• Informacje na temat:

  wybory miss świata studentek

Artykuły na temat: wybory miss świata studentek
 • Ewa Wachowicz w jury Miss Polski

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, podczas gali 25-lecia Miss Polski, widzowie telewizji Polsat poznają najpiękniejszą Polkę. W jubileuszowych obradach jury weźmie udział m.in. Miss Polonia i Wicemiss Świata Ewa Wachowicz.

 • Aneta Kręglicka: Życie po 50-tce

  Jedyna polska Miss Świata właśnie obchodziła piękny jubileusz.

 • Izabella Krzan: Spełniłam marzenie

  ...- Jestem coraz lepsza! – zapewnia 22-letnia Izabella Krzan, Miss Polonia 2016. Teraz jest w miejscu, w którym zawsze chciała być.

 • Być jak księżniczka

  Dorota Gardias, jak wiele dziewczynek, marzyła kiedyś o tym, by zostać miss. I miała w sobie dość odwagi, by startować w rozmaitych konkursach piękności! Czy ona i inne zwyciężczynie byłyby gwiazdami, gdyby nie dały sobie tej szansy?

 • Ewa Wachowicz: Wybranka losu

  ...nim przyszły kolejne zwycięstwa: tytuł III wicemiss w konkursie Miss Świata w RPA, a rok później Miss Świata Studentek. Od tej pory stała się jedną z najbardziej znanych Polek. Specjaliści z telewizji(...)Trudno sobie wyobrazić, gdzie dzisiaj byłaby Ewa Wachowicz (42 l.), gdyby w 1992 r. nie wzięła udziału w wyborach Miss Polonia. Namówili ją do tego koledzy ze studiów na krakowskiej Akademii...

 • Wraca "Tylko nas dwoje"

  .... W sobotę wraz z Piotrem zaśpiewa piosenkę "Moja i twoja nadzieja" zespołu Hey . Najciekawszą tajemnicę zdradza jednak Ewa Wachowicz. Miss Polonia i vicemiss świata, przyznaje, ze konkursy piękności(...) Polski w skoku wzwyż i wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, Europy i Igrzysk Olimpijskich - Artur Partyka. - Treningi i starty w zawodach przedkładałem nad wszystko, również nad życie prywatne...