• Informacje na temat:

  wygrania głównej

Artykuły na temat: wygrania głównej
 • Gdynia 2019: Kontrowersje wokół składu konkursu głównego

  W piątek 12 lipca 2019 roku ogłoszono listę szesnastu filmów wchodzących w skład konkursu głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zabrakło na niej kilku wyczekiwanych premier i uznanych mniejszych filmów. W środowisku filmowym nie milkną komentarze dotyczące tegorocznego konkursu.

 • "Hejter" Jana Komasy wygrał Tribeca Film Festival

  Film Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter" zwyciężył na prestiżowym Tribeca Film Festival 2020. Decyzja jury była jednogłośna. To pierwszy polski film w historii, który znalazł się w konkursie głównym (International Narrative Competition) tej imprezy i pierwszy, który zdobył główną nagrodę.

 • Straciła rękę na planie filmu. Teraz wygrała w sądzie

  Wyrok wydał sąd w Republice Południowej Afryki, gdzie toczyła się rozprawa. Do wypadku doszło w 2015 roku. Olivia Jackson była dublerką występującej w roli głównej w filmie "Resident Evil: Ostatni rozdział" Milli Jovovich. Podczas kręconej w Kapsztadzie sceny pościgu motocyklowego, pędząca z pełną prędkością kaskaderka uderzyła w dźwig z kamerą, który był umiejscowiony na jadącym...

 • "MasterChef Junior 5": Kto wygra program? Już finał!

  Za nami już 9 odcinków piątej edycji "MasterChefa Juniora". Dopiero co poznaliśmy czternastu uczestników i wkrótce dowiemy się, kto z nich zwycięży! Gaja, Sonia, Franek - kto jest waszym faworytem? Finał w niedzielę, 10 maja, w TVN.

 • "MasterChef": Kto wygra 7. edycję?

  Już w niedzielę, 9 grudnia, poznamy zwycięzcę siódmej edycji najpopularniejszego kulinarnego show w Polsce. Martyna, Ola i Lorek walczyć będą o 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej oraz statuetkę i tytuł "MasterChefa"!

 • Przystanek Woodstock 2016: The Hives na Głównej Scenie

  Szwedzka grupa The Hives na Głównej Scenie, Enej, Sexbomba i Łzy na Drugiej Scenie oraz aktor Zbigniew Buczkowski na Akademii Sztuk Przepięknych to najnowsze ogłoszenia 22. Przystanku Woodstock.

 • "Milionerzy": Maria Romanek wygra milion?

  Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego z Bieszczad, w odcinku wyemitowanym we wtorek, 20 marca, fantastycznie poradziła sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego. Już tylko cztery kroki dzielą ją od głównej wygranej. Ma także aż dwa koła ratunkowe do wykorzystania! Czy to właśnie pani Maria dołączy do grona zwycięzców programu?

 • "Erratum" wygrało Tofifest

  Debiutancki obraz "Erratum" Marka Lechkiego otrzymał "Złotego Anioła" za zwycięstwo w głównym konkursie 9. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

 • "Milionerzy": Maria Romanek wygrała milion!

  Pani Maria fantastycznie poradziła sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego. W tym odcinku tylko cztery kroki dzieliły ją od głównej wygranej. Miała także aż dwa koła ratunkowe do wykorzystania! Po wygraniu 125 tysięcy złotych (pani Maria wykorzystała koło ratunkowe "Telefon do przyjaciela"), 250 tysięcy złotych (koło "Pół na pół") i 500 tysięcy złotych (świetna samodzielna odpowiedź), nareszcie...

 • Kto wygrał piątą edycję "MasterChefa"?

  Magda Nowaczewska z Woli Filipowskiej koło Krakowa wygrała piątą edycję programu kulinarnego "MasterChef". W finale pokonała Michała Fabiszewskiego i Annę Kawę-Kułyk.

Zdjęcia na temat: wygrania głównej
Wideo na temat: wygrania głównej
 • "Milionerzy”: Padła główna wygrana!

  głównej wygranej? Odpowiedzi przyniosą kolejne odcinki „Milionerów” emitowane od poniedziałku do czwartku o 20:55 na antenie TVN.

 • W 27. odcinku "Love Island" Paweł i Monika odpadli z show! Zdaniem uczestników nie mają szans na związek. To było tylko jedno z zadań, ale jakże ważnych dla losów programu. Na kilka dni przed finałem „Love Island. Wyspa miłości” musieli natychmiast spakować walizki i szybko zapomnieć o głównej wygranej. Nie było im łatwo się z tym pogodzić... (Polsat)

 • "Na noże": Mamy zwiastun serialu!

  „Na noże” to opowieść o marzeniach i trudnej drodze, jaka wiedzie do ich realizacji. Główny bohater serialu to 33-letni Jacek, mistrz sztuki kulinarnej. Jacek doskonale wie, że w gorącej branży kulinarnej, by nie spłonąć w ogniu rywalizacji, trzeba być bezkompromisowym, charyzmatycznym oraz niepokornym. Dlatego z dnia na dzień wywraca swoje życie do góry nogami, stawia wszystko na jedną kartę i otwiera własny biznes. Tym samym rozpoczyna ostrą rywalizację ze znanym kucharzem innej restauracji...

Dyskusje na temat: wygrania głównej
 • Re: "Pacyfik" wygrał...

  szkoda tylko, że mi :/ z tego co kojarzę było więcej nagród do wygrania niż jeden zestaw :( ale mimo wszystko super, że mi się udało, bo nie oglądałem serialu i teraz będę miał taką możliwość no(...) skończy oglądać Pacyfiku, który znalazła pod choinką nie ujawni tej tajemnicy ... nie ma problemu: 1.Tworząc fabułę serialu "Pacyfik" twórcy oparli się w głównej mierze na trzech książkowych