emma Fitzpatrick) przybywa na imprezę w klubie, o którego istnieniu wiedzą tylko wtajemniczeni, nie podejrzewa nawet, że beztroska zabawa zamieni się wkrótce w krwawą łaźnię, zaplanowaną przez psychopatę zwanego Kolekcjonerem. Uprowadzona przez mordercę, Elena trafi do hotelu, który przekształcono w labirynt wymyślnych tortur. Zrozpaczony ojciec dziewczyny (Christopher McDonald) zrobi wszystko, żeby wyrwać ją ze szponów sadysty, którego spryt i...

Dyskusje na temat: wtajemniczeni