• Informacje na temat:

  wykształcenia aktor

Artykuły na temat: wykształcenia aktor
 • Dwayne Johnson: Najbogatszy aktor świata

  Dwayne Johnson jest wielką gwiazdą wrestlingu i najlepiej zarabiającym aktorem na świecie. Lubi swoimi pieniędzmi wspierać innych i za to kochają go fani.

 • Olgierd Łukaszewicz: Aktor to jest świadek człowieczeństwa

  Aktor to jest świadek człowieczeństwa, a nie nalepka na towar - powiedział prezes ZASP Olgierd Łukaszewicz w rozmowie o misji teatru publicznego, zadaniach i sukcesach stowarzyszenia w przeddzień 58. Zwyczajnego Walnego Zjazdu Delegatów.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Kuba Wesołowski: Aktor z przypadku

  ...studiowałem tego zawodu, więc teraz nie muszę nikomu niczego udowadniać. Zdarzyło się kiedykolwiek, że ktoś jednak wytknął panu brak aktorskiego wykształcenia? - Do tej pory nikt mi nigdy tego nie(...) wszystko co najlepsze ciągle przed nim. I przeczuwamy, że się nie myli... Chciał pan być sportowcem, skończył dziennikarstwo, ale ostatecznie został aktorem... Kuba Wesołowski: - Wiem, że ciężko...

 • Nie każdy aktor powinien śpiewać

  Zbigniew Zamachowski wystąpił podczas gali finałowej Przeglądu Piosenki Aktorskiej. 32. edycja imprezy zakończyła się w niedzielę, 27 marca, we Wrocławiu. Oto, co artysta powiedział o swej przygodzie z piosenką aktorską.

 • Wieńczysław Gliński: Aktor, amant, tata

  Słynny porucznik Zadra z "Kanału" Andrzeja Wajdy naprawdę miał za sobą przeszłość akowską. Tata nie tylko był w AK, ale także w kontrwywiadzie, tzw. Dwójce" - zdradza PAP Life Katarzyna Wasilewska, córka aktora, która wydała biografię ojca "Wieńczysław Gliński. Aktor. Amant. Tata".

 • Artur Barciś: Być aktorem

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak parę lat temu pojawił się w "Tańcu z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, obchodzi w piątek, 12 sierpnia, 60. urodziny.

 • Maria Pakulnis: Dziś każdy może być aktorem

  Zawód aktora jest dziś na wyciągnięcie ręki - uważa Maria Pakulnis. Jej zdaniem każdy, nawet osoba niemająca wykształcenia w tym kierunku, może zagrać w serialu i zdobyć popularność. Gwiazda podkreśla, że w czasach, gdy ona zaczynała karierę zawodową było to znacznie trudniejsze.

 • Cypryański w końcu aktorem

  Teraz Przemkowi Cypryańskiemu nikt nie może zarzucić, że jest amatorem. Zdał właśnie egzamin, uprawniający go do tytułu zawodowego aktora.

 • Michał Milowicz: Nie każdy aktor musi kończyć szkołę aktorską

  Michał Milowicz nie ma nic przeciwko obecności amatorów na rynku filmowym. Jego zdaniem dla wielu młodych ludzi grywanie w serialach jest sposobem na naukę aktorstwa przed rozpoczęciem studiów kierunkowych.

Zdjęcia na temat: wykształcenia aktor
Wideo na temat: wykształcenia aktor
 • Maria Pakulnis: Dziś każdy może być aktorem

  Zawód aktora jest dziś na wyciągnięcie ręki - uważa Maria Pakulnis. Jej zdaniem każdy, nawet osoba niemająca wykształcenia w tym kierunku, może zagrać w serialu i zdobyć popularność.

 • Maria Pakulnis: Zawód aktora ma dziś dziwną rolę. Każdy pierwszy z ulicy może zagrać w serialu

  Zawód aktora jest dziś na wyciągnięcie ręki – uważa Maria Pakulnis. Jej zdaniem każdy, nawet osoba niemająca wykształcenia aktorskiego, może zagrać w serialu i zdobyć popularność. Aktorka podkreśla, że w czasach, gdy ona zaczynała karierę zawodową, było to znacznie trudniejsze. – Zawód aktora ma dosyć dziwną rolę obecnie, dlatego że każdy pierwszy z ulicy może zagrać w serialu, bo jest

 • "Tajemnica Sagali": Co się stało z głównym bohaterem serialu?

  "Samo branie udziału w tym serialu było dużo przygodą. Z perspektywy czasu fajnie to oceniam, super doświadczenie. Owszem, myślałem, żeby pójść dalej, ale jeśli chodzi o wykształcenie aktorskie to(...) Zawilski. Co działo się z dziecięcym aktorem po zakończeniu serialu? Sprawdźcie!

Dyskusje na temat: wykształcenia aktor