• Informacje na temat:

  wyniki hymn

Artykuły na temat: wyniki hymn
 • Żona Toma Hanksa zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych

  Tom Hanks i jego żona pod koniec marca wrócili do USA z Australii, gdzie spędzili kwarantannę, bo oboje byli zarażeni koronawirusem. W niedzielę Rita Wilson po raz pierwszy od czasu choroby wystąpiła publicznie. Wykonała hymn Stanów Zjednoczonych, a okazją do tego było rozpoczęcie serii wirtualnych wyścigów samochodowych.

 • Paweł Domagała i "Weź nie pytaj" hymnem rodziców. Zobacz parodię matki

  Najpopularniejszy utwór 2018 roku doczekał się kolejnej przeróbki. Tym razem "Weź nie pytaj" Pawła Domagały możecie zobaczyć jako hymn matek.

 • Bitwa o futbolowy hymn

  Na Wyspach Brytyjskich liczy się głównie piłka nożna i muzyka. Dlatego Anglicy niecierpliwe oczekują na wynik konfrontacji zespołów The Kaiser Chiefs i Kasabian, które walczą o możliwość nagrania piłkarskiego hymnu dla reprezentacji Anglii na przyszłoroczne mistrzostwa świata w Niemczech.

 • Festiwal w Opolu 2018: Znamy wyniki oglądalności

  ...konkurs, w którym widzowie i jury wybierali oficjalnym hymn polskiej reprezentacji na tegoroczny mundial. O przebój na rozpoczynający się 14 czerwca mundial walczyli: Pectus ("Smak zwycięstwa(...) wesoło", "Chcemy być sobą"). W finale na scenie pojawili się wszyscy wykonawcy widowiska , którzy wspierani przez Marka Grechutę z telebimu przypomnieli hymn "Ważne są tylko te dni, których nie...

 • "Bohemian Rhapsody" hymnem wszech czasów

  Słynna piosenka "Bohemian Rhapsody", pochodząca z albumu "A Night At The Opera" grupy Queen, w internetowym głosowaniu została wybrana rockowym hymnem gitarowym wszech czasów. Wyprzedziła inny klasyk, "Smoke On The Water" zespołu Deep Purple.

 • Rapowy hymn pomarańczowej rewolucji!

  Utwór "Razom nas bahato" to nieoficjalny hymn ukraińskiej pomarańczowej rewolucji, nagrany przez pochodzący z Iwanofrankowska duet Greenjolly. W przededniu wizyty w Polsce prezydenta W. Juszczenki, w geście solidarności z Ukrainą, własną wersję nagrali hiphopowcy związani z wytwórnią UMC: Ascetoholix, Duże Pe, Mezo, Owal i Pięć Dwa Dębiec. Utworu możecie posłuchać tylko u nas!

 • Skomponuj hymn Parady Wolności

  Jeśli tworzysz muzykę klubową, a twoja głowa pęka od pomysłów na coraz bardziej nakręcające kawałki, weź udział w konkursie na hymn tegorocznej Parady Wolności! Twój własny utwór może zabrzmieć wśród tłumu techno-fanów, którzy zgromadzą się 21 września na ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

 • Nelly Furtado lepsza od piłkarskiego hymnu

  Przypomnijmy, że Nelly Furtado ma także na koncie piłkarski przebój. Mowa o "Forca", który był oficjalnym hymnem Mistrzostw Europy, które w 2004 roku rozgrywano w Portugalii. Wracając do "Maneater(...) Szkotkę Sandi Thom i jej singel "I Wish I Was A Punk Rocker". "World At Your Feet", czyli mundialowy hymn Embrace , skoczył z miejsca 38. na 3., osiągając tym samym najlepszy wynik na liście spośród...

 • "Koko Euro spoko" drugim hymnem Łodzi podczas ME

  ...reprezentacji Polski. Piosenka będzie grana tuż po hymnie miasta - "Prząśniczce". Każdego dnia w samo południe z wychodzącego na Piotrkowską okna łódzkiego magistratu hejnalista wykonuje "Prząśniczkę", która jest hymnem miasta. Teraz po "Prząśniczce" będzie odgrywana również melodia utworu "Koko Euro spoko". "Postanowiliśmy w ten sposób uczcić piłkarskie święto. Polakom melodia się podoba, bo sami...

 • Utwory najlepsze z najlepszych

  ..."We Are The Champions", słynny rockowy hymn grupy Queen zwyciężył w plebiscycie na "najpopularniejszy światowy utwór". W sondażu przeprowadzonym przez firmę Sony Ericsson wzięło udział ponad 700 tysięcy osób z 66 krajów.