• Informacje na temat:

  wydarzenia kulturalne

Artykuły na temat: wydarzenia kulturalne
 • E-Kino Pod Baranami: Wydarzenia specjalne

  Od 12 marca wszystkie kina i placówki kulturalne w Polsce są zamknięte. Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa trwa w kraju stan zagrożenia epidemicznego. Dystrybutorzy musieli przesunąć(...) Filmowego odbędzie się premierowy pokaz dramatu "Asystentka" - inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami historii młodej i ambitnej kobiety, która musi zmierzyć się z wpływowym producentem filmowym. Po...

 • Natalia Kukulska przygotowuje wydarzenia poświęcone Annie Jantar

  14 marca minie 40 lat od dnia tragicznej śmierci Anny Jantar. Jej córka Natalia Kukulska szykuje w związku z rocznicą kilka wydarzeń poświęconych słynnej piosenkarce. Pokazała również fanom jedno z ulubionych zdjęć matki.

 • Artyści bojkotują Izrael. "Terroryzm kulturalny"?

  ...: "Pragniemy przeprosić jak najszczerzej naszych fanów w Izraelu, ale niezależne od nas wydarzenia sprzysięgły się przeciwko nam". Pixies wyrażają nadzieję, że "nadejdą jeszcze lepsze czasy". Organizator(...) w warunkach ścisłej blokady izraelskiej w Strefie Gazy, w tym również ugrupowania izraelskie, wezwały do bojkotu kulturalnego Izraela. Także Elvis Costello, wielka postać rocka z lat 80., odwołał prezentację...

 • Film polski 2011: Nagrody i wydarzenia

  Srebrny Niedźwiedź w Berlinie dla operatora Wojciecha Staronia, nominacja "W ciemności" Agnieszki Holland do nagrody Critics' Choice Movie Award oraz Złota Żaba na Plus Camerimage, przyznana Jolancie Dylewskiej to najważniejsze wyróżnienia dla polskich filmowców w 2011 roku.

 • Polsat zorganizuje koncert w pustej Operze Leśnej w Sopocie

  Z powodu pandemii koronawirusa wszystkie wydarzenia kulturalne zostały odwołane. Niespodziankę dla widzów przygotowała telewizja Polsat.

 • Premiera kolejnego polskiego filmu przesunięta

  ..."Ze względu na sytuację w kraju i zalecenia rządowe, aby odwołać wydarzenia kulturalne i zamknąć kina oraz inne instytucje kultury, jesteśmy zmuszeni przesunąć wprowadzenie filmu 'Eastern' do kin. Tym samym odwołujemy wszelkie pokazy przedpremierowe oraz uroczystą premierę" - poinformował dystrybutor filmu, Against Gravity.

 • Kraków na wiosnę. Dlaczego warto się tam wybrać?

  Miasto królów Polski przyciąga turystów przez cały rok. Oprócz niezwykłych muzeów i świetnych knajp, które wyrastają na krakowskich uliczkach jak grzyby po deszczu, do miasta przyciągają również liczne wydarzenia kulturalne. Z jakich powodów warto odwiedzić Kraków wiosną?

 • Radni KO apelują o wycofanie się z Festiwalu Muzyki Tanecznej TVP

  Fundusze, zamiast na imprezę, miałyby zostać przeznaczone na działania kulturalne, edukacyjne i społeczne dla mieszkańców - napisał w interpelacji do prezydenta radny Michał Braun (KO). Chodzi o około 500 tys. złotych. "Miasto partycypując w kosztach wydarzenia ma przeznaczyć na jego organizację nawet 500 tys. złotych. Zwracamy się z wnioskiem o analizę możliwości wycofania miasta...

 • "Hala odlotów" w TVP Kultura

  W sobotę, 22 września, w TVP Kultura rusza talk-show "Hala odlotów", poświęcony tematyce kulturalnej, społecznej i psychologicznej. Prowadzący Katarzyna Janowska i Maks Cegielski będą poruszać w programie aktualne wydarzenia kulturalne, które wzbudzają emocje i kontrowersje.

 • Ostre cięcia w programie TVP

  Będą cięcia w programie TVP. Nie starcza pieniędzy na transmisje meczów polskich piłkarzy, programy dla dzieci, wydarzenia kulturalne. - Tego mi szkoda najbardziej - powiedział prezes TVP Juliusz Braun. Co miał na myśli?

Zdjęcia na temat: wydarzenia kulturalne
Wideo na temat: wydarzenia kulturalne
Dyskusje na temat: wydarzenia kulturalne
 • Re: ​Żona Macieja Stuhra boi się o męża?

  Każda jego wypowiedź na tematy polityczne reprezentuje poziom kultury kojarzący się z czasami polowań na mamuty. Nie zacytuję, bo nie nagrywałem ani nie notowałem, mnie interesują wydarzenia kulturalne, a nie antykulturalne (zresztą filmów ze Stuhrem też nie zaliczyłbym do tych pierwszych, bo są miałkie i przeznaczone dla ludzi o dość niewybrednych gustach).

 • Re: Nie umiała wybaczyć zdrady!

  Trzeba oglądać poważne wydarzenia kulturalne; vide: tatr telewizji, dobre filmy..., a nie wydawać opinie po serialowym wizerunku... Ta Pani to bardzo dobra aktorka!