• Informacje na temat:

  wyjątkowy tytuł

Artykuły na temat: wyjątkowy tytuł
 • Stan wyjątkowy w "Świecie według Kiepskich"

  Z jakiego powodu - będzie można dowiedzieć się już 6 marca, kiedy Polsat pokaże pierwszy odcinek nowego sezonu "Świata według Kiepskich" pod tytułem "Stan wyjątkowy". Kolejny, "Samotność w sieci" (13(...) środę  marca kamienica, w której mieszkają bohaterowie będzie remontowana. W tym odcinku pod tytułem "Gorzelak, Kobielak i Majster Kurdzielak" gościnnie wystąpią: Krzysztof Dracz, Jerzy Mularczyk, Marek...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Ewa Mielnicka pokazała zdjęcia z wesela! Miała drugą suknię!

  Ewa Mielnicka (26 l.) 2 czerwca 2018 roku wyszła za mąż i choć od tego momentu minęły prawie dwa tygodnie, to świeżo upieczona panna młoda nadal przeżywa ten wyjątkowy dla niej dzień. Właśnie podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami ze ślubu i wesela, a także z sesji zdjęciowej ze swoim mężem.

 • Mojżesz, zapaśnik, morderca

  Widowisko historyczne "Exodus: Bogowie i królowie", dramat sportowy "Foxcatcher", trzecia część "Uprowadzonej" i thriller kryminalny "Fotograf" budzą największą uwagę spośród siedmiu tytułów, jakie zadebiutują na ekranach polskich kin 9 stycznia.

 • "Barwy szczęścia": Sołtys w spódnicy - rozmowa z Elżbietą Romanowską

  Po występie w „Tańcu z gwiazdami” nie wyobraża sobie życia bez ćwiczeń. Regularnie trenuje i planuje wziąć udział w ekstremalnym biegu z przeszkodami. Czekają ją także wyzwania na planie serialu „Barwy szczęścia”. Zagra w nim Aldonę, pierwszą miłość Borysa, która po latach ponownie zapuka do jego drzwi. To będzie wyjątkowy duet!

 • Zaginiona dziewczyna, ratujący życie mężczyzna

  Thriller "Zaginiona dziewczyna", biograficzny dramat "Bogowie", animacja "Pudłaki", film obyczajowy "Rozważnie i romantycznie" oraz legendarrna już "La strada" to pięć tytułów, które w piątek, 10 października, wejdą na ekrany polskich kin.

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska dostała nagrodę za działalność charytatywną!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z nowego serialu TVN "Druga szansa", od kilku dni cieszy się zaszczytnym tytułem Gwiazdy Dobroczynności. Otrzymała go za wspieranie mnóstwa akcji, kampanii i inicjatyw charytatywnych.

 • Szalony Max, taksówka w Teheranie i seksualne perwersje pokojówki

  7 premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Obok najbardziej oczekiwanego filmu tygodnia - "Mad Max: Na drodze gniewu" - na ekranową uwagę zasługują także: laureat Złotego Niedźwiedzia "Taxi Teheran" Jafara Panahiego oraz nowa ekranizacja "Dziennika panny służącej" z Leą Seydoux.

 • Piotr Fronczewski planuje "koniec podróży teatralnej"

  Znakomity aktor Piotr Fronczewski od lat co wieczór staje teatralnej scenie. Przeżył już wiele premier, jednak 2 lutego czeka go wieczór wyjątkowy. Odbędzie się wtedy bowiem premiera sztuki, którą aktor traktuje jako zwieńczenie swej przygody z teatrem.

 • ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014

  Przed nami pierwszy w tym roku ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. W piątek, 16 stycznia, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014.

Dyskusje na temat: wyjątkowy tytuł
 • Re: "Grzech Fatmagül": Historia gwałtu

  Wydaje mi się, że to Brazylijczycy trafnie przetłumaczyli tytuł jako "Siła miłości". "Grzech Fatmagul" to film o sile miłości. Oczywiście porusza problemy ważne dla islamskiego społeczeństwa: gwałty(...) świata). Jest to serial wyjątkowy!