• Informacje na temat:

  wyjątkowa okazja

Artykuły na temat: wyjątkowa okazja
 • 60. Krakowski Festiwal Filmowy: Wyjątkowa edycja

  Krakowski Festiwal Filmowy obchodzi w tym roku swój 60. jubileusz. Ze względu na pandemię, wszystkie seanse, spotkania z twórcami i wydarzenia towarzyszące odbędą się online. W programie zaprezentowanych zostanie prawie 200 filmów z całego świata, w tym kilkadziesiąt premier, odbędzie się ponad 60 spotkań z filmowcami, bohaterami i jurorami. Galę wręczenia nagród poprowadzi Maciej Stuhr.

 • Dorota Kolak: Zwyczajna, choć wyjątkowa

  W życiu prywatnym Dorota Kolak zwykle jest grzeczna i poukładana, ale na scenie czy przed kamerą nie ma zahamowań – potrafi wyjść ze strefy komfortu i wyzwolić całą gamę emocji. Dzięki temu jej role na długo pozostają w pamięci.

 • Życzenia prezydenta dla Jana Peszka z okazji 75. urodzin

  Kunszt sceniczny, a także wyjątkowa wrażliwość artystyczna sprawiły, że stał się pan niedościgłym wzorem "aktora instrumentalnego". W tym uroczystym dniu chciałbym przekazać panu wyrazy uznania - napisał prezydent Andrzej Duda do Jana Peszka z okazji 75. urodzin.

 • Wyjątkowa Joan w Polsce

  Joan Wasser i jej zespół - Joan As Police Woman - zagrają 24 czerwca na scenie warszawskiego Hard Rock Cafe.

 • Prezydent Duda złożył życzenia Janowi Englertowi z okazji 75. urodzin

  "Pański dorobek teatralny i filmowy, udział w spektaklach Teatru Telewizji, a także w niezliczonych słuchowiskach radiowych budzi podziw" - podkreślił prezydent Andrzej Duda w liście do Jana Englerta z okazji 75. urodzin artysty.

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

 • Barbara Krafftówna: Zosia, Felicja i Honorata

  ...88. urodziny i 70 lat na scenie to wyjątkowa okazja do świętowania. Niezapomniane kreacje Barbary Krafftówny wciąż bawią i wzruszają.

 • "Szkoła": To już 100 odcinków!

  W piątek, 5 grudnia, na planie serialu "Szkoła" była wyjątkowa okazja do świętowania. Nauczyciele, uczniowie i ekipa produkcyjna realizowały 100. odcinek, który na antenie TVN zostanie wyemitowany wiosną.

 • Anna Popek: Nowy program, nowy dom

  Dla Anny Popek to będzie wyjątkowa Wielkanoc. Po raz pierwszy dziennikarka zaprasza bliskich do nowego mieszkania, które właśnie kończy urządzać.

 • Psychoanalityk dla papieża!

  Festiwal Nowe Horyzonty to nie tylko miejsce niespodziewanych filmowych odkryć, ale również wyjątkowa okazja do przedpremierowych pokazów obrazów, które niedługo trafią na ekrany naszych kin. Jednym z nich jest "Habemus papam - mamy papieża" w reżyserii Nanniego Morettiego.

Zdjęcia na temat: wyjątkowa okazja
Wideo na temat: wyjątkowa okazja
 • Nowa ramówka TVP - Spot Jesień 2018

  To będzie szczególna i wyjątkowa jesień dla Telewizji Polskiej. Przede wszystkim świętować będziemy 100-lecie odzyskania niepodległości. Z tej okazji już od 2 września w Jedynce nowy, wyjątkowy serial „Drogi Wolności” o losach krakowskiej rodziny na tle odradzającej się Rzeczpospolitej. 11 listopada widzowie obejrzą pilot serialu „Młody Piłsudski” opowiadający o grupie spiskowców walczących

 • Jacek Kurski zaliczył wpadkę w wywiadzie

  Prezes TVP Jacek Kurski jest zachwycony tegorocznym festiwalem w Opolu. Jego zdaniem był to "triumf kobiet, które pokazały wyjątkową klasę". Niestety, nie obyło się bez wpadki prezesa TVP. Wśród artystycznych sukcesów festiwalu Kurski wymienił jubileuszowy koncert Maryli Rodowicz, który - jego zdaniem - przejdzie do historii na równi z... koncertem "Pamiętajcie o ogrodach", zorganizowanym w 1997 roku niedługo po śmierci Agnieszki Osieckiej. Prezesowi pomyliły się jednak koncerty. "Pamiętajmy...

 • Węgrowska zachwycona prezentem od ojca jej córki!

  17 maja Iwona Węgrowska obchodziła 36. urodziny. Z tej okazji Maciej Marcjanik, narzeczony gwiazdy, zrobił jej wyjątkową niespodziankę: w ramach prezentu podarował jej wyjazd na jedną z greckich wysp. "To była ogromna niespodzianka, dowiedziałam się dzień przed wylotem, trzymał to bardzo długo w tajemnicy. Dzień przed wylotem powiedział: „Spakuj tylko to i to” – mówi Iwona Węgrowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Para wielokrotnie podróżowała już wspólnie po Europie, głównie do...