• Informacje na temat:

  wydanie sportowych

Artykuły na temat: wydanie sportowych
 • "#Supermodelka Plus Size" na sportowo

  ...w sesjach sportowych. Każda z uczestniczek reprezentowała inną dyscyplinę. Liczyło się nie tylko ładne pozowanie, ale też umiejętność wzbudzenia emocji. Zuza miała problem z napięciem łuku, ale(...) z siebie energię uderzając w worek do boksowania, ale nie mogła zapanować nad mimiką. Z tym zadaniem najlepiej poradziła sobie Wiktoria, reprezentująca sztuki walki.  Nie był to koniec sportowych emocji...

 • "Sportowa niedziela" znika z TVP1

  ...)" date="16 lutego 2016" user="KurskiPL" /> Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, ostatnie wydanie magazynu na antenie TVP1 pojawi się w najbliższą niedzielę, 26 lutego. Później "Sportową niedzielę...

 • Telekamery Tele Tygodnia: Ulubiony komentator sportowy

  Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategorii komentator sportowy.

 • Najlepsze filmy sportowe

  Wyłącznie polskie produkcje znalazły się w gronie zwycięzców zakończonego w Gdyni IV Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Programów Sportowych. Tradycyjne "Laury filmowe" wręczono w poniedziałek podczas uroczystej gali w Teatrze Muzycznym.

 • Skacz! Najlepsze piosenki sportowe

  Z okazji rozpoczynających się w piątek (27 lipca) igrzysk olimpijskich w Londynie prezentujemy ranking najlepszych sportowych piosenek.

 • Przystanek Woodstock 2017 odbędzie się. Burmistrz Kostrzyna nad Odrą wydał zgodę

  Woodstock zaprezentują się liczne organizacje pożytku publicznego, realizowanych będzie cała gama projektów edukacyjnych oraz sportowych. Organizatorem Przystanku jest Fundacja Wielka Orkiestra...

 • Przystanek Woodstock: Burmistrz Kostrzyna nad Odrą wyda zgodę

  ...i obywatelskich. W czasie Przystanku Woodstock zaprezentują się liczne organizacje pożytku publicznego, realizowanych będzie cała gama projektów edukacyjnych oraz sportowych. W piątek (21 lipca) w Kostrzynie nad...

 • Morrissey wydał książkę i został zmiażdżony przez krytyków

  Pod koniec września na półki w księgarniach trafiła powieść napisana przez legendarnego brytyjskiego artystę i delikatnie rzecz biorąc, nie spotkała się z pozytywnymi opiniami. Krytycy i internauci nie zostawili na książce Morrisseya suchej nitki.

 • Znany piłkarz bohaterem reality show

  Nicklas Bendtner, najczęściej opisywany w tabloidach duński piłkarz, który jest obecnie bez klubu, otrzymał własny program reality show, w którym będzie opowiadał o swoim kontrowersyjnym życiu sportowym i skandalach poza boiskiem.

 • Kiedy wyrok ws. pochówku Piotra Woźniaka-Staraka?

  Sąd rejonowy w Giżycku do 12 sierpnia odroczył wydanie wyroku ws. pochówku producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka nie na cmentarzu, a na terenie prywatnej posesji w miejscowości Fuleda pod Giżyckiem.

Zdjęcia na temat: wydanie sportowych
Wideo na temat: wydanie sportowych
 • Joanna Jabłczyńska: Trening jest dla mnie katharsis

  Zdaniem Joanny Jabłczyńskiej miesiące letnie to doskonały czas na odpoczynek, ale nie taki wyłącznie pod palmami, a połączony ze sportową dawką emocji. Aktorka lubi aktywność fizyczną w każdym wydaniu, ale jej największą pasją jest kolarstwo.