• Informacje na temat:

  wydawać fortunę

Artykuły na temat: wydawać fortunę
Zdjęcia na temat: wydawać fortunę
Wideo na temat: wydawać fortunę
 • Monika Olejnik na buty wydaje fortunę, a na ciuchy... skąpi?

  Monika Olejnik uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich dziennikarek. Lubi ubrania znanych projektantów i markowe buty. Mimo to twierdzi, że trendów nie śledzi. – W mojej szafie są różne rzeczy, ale nie muszą być z tegorocznych trendów. Czasami wyciągam rzeczy stare, łączę z nowymi. Nie przywiązuję się do trendów – mówi Monika Olejnik.

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

 • W szczękach rekina 3D

  Twórcy "Matriksa Reaktywacji" i "Piekielnej głębi" połączyli siły, tworząc thriller dla widzów o naprawdę mocnych nerwach! Może się wydawać, że tylko kąpiel w oceanie naraża na rozszarpanie przez rekina. Nic bardziej mylnego. Grupa ludzi po przejściu fali tsunami zostaje uwięziona w zalanym supermarkecie. Szybko okazuje się, że nie są tam sami... "W szczękach rekina" to film dla wszystkich kochających ekstremalne przeżycia w kinie! Efekt 3D sprawi, że otrzesz się o śmierć.

Dyskusje na temat: wydawać fortunę
 • Re: Nietrafione inwestycje gwiazd. Straciły na nich fortunę

  Trzeba umieć wydawać pieniądze.Ja na ten przykład chciałbym odzyskać wszystkie pieniądze które wydałem niepotrzebnie.

 • Re: Nietrafione inwestycje gwiazd. Straciły na nich fortunę

  To jest pikuś w porównaniu do tego co wyprawia władza. Dysponują ogromnymi pieniędzmi, tworzą przepisy prawa, znają przyszłość bo ją tworzą, a mimo tego nie potrafią albo może nie chcą wydawać z pożytkiem pieniędzy.

 • Re: Nietrafione inwestycje gwiazd. Straciły na nich fortunę

  Pieniądz to rzecz nabyta, jedni potrafią go zarobić a inni stracić. Niczego nie zabierzemy na drugą stronę, więc czy lepiej korzystać i wydawać cz oszczędzać i sknerzyć leżąc na pieniądzach. Jedno jest pewne,że kto ma mniej śpi spokojniej. A pani Grażyny jest mi po ludzku żal. Za to jest piękną kobietą więc na na operacje nie musi odkładać.

 • Re: Nietrafione inwestycje gwiazd. Straciły na nich fortunę

  to mnie właśnie przeraża. wydawać by się mogło, że jak ktoś jest znany i coś osiągnął w show biznesie to winien być autorytetem. jak pokazuje rzeczywistość (również za granicą) te osoby to przeważnie zwykłe głąby, w dodatku w większości oderwane od rzeczywistości. mniemanie jednak o sobie mają ogromne i sami uważają się za znawców w każdym temacie, od polityki do biznesu.

 • Re: Nietrafione inwestycje gwiazd. Straciły na nich fortunę

  w korporacjach po to by mnożyć zyski a nie wydawać kasę na ogólnie pojęte dobro społeczne. Bye Bye