• Informacje na temat:

  wyjątkowy wieczór

Artykuły na temat: wyjątkowy wieczór
 • Wyjątkowy koncert Genesis

  Na ostatni w Europie koncert zespołu, uświetniający jego reaktywację, przybyły tysiące fanów z Austrii, Niemiec, Francji i Słowenii. Pod wieloma względami rzymski etap trasy koncertowej był wyjątkowy(...) jesteście wyjątkową publicznością i to jest specjalny wieczór". Zabrzmiały najsłynniejsze piosenki zespołu, między innymi "No son of mine", "Land of confusion", "Invisible touch", "In the cage", "Home...

 • Wyjątkowy odcinek "Tańca..."!

  W akcji zobaczymy tym razem nawet jurorów. Piotr Galiński ruszy w tany z Beatą Tyszkiewicz, zaś Zbigniew Wodecki będzie pląsał z Iwoną Pavlowić - pisze "Fakt". Oto pary, jakie będą umilać nam niedzielny wieczór: Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak Kinga Rusin i Stefano Terrazzino Przemysław Sadowski i Ewa Szabatin Joanna Liszowska i Robert Kochanek Aleksandra Kwaśniewska i Michał Skawiński Joanna...

 • Oscarowy wieczór: Polscy laureaci i nominowani

  W wieczór rozdania Oscarów, w niedzielę, 28 lutego, w Narodowym Instytucie Audiowizualnym będzie można przypomnieć sobie polskich laureatów Oscara. Wyświetlane będą także filmy nominowane do tej nagrody.

 • Babski wieczór w kinie

  Podczas spotkań Ladies Nights nie zabraknie największych kinowych hitów, inspirujących i praktycznych porad z zakresu urody, zdrowia i pielęgnacji oraz tego, co kobiety lubią najbardziej - konkursów, góry prezentów i niespodzianek! W każdy trzeci czwartek miesiąca Cinema City zaprosi na wyjątkowy przedpremierowy seans poprzedzony dodatkowymi atrakcjami, które uczynią ten dzień prawdziwym świętem...

 • "Mustang": Wyjątkowy pokaz z okazji 10. rocznicy LUX Film Prize

  Z okazji 10. rocznicy ustanowienia przez Parlament Europejski nagrody LUX Film Prize, krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza na wyjątkowy wieczór. Już 10 października, jednocześnie w 28 kinach w całej Europie, odbędzie się pokaz filmu "Mustang" - zeszłorocznego laureata tej nagrody. Po seansie, w Kinie Pod Baranami transmitowana będzie na żywo rozmowa z reżyserką. Wstęp wolny!

 • Opole 2005: Wyjątkowy festiwal?

  W środę, 11 maja, odbyła się konferencja prasowa przed tegorocznym Krajowym Festiwalem Piosenki Polskiej Opole 2005, który odbędzie się od 10 do 12 czerwca. Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczny, już 42. festiwal, będzie naprawdę wyjątkowy. Poszczególne koncerty poprowadzą m.in. Kayah i Tatiana Okupnik (Blue Cafe).

 • Londyński wieczór z Opeth

  Jeśli ktoś w najbliższym czasie wybiera się do Londynu i na dodatek jest fanem Opeth ma okazję przeżyć wyjątkowy koncert szwedzkiego zespołu. Odbędzie się on 25 września w sali "Shepherd Bush Empire" i zostanie zarejestrowany na potrzeby DVD.

 • Wieczór Elo Havetty w Krakowie

  Krakowski Dyskusyjny Klub Filmowy "Rotunda" zorganizował wyjątkowy pokaz czterech filmów Elo Havetty, słowackiego reżysera, scenarzysty i fotografa, jednego z przedstawicieli czeskiej Nowej Fali. Projekcje odbędą się w środę, 8 maja, w Centrum Kultury "Rotunda".

 • "Dzieci wojny": Wyjątkowy projekt w telewizji HISTORY

  W związku z 80. rocznicą wybuchu drugiej wojny światowej telewizja HISTORY wyprodukowała serię wyjątkowych wywiadów. "Dzieci wojny" to rozmowy z Polakami, których dzieciństwo przypadło na czasy wojny.

 • Wyjątkowy koncert: udało się namówić Edytę Bartosiewicz!

  Zmagająca się z ciężką chorobą była szefowa agencji modelek wpadła na pomysł zorganizowania koncertu. Zaprosiła od lat unikającą sceny - poza pojedynczymi występami - Edytę Bartosiewicz, a ta zgodziła się!

Zdjęcia na temat: wyjątkowy wieczór
Wideo na temat: wyjątkowy wieczór
 • "Przyjaciółki": Zwiastun odcinka 162.

  córki bierze sobie mocno do siebie. Igor (Stefan Pawłowski), ku rozczarowaniu Zuzy (Anita Sokołowska), zamierza ruszyć w dalszą podróż. Ostatnią noc pragnie spędzić w wyjątkowy sposób. Zaprasza Zuzę do opery… Jak zakończy się ten wieczór? W związku Wiktora (Paweł Deląg) i Patrycji (Joanna Liszowska) nieustannie panuje ochłodzenie. Mężczyzna jest dla żony jeszcze bardziej oschły niż kiedykolwiek