• Informacje na temat:

  wyjątkowe okazje

Artykuły na temat: wyjątkowe okazje
 • Wyjątkowe dzieci

  Tylko dwa filmy zadebiutują w ten weekend na ekranach polskich kin. Premiera superprodukcji science fiction "Gra Endera" zaplanowana została na 31 października, a kameralnego dramatu "Pieta" na 1 listopada.

 • Wyjątkowe święta Teresy Lipowskiej

  Dla gwiazdy serialu "M jak miłość" to będzie wyjątkowe Boże Narodzenie. Po raz pierwszy w życiu spędzi je poza krajem i daleko od rodziny, ale w miejscu świętym dla chrześcijan.

 • Wyjątkowe święta Willa Smitha

  Will Smith ( "Faceci w czerni" , "Nazywał się Bagger Vance" ) chciałby, aby tegoroczne święta były dla jego rodziny wyjątkowe. I niewątpliwie będą, przynajmniej jeśli chodzi o prezenty. Aktor na gwiazdkowe upominki wydał prawdziwą fortunę.

 • "Uchwycić wyjątkowe chwile"

  Na początku listopada 2005 roku, 20 lat po ukazaniu się debiutanckiej płyty "Hunting High And Low", norweska grupa wydała album "Analogue". Ten materiał tria nawiązywał do chlubnej przeszłości, a sami muzycy promujący singel "Celice" określali mianem "dojrzałej wersji Take On Me ", czyli największego przeboju grupy, pochodzącego właśnie z pierwszego albumu. Z okazji wydania "Analogue" z wizytą promocyjną do Warszawy wybrali się klawiszowiec Magne Furuholmen i wokalista Morten Harket. To...

 • Wyjątkowe święta Wiśniewskich

  Jak będą wyglądać święta Bożego Narodzenia u Michała i Ani Wiśniewskich?

 • Mikołaj Roznerski z okazji Dnia Kobiet

  Wszystkim kobietom, z okazji ich święta, życzę dużo wytrwałości z ich mężczyznami, ale też, żeby zawsze czuły się wyjątkowe. Tak po prostu - mówi Mikołaj Roznerski. Popularny aktor paniom w swoim otoczeniu z okazji Dnia Kobiet wręcza głównie kwiaty.

 • Łzy: Wybraliście wyjątkowe przeboje

  Zakończył się już wyjątkowy konkurs portalu INTERIA.PL, w którym wybieraliście 13 najpopularniejszych piosenek w całej karierze zespołu Łzy, które trafią na składankę jego największych przebojów. Znajda sie na niej także na płycie usłyszycie trzy premierowe utwory. Album ukaże się w czerwcu, a o jego zawartości rozmawialiśmy z Anią Wyszkoni, wokalistką Łez.

 • Niepokonana Adele, wyjątkowe osiągnięcie Lady Gagi

  Brytyjska, popowo-soulowa wokalistka Adele po raz 16. znalazła się z albumem "21" na szczycie brytyjskiej listy bestsellerów płytowych!

 • 25 lat RMF FM: Wyjątkowe duety na płycie

  3 lutego ukaże się płyta będąca muzycznym podsumowaniem 25-lecia Radia RMF FM.

 • Hip hop na każdą okazję

  Jest wam przykro, że w dobie electropopu i auto-tune'a coraz trudniej zaśpiewać refren ulubionej piosenki, bo wszystko jest wyrecytowane, wywarczane albo wywrzeszczane? B.o.B. przybywa z odsieczą! B.o.B., czyli Bobby Ray Simmons, to cudowne dziecko Wschodniego Wybrzeża. Nie pierwsze i nie ostatnie, ale na tle innych rówieśników wyjątkowe. Choć półtora roku temu porównywano go z Kidem Cudi...

Zdjęcia na temat: wyjątkowe okazje