• Informacje na temat:

  wygrany konkurs

Artykuły na temat: wygrany konkurs
Zdjęcia na temat: wygrany konkurs
Wideo na temat: wygrany konkurs
 • Viki Gabor wygra Eurowizję tylko z naszą pomocą!

  Zespół 4dreamers wierzy w to, że Viki Gabor może wygrać konkurs Eurowizji, który obędzie się w najbliższą niedzielę w Gliwicach. Jednak trzeba jej w tym pomóc. Zobaczcie nagranie!

 • Michał Wiśniewski krytykuje Donatana i Cleo: Nie mają szans na wygraną

  - Donatan i Cleo nie mają szans na wygraną na Eurowizji - stwierdził Michał Wiśniewski w programie "Świat się kręci". Jego grupa Ich Troje startowała w konkursie w 2003 roku z piosenką "Keine Grenzen" oraz w 2006 w Atenach z utworem "Follow My Heart". Pierwszy utwór dotarł do finału Eurowizji i zajął 7. miejsce. "Follow My Heart" nie wszedł do finału. Donatan i Cleo z kolei awansowali

 • Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka: Przez ten rok udowodnię, że wygrała słuszna osoba

  temu mnóstwo możliwości. Dużo życzliwości spotkało mnie podczas konkursu, mam nadzieję, że będę potrafiła ją teraz przekazać dalej - mówi nowa królowa piękności. Nowa Miss Polski przyznaje też, że(...) najpiękniejszej Polki, także wywołał wiele negatywnych komentarzy związanych zarówno z jej urodą, jak i przebiegiem samego konkursu. Ewa Mielnicka twierdzi jednak, że nie boi się krytyki, zawsze bowiem

Dyskusje na temat: wygrany konkurs
 • Re: "Hotel 52": Pizza Filipa Bobka nie ma sobie równych!

  To ze gotuje to nie znaczy ze się zna... tak jak ta pożal się boże jurorka Masterchef, Anna Starmach (wygrany jakiś konkurs i wielka znawczyni kulinarna)

 • Re: Jak umrze Rysiek Lubicz?

  ja wiem jak umrze z glodu taksiarz dostal kase fiskalna do auta i nie daje rady ogarnac tematu omg .....umarlam ze smiechu :) konkurs na wymyslenie sposobu usmiercenia Ryska uwazam za zakonczony . oto wygrany!!!!!