• Informacje na temat:

  wydarzenie niezwykłe

Artykuły na temat: wydarzenie niezwykłe
 • Niezwykłe historie diw polskiego kina

  Karla Rosengrena. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia upamiętniające to wydarzenie - cały post napisała w języku szwedzkim. Na sytuację finansową gwiazda z pewnością nie może narzekać...

 • "Broad Peak" opowie o tragicznych wydarzeniach sprzed siedmiu lat

  W czwartek, 5 marca, mija siódma rocznica tragicznych wydarzeń, o których opowiada "Broad Peak" - pierwszy w historii polskiej kinematografii film fabularny podejmujący tematykę himalaizmu.

 • P. Adamczyk: Rzeczy niezwykłe

  ..."Mam świadomość, że działy się rzeczy niezwykłe, nawet wzruszenie statystów było autentyczne, nikt nie zakraplał im łez" - powiedział w środę, 15 czerwca, Piotr Adamczyk - odtwórca głównej roli w filmie "Karol - człowiek, który został Papieżem" . Prasowa premiera filmu odbyła się w Krakowie.

 • "Wydarzenia" przodują we wpadkach

  "Wydarzenia" - serwis informacyjny telewizji Polsat po raz kolejny zanotował największą liczbę antenowych wpadek. W czerwcu redakcja pomyliła się aż 20 razy.

 • Filmowe wydarzenia roku

  Amerykański Instytut Filmowy wybrał dziewięć wydarzeń, które odcisnęły "znaczące piętno" na mijającym roku. Zdaniem członków organizacji, ważne w roku 2004 były między innymi dyskusje wokół filmów "Pasja" i "Fahrenheit 9.11" . Dostrzeżono także smutne wydarzenie - śmierć legendy kina, Marlona Brando.

 • Fortepiany Wolności - wydarzenie towarzyszące 10. edycji Festiwalu Soundedit

  ..., wywodzące się z polskiej tradycji kompozycje, są źródłem dumy i inspiracją do dalszych działań, nie tylko na niwie artystycznej. Projekt "Fortepiany Wolności" jest wydarzeniem towarzyszącym Festiwalowi...

 • Nowe Horyzonty: Wydarzenia filmowe

  Wydarzeniem będzie pokaz "Rozstania" ("Nader and Simin, A Separation", Iran) Ashgara Farhadiego, intymnego dramatu rodzinnego, w zaskakujący sposób portretującego współczesne społeczeństwo irańskie. Film otrzymał Złotego Niedźwiedzia oraz dwie zbiorowe nagrody aktorskie podczas tegorocznego Berlinale. We Wrocławiu zobaczymy również zdobywcę Srebrnego Niedźwiedzia - "Konia turyńskiego...

 • Filmowe wydarzenia roku

  W mijającym roku w polskich kinach dominowały sequele - zadebiutowało ich aż dziewiętnaście, w tym tak przebojowe i kasowe opowieści, jak "Shrek 2" , czy "Spider-Man 2" . Gorące dyskusje wywołała jednak premiera trzech obrazów - "Pasji" , "Upadku" oraz dokumentu "Fahrenheit 9.11" .

 • Festiwal Filmów NieZwykłych

  Kultury i Camfilm. Mecenat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 • Artur Zaborski: Oscar dla "Moonlight" to wielkie wydarzenie

  Oscar dla najlepszego filmu dla "Moonlight" to wielkie wydarzenie, w jakiś sposób rehabilitujące Akademię za dotychczasowe zaniechania w nominowaniu czarnoskórych twórców - ocenił dziennikarz filmowy Artur Zaborski.

Zdjęcia na temat: wydarzenie niezwykłe
Wideo na temat: wydarzenie niezwykłe
 • "Młody Mesjasz"

  Młody Mesjasz to opowieść o niezwykłych wydarzeniach w życiu siedmioletniego Jezusa, które każą Mu zadać sobie pytanie: Kim jestem?

 • Marcin Dorociński : Żeby było ciekawie, musi być afera!

  "Piotr jako praworządny dziennikarz jak zwykle chce doprowadzić sprawę do końca" - mówi o swoim bohaterze Marcin Dorociński. Jak wydarzenia z 1. sezonu serialu wpłynęły na jego postać? Czy w 2. serii Piotr się zakocha? Odpowiedzi w naszym materiale!

 • Małgorzata Rozenek: To był dobry rok

  Mijający rok Małgorzata Rozenek uważa za niezwykle ciekawy, bogaty w wydarzenia, ale też bardzo trudny. Głównie ze względu na dużą ilość pracy na planach dwóch programów, których jest gospodynią oraz reality show "Azja Express".

Dyskusje na temat: wydarzenie niezwykłe