• Informacje na temat:

  wybrane wywiady

Artykuły na temat: wybrane wywiady
 • wywiad

  The Calling to kwintet z Los Angeles, który dał się poznać szerszej publiczności przebojem "Wherever You Will Go". Tworzy go piątka młodych ludzi: wokalista Alex Band, gitarzyści Aaron Kamin i Sean Woolstenhulme, basista Billy Mohler oraz perkusista Nate Wood . Frontmanami zespołu są Band i Karmin - przyjaciele z dzieciństwa. Ich debiutancki album "Camino Palmero" został wydany w roku 2001, choć w Polsce ukazał się rok później. Z 25-letnim Aaronem Kaminem o zespole, polskich korzeniach...

 • Anthrax: Ciągle w biegu (wywiad)

  Anthrax wystąpił 10 marca w Warszawie. Poza materiałem z "Among the Living" formacja zaprezentowała utwory wybrane przez fanów w głosowaniu, w tym m.in. "Breathing Lightning", "Madhouse", "Be All, End All" i "Antisocial" z repertuaru Trust, po który zespół sięga dość regularnie. Grupa - obok Metalliki, Megadeth i Slayera - zalicza jest do tzw. Wielkiej Czwórki thrash metalu. Adam Drygalski...

 • Melissa McCarthy agentką wywiadu

  ...poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze...

 • Wybierz Bonda!

  Nie ustają spekulacje, kto w kolejnej opowieści o Jamesie Bondzie zastąpi Pierce'a Brosnana w roli w słynnego agenta. Z produkcją "Bonda 21" łączono już wiele nazwisk - jedne kandydatury wywołują zdecydowany sprzeciw miłośników filmowej serii o przygodach 007, inne spotykają się z aprobatą. Oto krótki przegląd potencjalnych kandydatów do roli najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Kto powinien zagrać Bonda? Zapraszamy do dyskusji!

 • Wywiad-rzeka z Krystyną Jandą

  Krystyna Janda w rozmowie z Katarzyną Montgomery odkrywa prawdę o sobie. Książka "Pani zyskuje przy bliższym poznaniu" trafiła we wtorek, 17 maja, do księgarń.

 • Wybierz swojego wampira!

  Kilka dni temu w kinach zadebiutowała kolejna część "Sagi Zmierzch" - "Zaćmienie". Jednym z jej bohaterów jest młody, przystojny i dobrze zbudowany wampir o imieniu Edward, na punkcie którego zwariowały już miliony przedstawicielek płci pięknej. Jak to się dzieje, że w ostatnim czasie wręcz zalewa nas fala strzyg i umrzyków, a mimo wszystko wciąż jest ogromny popyt na kolejnych bohaterów z wystającymi kłami?

 • Pattinson: Pierwszy wywiad po aferze

  Robert Pattinson udzielił pierwszego telewizyjnego wywiadu od momentu, gdy wyszedł na jaw romans jego dziewczyny, Kristen Stewart z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i łowca" - Rupertem Sandersem.

 • Kto przeprowadzi z nią wywiad?

  Trwa walka pomiędzy Oprah Winfrey i Barbarą Walters o pierwszy telewizyjny wywiad z Pippą Middleton. Wygrać może ta z pań, która zaoferuje wyższą gażę za występ w swoim programie.

 • George Michael: Skręt podczas wywiadu

  George Michael w trakcie godzinnego wywiadu telewizyjnego przyznał, że jest wielbicielem marihuany. By potwierdzić swoje słowa, piosenkarz wyciągnął sporego dżointa i zapalił go w trakcie rozmowy...

 • "Wywiad ze słońcem narodu": Hakerzy protestują

  ..., który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zdjęcia na temat: wybrane wywiady
Wideo na temat: wybrane wywiady
 • Eurowizja 2019: Tulia już dziś zwalczy o finał - Michał Szpak dał dziewczynom ważną radę!

  Eurowizja od lat budzi wielkie zainteresowanie. W tym roku sztab Telewizji Polskiej na reprezentanta naszego kraju wybrał Zespół Tulia. Podczas ostatniego wywiadu Michał Szpak (28 l.) dał dziewczyną ważną radę. Jego zdaniem, jeśli tego nie zrobią, to nie przejdą do finału!

 • Madzia Wójcik z „Big Brothera” bardzo boi się o swojego chłopaka Oleha!

  Madzia Wójcik (31 l.) w domu Wielkiego Brata poznała Oleha Riaszeńczewa (20 l.), czyli chłopaka, z którym spotyka się do dziś. Po zakończeniu show ona została infleuncerką, a on wybrał oktagon Fame MMA 5. Podczas ostatniego wywiadu zapytaliśmy się jej czy boi się o niego.

 • "Doktor Who": Peter Capaldi rezygnuje z gry w serialu

  Peter Capaldi rezygnuje z gry w serialu "Doktor Who”. Aktor poinformował o tym podczas wywiadu dla BBC Radio. Gwiazdor pożegna się z rolą w specjalnym bożonarodzeniowym odcinku. Capaldi został wybrany na odtwórcę dwunastego wcielenia Doktora Who w 2013 roku. Zastąpił wówczas Matta Smitha. Źródło: X-News/Associated Press