• Informacje na temat:

  wygrania jednej

Artykuły na temat: wygrania jednej
 • "Tylko Jeden": Kto wygrał pierwszą edycję show Polsatu?

  Ósmy odcinek reality show "Tylko Jeden" miał formę studyjnej gali MMA. Walkę finałową poprzedziły dyskusje ekspertów i ludzi związanych z programem. Prowadząca show Blanka Lipińska wyjaśniła, skąd wzięło się określenie "Orzeszki", którym zwracała się do mieszkańców domu wojownika. "Szukałam określenia bardzo słodkiego i troskliwego dla moich panów. Pomyślałam sobie, że 'Orzeszki' z jednej...

 • "Tylko Jeden": Szokujące rozstrzygnięcie!

  Finał trzeciego odcinka programu "Tylko Jeden" zaskoczył wszystkich. Oprócz samej walki zawodnicy wzięli też udział w castingu na KSW Ring Girls i wybierali dziewczynę, która poprowadzi dwóch z nich do decydującego pojedynku sezonu. Nie zabrakło uśmiechów, ale też łez, bo nikt nie przewidział, że tak potoczy się konfrontacja Adriana Bartosińskiego i Kamila Dołgowskiego...

 • Lordi powraca do Polski na jeden koncert

  31 marca we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 wystąpią heavyrockowe potwory z grupy Lordi.

 • Lanberry chce wygrać z lękiem. Zobacz teledysk "Tracę"

  ...dzieckiem, które z jednej strony słuchało Spice Girls, Backstreet Boys, Britney, wielkich diw, takich jak Whitney czy Mariah, a z drugiej Alanis Morissette, Heya czy solowej Nosowskiej. Ta...

 • Straciła rękę na planie filmu. Teraz wygrała w sądzie

  Wypadek na planie filmu "Resident Evil: Ostatni rozdział" sprawił, że pracująca przy nim kaskaderka Olivia Jackson straciła rękę i przez siedemnaście dni była w śpiączce. Obrażenia, jakich doznała, uniemożliwiły jej kontynuowanie kariery. Teraz wygrała proces, jaki wytoczyła jednej z firm związanych z produkcją filmu.

 • Will Ferrell i Rachel McAdams chcą wygrać Eurowizję

  "Od dziecka mieliśmy jedno marzenie. Wygrać Konkurs Piosenki Eurowizji" - informują bohaterowie komedii "Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga". To pochodzący z Islandii, Lars Erickssong (Will Ferrell) i Sigrit Ericksdottir (Rachel McAdams), członkowie zespołu Fire Saga. O tym, jak udało im się spełnić te marzenie, opowie film Davida Dobkina, który trafi na platformę streamingową Netflix już 26 czerwca.

 • Film o jedynej kobiecie, która wygrała rajd Paryż-Dakar

  Jutta Kleinschmidt przeszła do historii w 2001 roku. Jako pierwsza kobieta zwyciężyła wtedy bowiem w prestiżowym Rajdzie Paryż-Dakar. Była zarazem pierwszym obywatelem Niemiec, który wygrał ten morderczy wyścig. Teraz powstanie o niej film.

 • Polskie gwiazdy jednego przeboju: Gabriel Fleszar, Rotary, Jeden Osiem L i inni

  ...rakieta dzięki przebojowi "Na jednej z dzikich plaż". Utwór grany jest przez stacje radiowe do dziś. Zespołu dawno nie ma, a jego wokalista i klawiszowiec - Grzegorz Porowski i Kamil Mikuła powołali do życia kolejny zespół - Loka . Sprawdź tekst "Na jednej z dzikich plaż" w serwisie Teksciory.pl! Jednak historia lubi się powtarzać: Loka wystartowała jak rakieta przebojem "Prawdziwe...

 • Wygrał "Big Brothera", idzie na terapię

  Kamil Lemieszewski w niedzielę wygrał drugą edycję "Big Brothera" w TVN7. Chociaż to właśnie jego widzowie wybrali zwycięzcą programu i Lemieszewski ma ogromne grono wiernych fanów, powrót do rzeczywistości nie jest dla niego łatwy. Kamil zamieścił w sieci nagranie, w którym przyznaje, że będzie potrzebował specjalistycznej pomocy. Udział w programie wywarł duże piętno na jego psychice.

 • Tulia: Jeden wielki eksperyment

  Tulia to jedna z największych sensacji tego roku w polskiej muzyce. Zaczęło się od coverów Depeche Mode i Dawida Podsiadły, potem przyszła pora na wydanie debiutanckiej płyty oraz występ na Festiwalu w Opolu zakończony sporym sukcesem. O niespodziewanej wygranej, początkach grupy i planach na przyszłość, członkinie zespołu opowiedziały Interii.

Zdjęcia na temat: wygrania jednej
Wideo na temat: wygrania jednej
 • "Big Brother": Kto według Oleha wygra program?

  Oleh nie ma jednego faworyta wśród uczestników pozostałych w domu Wielkiego Brata. Jak przyznaje, wszystkich ich lubi i będzie się cieszył z wygranej któregokolwiek z nich.

 • Antek Królikowski podzieli się z Macademian Girl wygraną z "Agenta"?!

  Tamara Gonzalez Perea znalazła się w finale programu "Agent - Gwiazdy" razem z aktorem Antonim Królikowskim, który wygrał program. Czy czuła się pokrzywdzona, że tylko jedno pytanie przesądziło o jej przegranej? "Ja nie miałam żadnych roszczeń do Antka" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" blogerka modowa Macademian Girl. "Obiecał mi skuter i ta myśl jest dla mnie bardzo optymistyczna" - zdradziła. Z kim z programu nadal utrzymuje kontakt? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Brat Osi Ugonoh ćwiczy do "Tańca z gwiazdami"! Wygra z Romanowską?

  Izu Ugonoh jest jedną z "gwiazd" najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Bokser wagi ciężkiej przede wszystkim znany jest z tego, że jest bratem Osi Ugonoh, zwyciężczyni "Top Model" w TVN. Co ciekawe, czarnoskóry przystojniak okazał się lepszy od wielu bardziej znanych celebrytów z Bożenką z "Klanu" na czele i wciąż utrzymuje się w programie. Zobaczcie jak Izu i Hania trenują jive’a, którego wykona w najbliższym odcinku. Myślicie, że wygra z pulchną Elą Romanowską?