• Informacje na temat:

  wyjątkowe wideo

Artykuły na temat: wyjątkowe wideo
 • Teresa Orlowski: Seks, biznes i kasety wideo

  ...granicę. W Polsce kopiowano je na potęgę, a nastolatkowie (i nie tylko) traktowali je jako swoisty seksualny instruktaż. Kasety wideo okazały się biznesowym hitem i pomogły Teresie zarobić(...) ma wyjątkowe geny, albo - co bardziej prawdopodobne - korzysta z usług dobrych chirurgów. Nie tęskni za żadnym z poprzednich miejsc zamieszkania, ale czy można jej się dziwić?              Joanna...

 • Keith Richards: Płyta "Talk Is Cheap" na nowo. Zobacz wideo "My Babe"

  ...29 marca do sklepów trafi reedycja pierwszego solowego albumu Keitha Richards, gitarzysty The Rolling Stones. Poniżej możecie zobaczyć tekstowe wideo do niepublikowanego wcześniej coveru "My Babe" z repertuaru Jimmy'ego Reeda.

 • Keith Richards: 30 lat płyty "Talk Is Cheap". Zobacz wideo "Big Town Playboy"

  Playboy", "Blues Jam" i "Slim", a także cover utworu Jimmy'ego Reeda "My Babe". Wersje Super Deluxe i Deluxe box set mają wyjątkowe opakowania. Zwierają też specjalne książeczki z tekstem...

 • OFF Festival 2013: Było tak gorąco, że... (relacja, zdjęcia, wideo)

  .... Jeżeli stanęło się w odpowiednim miejscu i pod odpowiednim kątem, to w lewym kanale można było usłyszeć ryk Kevina Sharpe'a, a w prawym łagodny śpiew Jensa Lekmana. Doznanie wyjątkowe, przez przypadek...

 • Ciężarna Ciara i jej kocie ruchy. Co za ciało!

  Ponad 20 mln wyświetleń na Facebooku ma już niespełna minutowe wideo z tańczącą Ciarą w roli głównej.

 • INTRO Festival zakończony. Zobacz filmowe podsumowanie

  W połowie lipca w Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyła się piąta edycja INTRO Festival w Raciborzu. Poniżej możecie zobaczyć wideo relację z tego wydarzenia łączącego muzykę i świetle pokazy.

 • Muzyczne Nowe Horyzonty

  W tym roku miłośników filmu i muzyki czeka niezapomniana podróż po dźwiękach. 10. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty, obok sceny klubowej we wrocławskim Arsenale, zaprezentuje dwa wyjątkowe wydarzenia muzyczne.

 • Jak łapanie piorunu w butelkę

  Zobacz wideo, w którym muzycy Pearl Jam ujawniają szczegóły nowego albumu "Backspacer" i prezentują fragmenty premierowych utworów!

 • "Assasin's Creed" jak "Matrix"

  Michael Fassbender w jednym z niedawnych wywiadów opowiedział o "Assasin's Creed", filmowej adaptacji popularnej serii gier wideo, w której wciela się w głównego bohatera. Aktor przyznał, że sporą inspiracją dla twórców był dla niego "Matrix".

 • Muzyczne Nowe Horyzonty

  W tym roku miłośników filmu i muzyki czeka niezapomniana podróż po dźwiękach. 10. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty, obok sceny klubowej we wrocławskim Arsenale, zaprezentuje dwa wyjątkowe wydarzenia muzyczne.