• Informacje na temat:

  wymarzony prezent

Artykuły na temat: wymarzony prezent
 • Szymon Majewski: Wymarzony prezent na urodziny

  ...1 czerwca to nie tylko święto wszystkich dzieci, ale też Szymona Majewskiego. Tego dnia showman obchodzi bowiem urodziny. "W fakcie, że urodziłem się w Dniu Dziecka niektórzy znajdują wytłumaczenie, dlaczego jestem taki rozbrykany" - mówi PAP Life solenizant. W tym roku na urodziny dostał nietypowy prezent - możliwość przeprowadzenia wywiadu ze swoim idolem, Kazikiem Staszewskim.

 • Wymarzony prezent Cypryańskiego

  Wigilia już za nami. Już znaleźliśmy prezenty pod choinką. A o jakich podarunkach marzą gwiazdy? Przemysław Cypryański zdradza swój świąteczny sekret.

 • Wymarzony prezent Kasi Glinki

  ...i niech tak na razie zostanie. Ja zajmuję się przystrajaniem choinki i przygotowaniem stołu. Kasia z sentymentem wspomina czas, kiedy czar Gwiazdora rozdającego prezenty prysł i sama podjęła inicjatywę robienia prezentów innym. - Pamiętam, jak kiedyś kupiłam mamie wodę toaletową ?Basia?? Nie użyła jej ani razu. Wyobrażam sobie, jak "wyjątkowy" miała zapach! (śmiech). Bohaterkę, którą gra Kasia...

 • Lady GaGa: Wymarzony prezent?

  W niedzielę, 28 marca, Lady GaGa skończyła 24 lata. Znakomity prezent sprawili jej fani, którzy kupowali ostatnio album "The Fame Monster" na tyle często, że wylądował na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt na świecie.

 • Spike Lee udostępnił scenariusz swojego wymarzonego projektu

  ...​Niezwykłą niespodziankę zrobił swoim wielbicielom Spike Lee. Reżyser opublikował w Internecie 159-stronicowy scenariusz swojego filmu, którego bohaterem jest słynny baseballista Jackie Robinson. Film na jego podstawie nigdy nie powstał, choć reżyser określa go mianem jednego ze swoich wymarzonych projektów.

 • O jakich prezentach marzą gwiazdy?

  Wolą kogoś obdarować czy raczej dostać prezent? Czy łatwo jest znaleźć podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy najbliższych? O świątecznych prezentach opowiadają Roma Gąsiorowska, Agnieszka Włodarczyk i Iwona Pavlovic.

 • Wymarzone święta Kożuchowskiej

  ...wie, co jej mąż znajdzie pod choinką, nie może oczywiście tego zdradzić. "Wiem, co sprawi mu radość. Mam już obmyślony prezent, ale przecież nie powiem".

 • Małgorzata Ostrowska: Czekam na prezent od syna

  ...odwiedzić. Nie będzie żadnej różnicy w stosunku do poprzednich lat - zawsze spędzam je rodzinnie" - powiedziała była wokalista Lombardu. Zapytana o swój wymarzony prezent dodała: "Nie istotne jest to, co będzie pod choinką, ale istotne jest, aby w ogóle coś było. Ważne, by znalazł się tam prezent od mojego męża i od mojego syna. Ponieważ mój syn wkracza w taki wiek, że może już wybierać w różnych...

 • Klaudia Halejcio: Ukochany w prezencie

  Mijający rok był dla niej bardzo pracowity. I ważny. Jeśli chodzi o zbliżające się święta, Klaudia Halejcio już dostała prezent: to jej ukochany.

 • Co w prezencie pod choinkę?

  Dla zabieganych i zapracowanych osób najlepszym prezentem jest wspólnie spędzony czas. Możemy oczywiście w Wigilię zasiąść przed telewizorem, żeby po raz kolejny obejrzeć film "Kevin sam w domu", ale(...), prezentujemy zestawienie najciekawszych propozycji filmowych na DVD i Blu-ray.