• Informacje na temat:

  wyjątkowy dodatek

Artykuły na temat: wyjątkowy dodatek
 • "Testosteron" w kioskach

  Dzisiaj w jednym z tygodników ukazał się wyjątkowy dodatek. Po raz pierwszy z kolorowym pismem sprzedawany jest godzinny film ukazujący kulisy realizacji filmu "Testosteron" .

 • Zenon Martyniuk (Akcent) przed Sylwestrem z Dwójką w Zakopanem. Było o krok od wpadki

  ...2019 r. będzie wyjątkowy dla Zenka Martyniuka. Nazywany królem disco polo wokalista obchodził będzie swoje 50. urodziny, 30. rocznicę ślubu z Danutą i trzy dekady z grupą Akcent.

 • Londyński wieczór z Opeth

  Jeśli ktoś w najbliższym czasie wybiera się do Londynu i na dodatek jest fanem Opeth ma okazję przeżyć wyjątkowy koncert szwedzkiego zespołu. Odbędzie się on 25 września w sali "Shepherd Bush Empire" i zostanie zarejestrowany na potrzeby DVD.

 • Aleksandra Szwed: Zaczynała jako pięciolatka

  Występuje w teatrze, koncertuje, nagrywa single, a na dodatek prowadzi program. Praca na wielu płaszczyznach to jej żywioł.

 • Baron i Tomson o "The Voice of Poland"

  Marzec to dla Barona i Tomsona wyjątkowy miesiąc: mija bowiem rok, odkąd są w "The Voice of Poland". Popularny talent show bez ich energii, poczucia humoru i otwartości nie byłby taki sam...

 • ​Muchy znów zagrają "Xerroromans"

  ...23 maja w Grizzly Gin Barze Muchy dadzą wyjątkowy, drugi po koncercie-niespodziance na Enea Spring Break, występ. Po niesamowicie entuzjastycznym przyjęciu na poznańskim festiwalu, gdzie w wypełnionym do granic możliwości klubie fani wyśpiewali wszystkie wersy wraz z liderem grupy, tym razem publiczność ma szansę zobaczyć Muchy w oryginalnym składzie w Warszawie.

 • Marzę, aby zbudować sobie dwór

  Wśród prezenterów i dziennikarzy telewizyjnych stanowi wyjątkowy przykład lojalności. Od 28 lat Katarzyna Dowbor (52 l.) pracuje w jednej i tej samej stacji, w TVP. Właśnie za tę wierność kochają ją całe pokolenia Polaków.

 • DVD: "Lubię ten film"

  Od początku tego roku wydania DVD dystrybutorów Gutek Film i Mayfly są uzupełniane o wyjątkowy materiał dodatkowy - "Lubię ten film". Znani krytycy i dziennikarze filmowi podzielą się z publicznością swoimi wrażeniami i zdradzą, dlaczego lubią akurat "ten film".

 • Joanna Kulig: W Cannes rozpiera mnie duma z bycia Polką

  ..."Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego jest, póki co, największym wydarzeniem tegorocznego Cannes. Świetne recenzje, kilkunastominutowa owacja na stojąco, gratulacje od Julianne Moore, Cate Blanchett i Guillermo Del Toro stały się faktem. Na dodatek wszyscy recenzenci powtarzają zgodnie, że to film Joanny Kulig, której wróży się nagrodę dla najlepszej aktorki. Polka jest w Cannes rozchwytywana. Od...

 • The Rolling Stones w tramwaju

  ...30 września na ulicach Warszawy pojawi się wyjątkowy tramwaj - "Tramwaj Rolling Stones". Nie będzie on jednak stałym dodatkiem do pojazdów komunikacji miejskiej stolicy, lecz składnikiem kampanii promującej dwupłytową składankę przebojów The Rolling Stones "Forty Licks", która właśnie tego dnia ma mieć swoją premierę także w Polsce.

Dyskusje na temat: wyjątkowy dodatek
 • Re: "Na Wspólnej": Nowa intryga Smolnego

  Ten Malewicz to wyjątkowy dureń,skoro uwierzy że nagle syn Baśki będzie chciał mu pomagać,na dodatek chyba te rady są podejrzane,które kobieta lubi chamstwo.

 • Re: Chce otworzyć własną... kawiarnię

  DIAMENT - pochodzi od greckiego słowa "adamas"- tzn .NIEPOKONANY .Od lat fascynuje ludzi .Najczystsza forma krystaliczna . Ma w sobie magię. WYJĄTKOWY, NAJSZLACHETNIEJSZY, NAJCENNIEJSZY .PANI JOANNO ! . JEST PANI JAK TEN DIAMENT .A NA DODATEK NATURA OBDARZYŁA PANIĄ NIEZWYKŁĄ INTELIGENCJĄ, TALENTEM , URODĄ. ! Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SŁUCHALIŚMY I OGLĄDALIŚMY PANIĄ