• Informacje na temat:

  wyjątkowe sesje

Artykuły na temat: wyjątkowe sesje
 • Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji zdjęciowej

  Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Para o ciąży aktorki poinformowała fanów początkiem maja. Od tego czasu w sieci przybywa zdjęć, na których gwiazda "M jak miłość" dumnie prezentuje ciążowe krągłości. Ostatnio na Instagrama kobiety trafiło wyjątkowe zdjęcie, w czarnej obcisłej sukience. Internauci są zachwyceni!

 • "Człowiek": Zbiorowy portret człowieka

  ...12 sierpnia na ekrany polskich kin wejdzie film "Człowiek", monumentalne dzieło wybitnego francuskiego fotografa i dokumentalisty Yanna Arthusa-Bertranda. Wyjątkowe zdjęcia Ziemi uchwyconej z lotu ptaka, które powstały podczas 103 sesji zdjęciowych na całym świecie.

 • Jubileuszowy Unsound w Krakowie pod hasłem "The End"

  Znamy pierwszych wykonawców 10. edycji Unsound w Krakowie. Światowe premiery, zaskakujące wspólne projekty, wyjątkowe wydarzenia!

 • The Beatles z Tonym Sheridanem

  Na początku lutego ukaże się wyjątkowe DVD oraz płyta audio, które zapewne będą interesującą pozycją dla kolekcjonujących wydawnictwa związane z The Beatles. Na dyskach zapisano bowiem utwory z sesji z Hamburga z Tonym Sheridanem.

 • Agnieszka Maciąg: Smak miłości

  ..."Smak miłości" - to trzecia książka Agnieszki Maciąg poświęcona gotowaniu. Dla autorki ma znaczenie wyjątkowe, bo jak mówi, zaczęła ją tworzyć, gdy przyszyła na świat jej córka Helenka. Modelka opowiada nam o życiu rodzinnym przy kuchennym stole.

 • "Love": Nowa jakość The Beatles

  ..."Love", nowa płyta The Beatles, to wyjątkowe wydawnictwo. Jego twórcą jest legendarny producent sir George Martin, zwany powszechnie "piątym Beatlesem", który czerpiąc z zasobów całego archiwum nagrań "Fab Four", wraz z synem Gilesem Martinem nadał dobrze znanym kompozycjom zespołu nową jakość. Wydawnictwo trafi do sklepów w poniedziałek, 20 listopada.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Wielka gala pełna gwiazd

  Trzeci dzień Festiwalu Muzyki Filmowej przyniósł spektakularne wydarzenie - Wielką Galę Muzyki Filmowej. 10 kompozytorów na 10lecie RMF Classic. Pękająca w szwach hala ocynowni ArcelorMittal Poland i wybuchające co chwilę owacje, na scenie wyjątkowe wykonania muzyki do największych dzieł światowego kina, a na widowni gwiazdy, wśród nich m.in.: Don Davis, Alberto Iglesias, Jan AP Kaczmarek, Abel...

 • April Ethereal: W lipcu do studia

  ...się Beldaroh z zespołu Besatt i Peter z grupy Eternal Tear. Miks i mastering dokonane zostaną w technologii analogowej, co ma nadać materiałowi wyjątkowe brzmienie. Przypomnijmy, że April Ethereal to...

 • Cannibal Corpse: EP-ka 29 października

  "Worm Infested", nowa EP-ka grupy Cannibal Corpse, zawierająca głównie rzadkie utwory z sesji nagraniowej ostatniej płyty Amerykanów - "Gore Obsessed", zostanie wydana 29 października. Warto być czujnym, gdyż nakład wydawnictwa będzie bardzo limitowany, a na razie nie są przewidziane dodatkowe tłoczenia.

 • "Zemsta" Severe Torture

  ..."Perkusja brzmi niesamowicie precyzyjnie, a dźwięk gitar jest cholernie ciężki" - napisali na swej oficjalnej stronie Holendrzy, którzy kończą właśnie rejestrować wokale. Na następcy płyty "Fall Of The Despised" znajdzie się 10 kompozycji. Grupa nagrała również trzy "wyjątkowe niespodzianki", które staną się numerami bonusowymi. Techniczni deathmetalowcy chcą też zaprosić do wzięcia udziału...

Dyskusje na temat: wyjątkowe sesje
 • Re: ​Ciążowe sesje gwiazd

  W jakim celu pokazywanie w całej okazałości brzucha ciążowego, ma wywołać podziw, zazdrość, a może to oznaka wyjątkowości, albo przywilej "gwiazd", bo tylko ich ciąże są wyjątkowe ? Było może fajne, gdy Demi M to zrobiła, ale teraz to już po prostu żenujące.