• Informacje na temat:

  wydarzenie roku 2010

Artykuły na temat: wydarzenie roku 2010
 • Wydarzenie Nowych Horyzontów

  Nagrodzony w Berlinie film o Marinie Abramović będzie wydarzeniem Nowych Horyzontów. Artystka jest ikoną body artu i performance'u, od 40 lat rewolucjonizuje sztukę współczesną.

 • "Najbardziej zaskakujące wydarzenie w Polsce"

  Już w najbliższą niedzielę (12 września) w Krakowie startuje festiwal Sacrum Profanum, którego gwiazdami będą m.in. islandzka formacja Mum oraz solowy projekt Jonsiego, lidera zespołu Sigur Rós. - To będzie jedno z najbardziej zaskakujących wydarzeń koncertowych w Polsce w tym roku - powiedział portalowi INTERIA .PL Filip Berkowicz, dyrektor artystyczny festiwalu.

 • Cannes 2010 w telewizji

  ...63. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes to już czwarte wydarzenie z tegorocznego kalendarza najważniejszych imprez filmowych, które Canal+ relacjonuje jako jedyna polska telewizja. W ramach(...) i wręczenia nagród. Obie imprezy poprowadzi znana brytyjska aktorka Kristin Scott Thomas. Po relacjach Canal+ pokaże premierowo dwa filmy, które święciły triumfy w Cannes w 2008 roku. W środę, 12 maja, będą to...

 • Oscary 2010: Dawid czy Goliat?

  Przed nami najważniejsze filmowe wydarzenie roku. Czy ceremonia wręczenia Oscarów będzie triumfem widowiskowego, wykorzystującego najnowocześniejsze technologie kina - przykładem "Avatar", czy skromniejszych, ale za to bogatszych treściowo produkcji, jak "The Hurt Locker. W pułapce wojny" czy "Bękarty wojny"?

 • 2010: To był rok powrotów

  Koncertowe powroty Edyty Bartosiewicz i Zbigniewa Hołdysa, reaktywacja grunge'owych legend Soundgarden i Stone Temple Pilots, wreszcie comeback "syna marnotrawnego" Robbiego Williamsa w szeregi Take That - oto najciekawsze muzyczne powroty 2010 roku.

 • Najciekawsze elektroniczne płyty 2010

  Z muzyką elektroniczną i nowobrzmieniową jest ten problem, że jej progresywny i innowacyjny charakter skazuje ją na ekspresową utratę daty ważności. To, co było jeszcze w 2009 roku uznawane z odkrywcze i pionierskie, w mijających 12 miesiącach przyprawiało już o ziewnięcia i znudzenie.

 • The best of Miasto Muzyki 2010!

  Czas podsumowań dotarł również do Miasta Muzyki. Dziś wystartowała kolejna edycja plebiscytu na największy przebój roku.

 • Film polski 2011: Nagrody i wydarzenia

  Srebrny Niedźwiedź w Berlinie dla operatora Wojciecha Staronia, nominacja "W ciemności" Agnieszki Holland do nagrody Critics' Choice Movie Award oraz Złota Żaba na Plus Camerimage, przyznana Jolancie Dylewskiej to najważniejsze wyróżnienia dla polskich filmowców w 2011 roku.

 • Film polski w 2010 roku

  Pokazy "Katynia" Andrzeja Wajdy w telewizji rosyjskiej, oscarowa walka "Królika po berlińsku", sukces filmu Romana Polańskiego, nagroda w Wenecji dla Jerzego Skolimowskiego, zdjęcia do nowego obrazu Jerzego Hoffmana i opowieść o Grudniu'70 - są wśród najważniejszych wydarzeń w filmie polskim w 2010 roku.

 • Zabójcza naga broń 2010

  ..."Cop Out. Fujary na tropie" , ("Cop Out"), reż. Kevin Smith, USA 2010, dystrybutor Galapagos Films, premiera DVD 17 września 2010 roku.

Zdjęcia na temat: wydarzenie roku 2010
Wideo na temat: wydarzenie roku 2010
 • 5 lat temu William oświadczył się Kate!

  Właśnie mija piąta rocznica zaręczyn książęcej pary Wielkiej Brytanii. 16. listopada 2010 roku książę Karol oficjalnie ogłosił, że podczas wyprawy do Kenii William poprosił Kate Middleton o rękę. Od tamtej pory małżeństwo budzi ogromne zainteresowanie mediów na całym świecie. Ślub książęcej pary odbył się 29. kwietnia 2011 roku. Telewizyjną transmisję z wydarzenia obejrzały ponad 2 miliardy

 • "Jack, jakiego nie znacie"

  zaangażował się w walkę o legalizację eutanazji - dodaje reżyser Barry Levinson. Amerykańska premiera filmu "Jack jakiego nie znacie" odbyła się na antenie telewizji HBO 24 kwietnia 2010 roku. Obraz(...)Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog Jack Kervorkian jako zwolennik eutanazji dał się poznać w latach 80. kiedy na łamach niemieckiego magazynu medycznego "Medicine nad Law" opublikował

 • Kraków bawił się z Majką!

  W niedzielę, 12 września 2010 roku, na krakowskim Rynku odbyło się prawdziwe święto fanów serialu "Majka". Wystąpili: Ala Boratyn, Kasia Cerekwicka, Marina Łuczenko i gwiazda wieczoru - zespół Afromental. Koncert prowadził Andrzej Sołtysik. Zobacz nasz materiał z tego wydarzenia!