• Informacje na temat:

  wymarzona sceneria

Artykuły na temat: wymarzona sceneria
 • "Ojciec Mateusz": Śnieżne kłopoty

  Sandomierz pod śniegiem powinien być wymarzoną sceneria dla filmowców. Choć zaśnieżone renesansowe kamieniczki mają swój urok, to producentom popularnego serialu opady śniegu pomieszały jednak szyki. Do tego stopnia, że musiała interweniować straż pożarna.

 • "Pod ciemnymi gwiazdami" : Dziewczyna przed lustrem

  Dziewczyna z dobrego domu zakochuje się w młodym społecznym wyrzutku. Historia tej zakazanej miłości rozgrywa się na tle scenerii brytyjskiej wyspy Jersey, która zależnie od pory dnia wydaje się sielska lub posępna. Czujecie już tę odurzającą aurę?

 • Gąsowski swingującym aligatorem

  Gdy księżniczka pocałuje żabę, zamieni się ona w wymarzonego księcia. Tak przynajmniej być powinno - wszyscy znamy tę historię. Ale co się stanie, gdy dziewczyna pocałuje żabę, a rezultat tego czynu będzie... trochę inny?

 • Modelka Klaudia El Dursi poprowadzi "Paradise Hotel"

  Premiera pierwszą polskiej edycji kultowego na całym świecie formatu "Paradise Hotel" zaplanowana jest na 24 lutego na antenie TVN7. Według informacji Press. pl program poprowadzi uczestniczka ostatniej edycji "Top Model" Klaudia El Dursi.

 • Przemek Puk: Wyspa, miłość i wino

  Słoneczna zatoka, egzotyczna przyroda i zabytkowe uliczki to wymarzona sceneria dla romantycznej historii. W takich plenerach powstał teledysk do najnowszego singla Przemka Puka. Zdjęcia do klipu powstały na jednej z 1200 wysp Morza Adriatyckiego, przepięknej Krk. Pośród skalistych plaż, wielowiekowych domów i południowych drzew możemy zobaczyć nie tylko Puka, ale również piękną modelkę...

 • "Felix, Net i Nika": Co tu robią Niemcy?!

  ...w granicach Polski. W skład systemu wchodzą jedne z największych podziemnych fortyfikacji świata, z najciekawszym kompleksem w Pniewie, udostępnianym dla zwiedzających. - Praca nie była łatwa, choć sceneria - wymarzona. Kłopoty sprawiał zwłaszcza transport naszego sprzętu pod ziemię. Trzeba było go spuszczać na specjalnych linach aż siedem pięter w dół! - opowiadał reżyser. Przeczytaj recenzję filmu...

 • TVN7 zrealizuje na Bali reality-show "Paradise Hotel"

  Wiosną na antenie TVN7 widzowie będą mogli zobaczyć pierwszą polską edycję kultowego na całym świecie formatu "Paradise Hotel". Właśnie ruszają castingi do programu.

 • Mikołaj na lekkim cyku

  ...aranżacjach, z korzeniami w bluesie, polce i rock'n'rollu. Wymarzona sceneria do słuchania? Butelka (lub kilka) dobrego wina, konsumpcja z ukochaną osobą albo przyjaciółmi, wesoły, niezobowiązujący klimat...

 • Klaudia El Dursi krytykowana za to, że wyjechała na Bali bez dzieci

  El Dursi, znana widzom z 8. edycji programu "To Model" od kilku tygodni przebywa na Bali. W Indonezji trwają bowiem przygotowania do kolejnego telewizyjnego show: "Hotel Paradise", którego modelka jest prowadzącą. Niektórym fanom nie podoba się to, że celebrytka zostawiła w Polsce swoją rodzinę.

 • Dominic Savage rusza na podbój kin

  Dominic Savage, nagrodzony na festiwalu w Edynburgu za wstrząsający telewizyjny obraz "Out of Control" (2002), uważany jest za jeden z najbardziej obiecujących talentów nowego brytyjskiego filmu. Uważnie obserwowany na Wyspach i za Atlantykiem twórca, okrzyknięty już przez część krytyki następcą Kena Loacha, zakończył starania o możliwość realizacji swoich dwóch pierwszych filmów kinowych.