• Informacje na temat:

  wyjątkowy tytuł

Artykuły na temat: wyjątkowy tytuł
 • Wyjątkowy finał "MasterChefa"

  Takiego finału w "MasterChefie" jeszcze nie było. W ostatecznej rozgrywce zmierzy się aż czterech kucharzy amatorów. Magda, Marlena, Ania i Grzegorz będą walczyć o 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej i tytuł ósmego MasterChefa!

 • "Weź" Michała Sołtana. "Wyjątkowy obraz"

  ...w Indiach, film nosi tytuł dosyć podobny do mojego nazwiska, zaśmiałem się w duchu, że jak wróci, to chyba coś razem zrobimy. No i proszę..." - komentuje ze śmiechem Michał Sołtan .  Całość została nagrana w Studiu Bank. Obok samego muzyka w klipie zagrał też jego pies Bruno. "To będzie wyjątkowy obraz" - zapowiadał jeszcze przed premierą Michał Sołtan. Sprawdź tekst utworu "Weź" w serwisie...

 • Kayah: Wyjątkowy weekend

  Zapowiada się wyjątkowy weekend w karierze Kayah. Jedna z najważniejszych polskich wokalistek w piątek, 22 sierpnia, wydaje długo oczekiwaną płytę "Stereo Typ", zaś dzień później występuje jako gwiazda 40. festiwalu piosenki w Sopocie, gdzie po raz pierwszy zaprezentuje na żywo nowy materiał.

 • CETI: Wyjątkowy koncert

  Za niewiele ponad tydzień, 15 lutego w poznańskim klubie "Eskulap", dowodzony przez Grzegorza Kupczyka zespół CETI zagra koncert, który następnie trafi na podwójną płytę live. Album ma już tytuł - "Living Angel". Zespół przygotował niespodzianki dla fanów. Niestety jest też smutna wiadomość. W "Eskulapie" po raz ostatni zagra z CETI gitarzysta Przemysław "Burza" Burzyński. Jego następca jest już...

 • Wyjątkowy duet Ireny Jarockiej

  Piosenkarka Irena Jarocka nagrała wyjątkowy duet - piosenkę z popularnym amerykańskim wokalistą Michaelem Boltonem.

 • Wyjątkowy "everyman"

  "John Lennon. Chłopak znikąd" , reż. Sam Taylor-Wood, Wielka Brytania 2009, dystrybutor: Monolith Plus, premiera kinowa: 17 grudnia 2010

 • Ogłoszono stan wyjątkowy!

  Grupa Operacyjna ogłasza stan wyjątkowy! Tylko na Muzzo.pl możecie posłuchać najnowszego singla zespołu pod tytułem "Stan wyjątkowy".

 • Video: Wyjątkowy koncert na zaporze wodnej

  ...edycja trzeciej płyty zespołu Video. Album "Doskonale wszystko jedno" zostanie wydany w formacie kasety video z tytułem zapisanym własnoręcznie przez lidera zespołu Wojtka Łuszczykiewicza. Zobacz teledysk...

 • The Rolling Stones i Jimmy Page razem. Niepublikowany utwór "Scarlet" z 1973 r. trafił do sieci

  Utwór "Scarlet" jest wyjątkowy, bo gościnnie na gitarze zagrał w nim Jimmy Page, lider Led Zeppelin, co zupełnie odmieniło brzmienie zespołu.

 • The Rewind Tour z gwiazdami lat 90.: Aqua, Snap!, Dr Alban i inni. Mandaryna jako support

  ...16 listopada na Torwarze w Warszawie odbędzie się wyjątkowy koncert pod szyldem The Rewind Tour. Na scenie pojawią się gwiazdy muzyki eurodance z lat 90., a jako support wystąpi Marta "Mandaryna" Wiśniewska.

Dyskusje na temat: wyjątkowy tytuł
 • Re: "Grzech Fatmagül": Historia gwałtu

  Wydaje mi się, że to Brazylijczycy trafnie przetłumaczyli tytuł jako "Siła miłości". "Grzech Fatmagul" to film o sile miłości. Oczywiście porusza problemy ważne dla islamskiego społeczeństwa: gwałty(...) świata). Jest to serial wyjątkowy!