• Informacje na temat:

  wybory prezydenckie

Artykuły na temat: wybory prezydenckie
 • Szymon Hołownia: Chcę kandydować w wyborach prezydenckich

  ..."Powiem to wprost, po raz pierwszy publicznie - na początku przyszłego roku, kiedy zostaną ogłoszone wybory prezydenckie, chcę w nich kandydować. Chcę się u was ubiegać o tę pracę. Pokornie proszę(...) te wybory. Przekonać tych kilka milionów Polaków - przecież to jest nasza narodowa specjalność - że niemożliwe jest możliwe. Że prezydent może być prezydentem wszystkich Polaków, a nie tylko wyborców...

 • Donatan o wyborach prezydenckich

  Wybory prezydenckie wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród gwiazd muzyki. Tym razem głos zabrał Donatan.

 • Serial o Trumpie przed wyborami prezydenckimi w USA

  Serial „The Comey Rule”, oparty na powieści byłego szefa FBI Jamesa Comeya „A Higher Loyalty”, miał zadebiutować na antenie stacji Showtime po wyborach prezydenckich w Stanach. Ta data wzbudziła zdziwienie, gdyż wydawało się, że właściwszym terminem premiery produkcji opowiadającej o kulisach poprzednich wyborów jest okres kampanii. Pojawiły się głosy o naciskach ze strony administracji Trumpa. Powinny one jednak ucichnąć, bo stacja postanowiła pokazać ten serial jeszcze przed wyborami.

 • Kanye West chce wystartować w wyborach prezydenckich. Wspiera go Elon Musk

  Kanye West – ponownie w trakcie swojej kariery – ogłosił, że chce zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Raper i celebryta ogłosił start w tegorocznych wyborach, które odbędą się w listopadzie. Poparł go Elon Musk.

 • Wybory prezydenckie USA 2016: Kogo popierają gwiazdy muzyki?

  ...1 marca Stany Zjednoczone przeżywały "Superwtorek", czyli dzień, kiedy to w największej liczbie stanów odbywają się prawybory, podczas których wybierani są partyjni delegaci. Oni mają zdecydować, który z kandydatów powalczy o fotel prezydenta. Największymi zwycięzcami tego dnia byli Hillary Clinton z Partii Demokratycznej oraz Donald Trump powiązany z republikanami. Wybory budzą również spore...

 • Dwayne Johnson wystartuje w wyborach prezydenckich?

  Podczas festiwalu w Sundance Dwayne Johnson promował brytyjską komedię "Fighting with my Family", której jest producentem. Aktor nie uniknął pytań o swój start w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Wcześniej wielokrotnie mówił, że poważnie zastanawia się nad wejściem do świata polityki.

 • Wybory połączą media?

  Tegoroczne wybory prezydenckie ponownie mogą połączyć na co dzień rywalizujące ze sobą media. Telewizja Polsat wśród Telewizji Polskiej oraz TVN szuka partnera przy organizowaniu debaty.

 • Billy Eichner w serialu o prezydenckiej seksaferze

  Billy Eichner, gwiazdor filmu "American Horror Story", a prywatnie szkolny kolega Meghan Markle, wystąpi w filmie "American Crime Story: Impeachment", który opowie o seksskandalu z udziałem prezydenta Stanów Zjednoczonych Billa Clintona. Wcieli się w postać dziennikarza, który ujawnił tę aferę.

 • Oprah Winfrey rozważa udział w wyborach prezydenckich w 2020

  Oprah Winfrey, amerykańska prezenterka i producentka telewizyjna, rozważa udział w wyborach prezydenckich w 2020 roku - poinformowała w poniedziałek telewizja CNN, powołując się na osoby z najbliższego otoczenia miliarderki.

 • Polscy muzycy a wybory

  ...8 października odbędą się w Polsce wybory prezydenckie. W ostatnim tygodniu trwania kampania wyborcza nabiera rozpędu, a kandydaci uważnie przyglądają się badaniom opinii publicznej. My postanowiliśmy przeprowadzić własną sondę wśród znanych polskich muzyków.

Zdjęcia na temat: wybory prezydenckie
Wideo na temat: wybory prezydenckie
 • Blanka Lipińska o wyborach prezydenckich: jak oni to zrobią!?

  Blanka Lipińska podczas rozmowy z nami zastanawiała się, jak to jest możliwe, że partia rządząca chce zorganizować wybory prezydenckie w czasie pandemii. Dodatkowo gwiazda zakomunikowała wszystkim, że nie weźmie udziału w głosowaniu, bo jej pakiet wyborczy zostanie wysłany do Puław, a nie do Warszawy. Zobaczcie nagranie!

 • Sylwia i Mikołaj boją się, że wybory prezydenckie zostaną sfałszowane!

  Sylwia Madeńska (27 l.) i Mikołaj Jędruszczak (26 l.) z "Love Island. Wyspa Miłości" nie pozostają obojętni wobec sytuacji politycznej w naszym kraju. Podczas ostatniego wywiadu okazało się, że są pełni obaw, co do uczciwości i transparentności najbliższych wyborów prezydenckich.

 • Iwona Węgrowska nie będzie brała udziału w wyborach prezydenckich!

  Iwona Węgrowska teoretycznie nigdy nie wypowiada się na tematy polityczne, jednak specjalnie dla nas zrobiła wyjątek. Podczas przemiłej rozmowy artystka zdradziła, że nie będzie brała udziału w wyborach prezydenckich. Zobaczcie nagranie!

Dyskusje na temat: wybory prezydenckie
 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  Tak fest od kiedy Don T. przegrał wybory prezydenckie.

 • Re: Depresja wśród gwiazd

  Karolak ma deprechę bo jego sPOnsorzy przegrali ostatnie wybory prezydenckie, do PE i do Sejmu !

 • Re: "Stulecie Winnych": Kinga Preis słono zapłaci za swój żarcik z... Jacka Kurskiego?

  Wszystkie ręce na pokład Duda musi przegrać wybory prezydenckie dość obrazania Polaków krzykow i szczucia wstyd za taki rząd i prezydenta

 • Re: Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  2 mld to są pieniądze gratis na propagandę i prezydenckie wybory , można je przeznaczyć dla ludzi na leczenie a nie na ogłupianie, tu jest wybór !

 • Re: "Ranczo" powraca! Kogo zabraknie w nowych odcinkach?

  To już nie będzie to samo Ranczo. Przecież wygrane wybory prezydenckie przez wójta zostały dokładnie skopiowane przez Adriana. telewizja reżimowa już nie pozwoli na takie analogie.

 • Re: Aktorzy "Na Wspólnej" zostali bez pracy? Mamy komentarz!

  DO OPOZYCJI : Proszę nie szczekać i nie panikować a histerycy, proszę się uspokoić lub wziąć leki , PAN ANDRZEJ DUDA ma tak duże poparcie wśród narodu Polskiego że wybory prezydenckie wygra

 • Re: Wpadki serialowych gwiazd w programach na żywo

  TVN jest rosyjski od 2016 r., kiedy Ivan Rodionov (były członek ROStelecom) i Igor Pozhitkov (były szef IFPI) nabyli 80% akcji od amerykańskiej grupy SNI. Czy właściciel ma wpływ na treści jest pytaniem retorycznym. Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-wybory-prezydenckie-senat-wzywa-media-publiczne-do-zapewnien,nId,4535341

 • Re: "Ojciec Mateusz": Cała prawda o odejściu Żmijewskiego z TVP! Kto maczał w tym palce?

  Zmijewskiego nie lubi Kurski, i dawno by go już wywalił z serialu, ale ponoć wpłynęłoby to na wybory prezydenckie, więc tylko do czerwca babcie emerytki mogą marzyć, że spowiadają się księdzu Matuszowi z tego, że np. jak wieczorem myła się to nieopatrznie dotknęła swojego wyliniałego futerka, i mało tego to sprawiło jej przyjemność

 • Re: Kiedyś ich kochali, teraz nienawidzą

  PIS ma to do siebie że nie musi nikomu płacić... PIS ma sympatyków a PO inwestuje w farmy trolli...Po tym jak przegrało wybory prezydenckie w necie w 2015..Okazało się że TVP TVN i GW już nie wystarczą aby rządzić ludem...

 • Re: Gwiazdy walczą z hejtem w sieci

  znużonych rządami lewicy nie miało praktycznie większego znaczenia, czy w jesiennych wyborach zagłosują na PiS, czy na PO. Jak pamiętamy, wybory prezydenckie wygrał kandydat PiS, a w wyborach(...) PO tak się obraziło? By znaleźć przyczyny, trzeba się cofnąć do roku 1997. Wtedy to wybory wygrało AWS z nieznaczną przewagą nad SLD. Języczkiem u wagi była trzecia UW, z poparciem ponad 2 krotnie