• Informacje na temat:

  wyjątkowa aktorka

Artykuły na temat: wyjątkowa aktorka
 • Chotecka i Pazura: Wyjątkowa para

  .... Oboje z Radkiem na nią stawiamy - deklaruje aktorka. EM Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

 • Telekamery Tele Tygodnia: Ulubione aktorki, najlepsi aktorzy

  Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach aktorka i aktor.

 • Bartosz Chajdecki: Nowa seria "Czasu honoru" będzie wyjątkowa

  ..."Serial ewoluuje, dość mocno się zmienia. Ta nowa seria w ogóle będzie wyjątkowa" - zdradza Chajdecki. "Będzie bardziej kameralnie, będzie mocno zmieniony aranż utworów. Niektóre utwory, znane już(...) zmienia. Ta nowa seria w ogóle będzie wyjątkowa. Nowa, siódma już seria, dotyczy Powstania Warszawskiego, w obrazie zobaczymy pot, krew i łzy, a jakie zmiany zajdą w muzyce, czy będzie tam miejsce na...

 • Dorota Kolak: Zwyczajna, choć wyjątkowa

  W życiu prywatnym Dorota Kolak zwykle jest grzeczna i poukładana, ale na scenie czy przed kamerą nie ma zahamowań – potrafi wyjść ze strefy komfortu i wyzwolić całą gamę emocji. Dzięki temu jej role na długo pozostają w pamięci.

 • Zmarła aktorka Ludmiła Łączyńska

  Aktorka Ludmiła Łączyńska, która od 1957 r. nieprzerwanie wcielała się w rolę Jadwigi Matysiakowej w powieści radiowej "Matysiakowie", zmarła w sobotę, 3 sierpnia. Miała 96 lat.

 • Ewa Sałacka: Wspomnienia o aktorce

  Sałacka wciąż pozostaje w pamięci widzów. Aktorka została pochowana 1 sierpnia 2006 roku na cmentarzu Stare Powązki w Warszawie. "Ten, kto był z nią bardzo blisko, wiedział, że jej miłość nie zna granic(...), zwyczajna osoba. Ona miała pewne pretensje do czegoś lepszego, wyższego. Ale to było bardzo smaczne i cenione. To był ktoś. Ona jest przykładem niewykorzystanej osobowości. Była wyjątkowa, i co ona...

 • Robert Więckiewicz: Wyjątkowa rola

  ...wyzwaniem. Co uwiodło cię w roli Edwarda, że podjąłeś się jej zagrania? - Rola Edwarda w filmie "Król życia" jest dla mnie z kilku względów wyjątkowa. Z pośród ostatnich moich ról filmowych ta jest...

 • Zmarła aktorka Halina Słojewska-Kołodziej

  Halina Słojewska-Kołodziej, aktorka, w PRL związana z opozycją demokratyczną, wspierająca strajkujących w sierpniu 1980 r. w Stoczni Gdańskiej, żona byłego więźnia Auschwitz prof. Mariana Kołodzieja, zmarła w czwartek, 1 listopada, wieczorem w Gdańsku. Miała 85 lat.

 • Znane aktorki w habitach!

  ...również Annę Dereszowską, Jolantę Fraszyńską, Aleksandrę Szwed (grającą rolę Siostry Mary Leo na zmianę z Elżbietą Romanowską) oraz... Roberta Rozmusa w roli Siostry Mary Amnezji. - Jest to wyjątkowa...

 • Meghan Markle i Harry Windsor: Aktorka i książę, historia jak z bajki

  Wnuk Elżbiety II i amerykańska aktorka 19 maja będą ślubować miłość w kaplicy św. Jerzego. Nie zaprosili polityków, a prezenty przekazują na cel charytatywny. Jednocześnie zapowiada się, że to będzie najdroższy ślub w historii brytyjskiej monarchii. Gdzie polscy widzowie obejrzą tę wyjątkową uroczystość?

Zdjęcia na temat: wyjątkowa aktorka
Wideo na temat: wyjątkowa aktorka
Dyskusje na temat: wyjątkowa aktorka