• Informacje na temat:

  wygląd pomimo

Artykuły na temat: wygląd pomimo
 • Krzysztof Gojdź: Agata Duda czy Melania Trump? Która pierwsza dama zachwyca wyglądem?

  ..., 'hollywoodzki' uśmiech, hipnotyzujące i tajemnicze spojrzenie, figura modelki. W wieku 47 lat wygląda olśniewająco i pomimo korzystania z zabiegów medycyny estetycznej wygląda naturalnie, nie(...) Melanii Trump. Przypadek? Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych z kolei postawiła na granatową sukienkę ze zdobionym dołem. Wygląd pierwszych dam skomentował na Facebooku Krzysztof Gojdź, celebryta i lekarz...

 • Wydaje 100 tys. funtów na urodę

  Piękny wygląd brytyjskiej piosenkarki Cheryl Cole kosztuje. Wydatki gwiazdy na rzecz utrzymania urody sięgają 100 tys. funtów rocznie.

 • Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Nie wstydzą się swojego wyglądu

  Obecnie łatwo jest zatracić się w świecie, w którym panuje moda na bycie szczupłym i fit. A to wszystko za sprawą wszechobecnych modelek Victoria’s Secret, wyłącznie idealnie wyglądających pań na(...) być piękne! Te gwiazdy z pewnością nie wstydzą się swojego wyglądu!

 • Wieczna młodość? Dobry seks!

  Amerykańska aktorka, Joan Collins, twierdzi, że największy wpływ na zachowanie młodego wyglądu ma... dobry seks. 78-letnia gwiazda serialu "Dynastia" sama ma młodszego o 32 lata męża, Percyego Gibsona.

 • Kylie Jenner przyłapana bez makijażu. To naprawdę ona?!

  Naturalny wygląd Kylie Jenner (22 l.) znacznie różni się od tego, który znamy z Instagrama oraz imprez show-biznesowych.

 • Penelope Cruz jak Sophia Loren

  Aktorka Penelope Cruz przyznała, że nie zamierza korzystać z dobrodziejstw chirurgii plastycznej, aby utrzymać swój młody wygląd. Aktorka twierdzi, że zamierza zestarzeć się z godnością, tak jak będąca dla niej wzorem Sophia Loren.

 • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska powitali córkę. Laura Lewandowska jest już na świecie!

  Od kilku godzin wszystkie polskie media huczą o narodzinach drugiego dziecka Anny Lewandowskiej (31 l.) i Roberta Lewandowskiego (31 l.). W związku z tym postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć, jak przez ten czas zmieniał się wygląd Ani. Zobaczcie naszą galerię!

 • "Uroda wszędzie pomaga"

  "Od pewnego czasu istnieje mocno kreowany w mediach kult ciała. Większość ludzi skupia się coraz bardziej na swoim wyglądzie" - mówi Monika Niedek z zespołu Queens, który wraz z nią tworzą obecnie Julia Trębacz i Sylwia Parys.

 • Mariah Carey (46 l.) chyba nadal nie jest zadowolona ze swojego wyglądu…

 • Uprawianie jogi, czytanie oraz codziennie 10 godzin snu - tak wygląda recepta Tiny Turner na doskonały wygląd i samopoczucie.

Zdjęcia na temat: wygląd pomimo
Wideo na temat: wygląd pomimo
 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

 • Na zawsze Laurence

  W latach 90. Laurence powiedział swojej dziewczynie Fred, że chciałby stać się kobietą. Pomimo przeciwieństw stawiają razem czoła uprzedzeniom przyjaciół, radom rodzin i fobiom społeczeństwa, którego zasad nie cenią. Wyruszają w dziesięcioletnią podróż, w czasie której mogą stracić nie tylko siebie nawzajem, ale również własną, wewnętrzną tożsamość. Przejście na drugą stronę nawet dla nich jest wielką tajemnicą.

 • W ciemno

  Obsypana nagrodami kilkuwymiarowa historia romansu Palestyńczyka i Żyda z rozdartej konfliktem etnicznym Jerozolimy. Żurnalowego Roya, dziedzica prawniczej fortuny i Nimera, studenta psychologii ze społecznego awansu dzieli nie tylko wyznanie, język, polityka, ale również pieniądze. Pomimo sprzeciwu obu rodzin, wszechobecnej służby bezpieczeństwa i arabskiej homofobii starają się znaleźć miłość tam, gdzie jej nie ma, a przynajmniej być nie powinno.

Dyskusje na temat: wygląd pomimo
 • Re: "Chyłka - Zaginięcie": Hit dla nastolatków na koniec roku

  pomimo swoich lat. Nawet "nasza" Margaret ma taką urodę, ale M. Cielecka absolutnie nie. Poza tym co ma pokazywać ten serial? Bo w rzeczywistości praca adwokata tak raczej nie wygląda.(...)Jeśli ktoś chce obejrzeć dobry film prawniczy to będzie w sobotę w tv " Niesłusznie oskarżona" z Kate Beckinsale w roli głównej, a jeśli chodzi o ciało i wygląd nastolatki, to pani Cielecka tego nie