• Informacje na temat:

  wybiegi innym

Artykuły na temat: wybiegi innym
 • Polska królowa wybiegów

  ...mam czas na inne projekty, np. na 'Top Model. Zostań modelką'. A nie myślisz o przerwaniu kariery i życiu rodzinnym? - Nie, wprost przeciwnie. Mam coraz więcej planów. Teraz, gdy wzięliśmy z Sashą...

 • Tyra Banks: Wybieg to za mało

  .... W 2012 roku modelka wzięła udział w oryginalnej sesji zdjęciowej, w której oddała hołd innym supermodelkom. Banks spróbowała więc odtworzyć przed obiektywem klasyczne pozy m.in. Kate Moss, Claudii Schiffer, Lindy Evangelisty, czy Grace Jones. W listopadzie 2013 roku Tyra Banks przeszła metamorfozę, by w gościnnym występie w muzycznym serialu "Glee" wcielić się w postać bezwzględnej szefowej agencji...

 • Carla Bruni: Przez wybieg na estradę

  Znana włoska modelka Carla Bruni miała dość nietypową drogę artystycznego rozwoju. Mimo że już w wieku 9 lat nauczyła się grać na paru instrumentach, w dorosłym życiu wybrała najpierw karierę modelki, a dopiero potem zdecydowała się nagrać płytę. Jej debiutancki album "Quelqu'un m'a dit" ukazał się w Polsce 20 października.

 • Naomi Campbell ma swój talk-show

  ...postanowiłam pozostać z dala od domu". W innym poście przyznała, że koronawirus odebrał życie już kilku osobom, które znała.

 • Nipple stickers: Ten trend podbije festiwale muzyczne?

  Ta moda przywędrowała z wybiegów mody oraz ścianek i czerwonych dywanów i wkrótce ma opanować każdą dużą imprezę muzyczną. Zaklejane sutki zdążyły już zrobić furorę podczas brazylijskiej edycji festiwalu Lollapalooza.

 • Monika Zamachowska o polskiej branży modowej

  Dziennikarkę często można spotkać na pokazach mody i prezentacjach najnowszych kolekcji. Monika Zamachowska śledzi ona aktualne trendy, podgląda światowe wybiegi i lubi żonglować różnymi stylami.

 • Cindy Crawford: Dziewczyna z pieprzykiem

  Cindy Crawford zapowiedziała, że w 2016 roku przechodzi na emeryturę. Po zdmuchnięciu 50 świeczek na swoim urodzinowym torcie modelka, której znakiem charakterystycznym jest pieprzyk na lewym policzku, chce zrezygnować z modelingu. "Nie muszę już niczego udowadniać" - wyznaje gwiazda wybiegów.

 • Małpiszon w Pampersie!

  Dlaczego małpy nie powinny nosić Pampersów? Gdzie przebiega granica między człowiekiem, a jego człekokształtnym kuzynem? Co w ZOO robią ci wszyscy ludzie oblegający wybiegi z małpami?

 • Diane Kruger: Piękna, silna, niezależna

  Zaczynała jako baletnica, ale dobrze zapowiadającą się karierę przerwała kontuzja. Przerzuciła się więc na wybieg i w Paryżu rozpoczęła pracę modelki. Stamtąd droga do kina była już prosta - przełomową rolę zagrała u Wolfganga Peteresena w "Troi". Od tamtej pory na brak propozycji narzekać nie może. W piątek, 15 lipca, piękna Diane Kruger skończyła 40 lat.

 • Claudia Schiffer kończy 45 lat

  W latach 90. była najsłynniejszą blondwłosą modelką i największą muzą Karla Lagerfelda. Choć 45-letnia dziś Schiffer nie pojawia się już na wybiegach mody, wciąż pozostaje jedną z trzech - obok Lindy Evangelisty i Naomi Campbell - największych modelek wszech czasów.