• Informacje na temat:

  wyjątkowy prezent

Artykuły na temat: wyjątkowy prezent
 • Tiësto wziął ślub z Anniką Backes. Wyjątkowy prezent dla żony

  ...wszystkim się spodobała" - ujawnia Annika. Dodajmy, że ostatnio Tiësto zaprezentował kolejny singel - "God Is A Dancer", a do współpracy zaprosił wokalistkę Mabel . Poprzedni utwór "Ritual" z udziałem...

 • Anna Nowak-Ibisz: Wyjątkowy prezent

  Anna Nowak-Ibisz opowiada, kiedy kupuje prezenty pod choinkę i co przekaże na rzecz WOŚP.

 • Michelle Obama jako Beyonce. Wyjątkowy prezent dla wokalistki

  ​W poniedziałek 4 września Beyonce obchodziła 36. urodziny. Kobiety z jej rodziny i otoczenia przygotowały dla niej specjalną niespodziankę. W projekcie wzięła udział również żona byłego prezydenta USA, Michelle Obama.

 • Poruszający wpis Woźniak-Starak. To miał być prezent dla męża

  Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego po śmierci męża wywiadu. Rozmowa z wdową po Piotrze Woźniaku-Staraku ujrzała światło dzienne w sobotę,9 listopada, zaś niedługo później dziennikarka zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych wyjątkowy wpis i fotografię. Pozuje z ostatnim prezentem dla Piotra, którego nie zdążyła mu wręczyć.

 • Jennifer Lopez nie spodziewała się takiego prezentu od ukochanego

  Z okazji rocznicy dwóch lat razem Alex Rogriquez zrobił Jennifer Lopez nie lada niespodziankę. Gwiazda nie spodziewała się, że ukochany wymyśli dla niej tak oryginalny prezent i zafunduje jej… remont mieszkania. Nie będzie to jednak zwykłe, prozaiczne przedsięwzięcie, gdyż pracą zajmie się jedna z idolek Jennifer Lopez.

 • Wymarzony prezent Cypryańskiego

  Wigilia już za nami. Już znaleźliśmy prezenty pod choinką. A o jakich podarunkach marzą gwiazdy? Przemysław Cypryański zdradza swój świąteczny sekret.

 • Wymarzony prezent Kasi Glinki

  ...i niech tak na razie zostanie. Ja zajmuję się przystrajaniem choinki i przygotowaniem stołu. Kasia z sentymentem wspomina czas, kiedy czar Gwiazdora rozdającego prezenty prysł i sama podjęła inicjatywę robienia prezentów innym. - Pamiętam, jak kiedyś kupiłam mamie wodę toaletową ?Basia?? Nie użyła jej ani razu. Wyobrażam sobie, jak "wyjątkowy" miała zapach! (śmiech). Bohaterkę, którą gra Kasia...

 • "Rolnik szuka żony 4": Nie dajemy w prezentach maszyn rolniczych

  ..., także operatorzy, dźwiękowcy. To jest wyjątkowy bohater. Rozkleiła się prowadząca, potem my. Wszyscy tam płakali. Nie pokażemy tego w programie, ale tak było. Przy pierwszym pocałunku Kasi i Piotra(...) kamerami jest trudne. Plotka czy prawda: słono płacicie za śluby, dzieci? - To absolutna bzdura. Gdy jechałem na ślub Agnieszki i Roberta z drugiej edycji, sam kupiłem bilet i prezent. Nie mieli...

 • Stashka z prezentami dla prezydentów

  ...z okazji wizyty prezydenta Węgier w Polsce (22-23 marca) Stashka została wybrana spośród polskich wokalistek i poproszona o przygotowanie muzycznego prezentu dla przedstawicieli obu państw. Z tej okazji(...) oznaczone z nr 001 PL i 001H. Prezydent Węgier zapewnił, że będzie mocno kibicował Stashce w jej dalszej karierze oraz śledził jej tok. Pochwalił też "wyjątkowy głos" i "piękno wizualne" wokalistki...

 • Najdroższa kurtka na świecie?

  Uczestnicy aukcji w Los Angeles mieli okazję sprawić sobie nietani, ale wyjątkowy świąteczny prezent.

Zdjęcia na temat: wyjątkowy prezent
Wideo na temat: wyjątkowy prezent
 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2493. odcinka

  Czy wyjątkowy prezent rocznicowy pogodzi Ziębów? Ziębowie mają dziś rocznicę ślubu. Od rana dostają mnóstwo kartek i kwiatów. Po południu zjawiają się u nich wszystkie dzieci ze specjalnym prezentem – dawno wykupioną wycieczką do Paryża! Czy Ziębowie zawalczą o swoje małżeństwo?

 • Julia Wróblewska: Jestem bardzo rodzinną osobą

  Julia Wróblewska przyznaje, że w święta najbardziej cieszą ją spotkania z rodziną, która zjeżdża się z różnych zakątków Polski do domu jej dziadków. To wyjątkowy moment w roku, gdzie wszyscy mają(...). Miłym zajęciem jest natomiast obdarowywanie prezentami najmłodszych.

Dyskusje na temat: wyjątkowy prezent