• Informacje na temat:

  wyjątkowy prezent

Artykuły na temat: wyjątkowy prezent
 • Edyta Górniak szykuje wyjątkowy prezent dla syna. Allan będzie zadowolony?

  Edyta Górniak (48 l.) przeżywa trudne chwile. Jej ukochany syn za dwa dni będzie obchodził 16. urodziny, a ona nie może w nich uczestniczyć. Po powrocie z USA piosenkarka została poddana kwarantannie. W tym ważnym dla Allana dniu nie będzie jej obok.

 • "Mam talent" (relacja z pierwszego półfinału): Najlepszy wybór Agnieszki Chylińskiej

  W sobotę (25 października) poznaliśmy pierwszych finalistów siódmej edycji "Mam talent".

 • Jerzy Stuhr dostał wyjątkowy prezent od córki!

  W połowie kwietnia Jerzy Stuhr hucznie świętował swoje 70. urodziny. Choć od bliskich dostał mnóstwo prezentów, ten najwspanialszy sprawiła mu córka – Marianna Bończa-Stuhr (34). Jak udało się nam dowiedzieć, latorośl aktora, malarka i ilustratorka książek, właśnie przeprowadziła się z rodziną z Warszawy do Krakowa, swojego rodzinnego miasta.  "Marianna, która po studiach wyjechała pracować...

 • "Annabelle" na płytach Blu-ray i DVD

  Horror "Annabelle", czyli spin-off "Obecności", która przez krytyków została uznana za jeden z najlepszych filmów grozy ostatnich lat, jest już dostępny na płytach Blu-ray i DVD.

 • Paulina Holtz podaruje wyjątkowy prezent mamie!

  Paulina Holtz (40 l.) w tym roku z okazji Dnia Matki podaruje swojej mamie coś nieoczywistego...

 • Wymarzony prezent Cypryańskiego

  Wigilia już za nami. Już znaleźliśmy prezenty pod choinką. A o jakich podarunkach marzą gwiazdy? Przemysław Cypryański zdradza swój świąteczny sekret.

 • Książę Harry odwiedził Meghan! Podarował jej wyjątkowy prezent

  To już oficjalne! Książę Harry (32 l.) spotyka się z Meghan Markle (36 l.). Harry odwiedził ukochaną w Toronto i podarował jej wyjątkowy prezent!

 • Anna Nowak-Ibisz: Wyjątkowy prezent

  Anna Nowak-Ibisz opowiada, kiedy kupuje prezenty pod choinkę i co przekaże na rzecz WOŚP.

 • Wyjątkowy prezent Jarosława Bieniuka dla ukochanej!

  Piłkarz ma nadzieję, że w ten sposób uda mu się uratować życie komuś choremu na białaczkę. Przeszczepy szpiku kostnego to jedyna terapia, która daje nadzieję w tej ciężkiej chorobie. Jarosław Bieniuk przystąpił do akcji fundacji DKMS w dniu imienin swojej ukochanej, Anny Przybylskiej (†36), która w październiku zeszłego roku przegrała walkę z nowotworem. To miał być dla niej najlepszy prezent...

 • Świąteczny prezent dla fanów Spice Girls

  Brytyjscy fani Spice Girls otrzymają w tym roku naprawdę wyjątkowy prezent na Święta Bożego Narodzenia. Sieć telewizyjna ITV wyemituje wówczas specjalny film, ukazujący życie członkiń najpopularniejszego w świecie girlsbandu zanim jeszcze stały się sławne.

Zdjęcia na temat: wyjątkowy prezent
Wideo na temat: wyjątkowy prezent
 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2493. odcinka

  Czy wyjątkowy prezent rocznicowy pogodzi Ziębów? Ziębowie mają dziś rocznicę ślubu. Od rana dostają mnóstwo kartek i kwiatów. Po południu zjawiają się u nich wszystkie dzieci ze specjalnym prezentem – dawno wykupioną wycieczką do Paryża! Czy Ziębowie zawalczą o swoje małżeństwo?

Dyskusje na temat: wyjątkowy prezent