• Informacje na temat:

  wykonawca muzyki

Artykuły na temat: wykonawca muzyki
 • Muzycy chcą zagrać dla chorej Wandy Warskiej. Córka: Nikt nas nie zapytał, czy sobie życzymy

  ...i własności. Moi Rodzice swoją twórczość powierzyli mnie i jej pilnuję. Jestem wydawcą i właścicielką tej muzyki. Każdy, kto che ją wykonywać publicznie, aranżować i nagrywać, musi się do mnie zwrócić...

 • Muzycy żyją 25 lat krócej

  Dianna Kenny z Uniwersytetu w Sydney postanowiła zająć się tematem umieralności amerykańskich gwiazd muzyki. Jak się okazało, według jej obliczeń, artyści żyją o ćwierć wieku krócej od zwykłych zjadaczy chleba.

 • Muzycy Feel gardzą fanami?

  Piotr Kupicha wyszedł z założenia, iż zarobił już tyle kasy, że nie musi zabiegać o sympatię fanów.

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Poznaliśmy pierwsze gwiazdy festiwalu

  Autechre, Ghostpoet, The Juan MacLean oraz Fatima to część wykonawców, którzy wystąpią na jubileuszowej, dziesiątej edycji Tauron Nowa Muzyka.

 • Jakiej muzyki słucha Marcin Dorociński?

  Aktor nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Jakie gatunki muzyczne preferuje? Okazuje się, że lubi każdą muzykę, byleby była dobra. Oto przykłady...

 • Orange Warsaw Festival ogłosił nowych wykonawców

  Po świetnym początku ogłoszeń, organizatorzy Orange Warsaw Festival postanowili ujawnić kolejnych wykonawców, którzy przyjadą do Polski. Będą to: Parkway Drive oraz Sheppard.

 • "Imperium": Rodzina Lyonów kontra reszta świata

  Wśród tegorocznych wakacyjnych premier pojawi się czwarty sezon serialu "Imperium". Kolejna seria o perypetiach hip-hopowych wykonawców zadebiutuje w czerwcu.

 • Muzycy w hołdzie swoim bliskim

  Eric Clapton w hołdzie dla zmarłego w październiku basisty Cream, Jacka Bruce'a, stworzył instrumentalny utwór "Follow Jack". Z kolei w 1991 roku zadedykował swojemu tragicznie zmarłemu synowi jedną z najpiękniejszych ballad - "Tears In Heaven". Zobacz, jak muzycy wykorzystują swój talent, by upamiętnić zmarłych.

 • Natalia Kukulska zrozpaczona po tym, co zobaczyła w TVN!

  Natalia Kukulska (43 l.) chyba nigdy nie była w centrum żadnego skandalu. Artystka stroni od medialnych plotek i stara się skupiać na komponowaniu muzyki i swojej rodzinie. Niestety, teraz wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie rozpęta się medialna burza, gdyż władze TVN sprawiły piosenkarce wielki ból. Stacja w kontrowersyjny sposób wykorzystała jeden z utworów jej zmarłej matki.

 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

Wideo na temat: wykonawca muzyki
 • Zapendowska o polskiej scenie: Piana i szumowiny

  i szumowin oraz dominuje na listach przebojów – zupełnie mnie nie interesuje i nie chcę słyszeć takiej muzyki – przyznaje Zapendowska. Jak mówi, podoba jej się jedynie polska scena alternatywna.

 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...

 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...