• Informacje na temat:

  wyjątkowa produkcja

Artykuły na temat: wyjątkowa produkcja
 • Bartosz Chajdecki: Nowa seria "Czasu honoru" będzie wyjątkowa

  ..."Serial ewoluuje, dość mocno się zmienia. Ta nowa seria w ogóle będzie wyjątkowa" - zdradza Chajdecki. "Będzie bardziej kameralnie, będzie mocno zmieniony aranż utworów. Niektóre utwory, znane już(...) zmienia. Ta nowa seria w ogóle będzie wyjątkowa. Nowa, siódma już seria, dotyczy Powstania Warszawskiego, w obrazie zobaczymy pot, krew i łzy, a jakie zmiany zajdą w muzyce, czy będzie tam miejsce na...

 • "Belle Epoque": Cielecka i Małaszyński w nowej produkcji TVN

  Telewizja TVN długo ukrywała szczegóły tej produkcji. Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Eryk Lubos i Anna Próchniak grają główne role w nowym serialu TVN. Produkcja "Belle Epoque" o kryminalnych zagadkach Krakowa pojawi się w ramówce stacji wiosną 2017 roku.

 • Wyjątkowa książka, nie tylko dla filmowców

  ...storyboardów. Brał udział w ponad 2,5 tys. produkcjach (filmy, seriale , reklamy) i zdobył ponad 40 międzynarodowych nagród. Wartość podręcznika docenili także polscy filmowcy. "Cieszę się, że taka książka...

 • Wyjątkowa premiera "Ody do radości"

  19 kwietnia odbędzie się ogólnopolska premiera "Ody Do Radości" , w reżyserii Anny Kazejak-Dawid, Jana Komasy i Macieja Migasa. To jednen z najlepszych polskich debiutów filmowych ostatnich lat, wyróżniony Nagrodą Specjalną Jury w Gdyni. Będzie to wydarzenie bez precedensu ponieważ po raz pierwszy w historii polskiej dystrybucji filmowej film trafi tego samego dnia do kin i będzie płatnie rozpowszechniany w Internecie.

 • Polskie produkcje w Locarno

  Dwie produkcje łódzkiej szkoły filmowej - "Opowieści z chłodni" Grzegorza Jaroszuka i "Bez śniegu" Magnusa von Horna - wystartują w konkursie filmów krótkometrażowych na tegorocznym międzynarodowym festiwalu w Locarno w Szwajcarii.

 • "Doktor Strange": Wspaniała czwórka w najnowszej produkcji Marvela

  Benedict Cumberbatch, Tilda Swinton, Rachel McAdams i Mads Mikkelsen - to aktorski kwartet, który zobaczymy w nowej produkcji Marvela "Doktor Strange".

 • "Magnitude 9": Nowa produkcja Alvernia Studios

  Stanisław Tyczyński i Brett Ratner podjęli współpracę przy produkcji filmu "Magnitude 9" w reżyserii i według scenariusza Agnieszki Vosloo.

 • Weronika Rosati: "Belle Époque" jak filmy Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu "Belle Époque". Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę. Klimat serialu gwiazda porównuje do filmów Tima Burtona, autora takich kinowych hitów, jak "Gnijąca panna młoda" czy "Jeździec bez głowy".

 • "303. Bitwa o Anglię": Opowieść o bohaterstwie

  Właśnie ukazał się materiał specjalny z planu "303. Bitwa o Anglię", w którym grający główne role aktorzy opowiadają o tym, dlaczego produkcja ta jest dla nich wyjątkowa, i dlaczego zdecydowali się wziąć w niej udział. Każdy z nich podszedł do tego zadania emocjonalnie. Odtwórca roli legendarnego pilota Jana Zumbacha Iwan Rheon nie ukrywał wdzięczności dla Polaków, którzy dzielnie bronili jego...

 • Złote Maliny: "Koty" najgorszym filmem roku

  ...z największych klap roku. Produkcja, której budżet przed podliczeniem kosztów marketingu i dystrybucji wyniósł 100 milionów dolarów, w weekend otwarcia zarobiła zaledwie 6,5 milionów dolarów. Analitycy(...), jest wyjątkowa z tego powodu, że dopiero drugi raz w historii nagród w przeddzień Oscarów poznaliśmy nie laureatów, tylko nominowanych.  Ustanowienie antynagród Złotych Malin w pierwotnym...

Wideo na temat: wyjątkowa produkcja
 • Weronika Rosati: "Belle Époque" jak filmy Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu "Belle Époque". Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę.

 • "Zasada przyjemności": Reżyser o swoim dziele

  "'Zasada przyjemności' to produkcja wyjątkowa. Począwszy od intrygującego, wielowątkowego scenariusza Macieja Maciejewskiego, autora kultowego "Gliny", przez niezwykłe i wspaniale sfotografowane lokacje w Odessie, Pradze i Warszawie – współbohaterach tego serialu, aż po fantastyczną grę międzynarodowej obsady" - mówi Dariusz Jabłoński, reżyser serialu.

 • "Belle Époque": Klimat serialu będzie przypominał mroczne filmy Tima Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu „Belle Époque”. Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę. Klimat serialu gwiazda porównuje do filmów Tima Burtona, autora takich kinowych hitów jak „Gnijąca panna młoda” czy „Jeździec bez głowy”.