• Informacje na temat:

  wyniki imprez

Artykuły na temat: wyniki imprez
 • To się nie kończy! Kinga Rusin znowu się tłumaczy z "afery" z selfie z Adele na imprezie u Beyonce!

  Kto by przypuszczał, że z pozoru jedno niewinne zdjęcie z brytyjską gwiazdą wywołał aż taką aferę.  Przypomnijmy, bo może ktoś jeszcze nie słyszał o prywatnej imprezie u Beyonce ( sprawdź! ), na(...) nawzajem pozowanych zdjęć, za zgodą fotografowanych. Zdjęcie z Adele jest pozowane i jest zrobione poza miejscem zabawy. Zdjęcie jest wynikiem długiej i przesympatycznej rozmowy. Jest to zdjęcie pozowane...

 • Sylwester 2014: Edyta Górniak lepsza od Dody, TVP2 przed Polsatem (wyniki oglądalności)

  To jednak pewne zaskoczenie - najwięcej widzów witało Nowy Rok z TVP2, która pokazywała transmisję z imprezy sylwestrowej z Rynku we Wrocławiu.

 • Magdalena Stużyńska przyjęła ostatnie namaszczenie. I stał się cud! "Wyniki radykalnie się poprawiły

  W 2010 roku Magdalena Stużyńska-Brauer w poważnym stanie trafiła do szpitala. Miała powikłania pogrypowe i niepokojąco złe wyniki. Lekarze długo nie wiedzieli, jak jej pomóc, bezskutecznie próbowali(...) momentem okazało się przyjęcie przez Magdę sakramentu namaszczenia chorych. - Kiedy go otrzymałam, wyniki radykalnie się poprawiły. Ale czy to był cud? Musiałaby ustalić specjalna komisja. Natomiast...

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • ...16-latek zaistniał w show-biznesie już jakiś czas temu. Zaczęło się od kulinarnego vloga, który jednak po pewnym czasie chyba mu się znudził, bo Leon już nie nagrywa kulinarnych filmików.  Syn Jusi polubił za to lans na celebryckich imprezach. Prężnie działa też na portalach społecznościowych, gdzie kreuje się chyba na polskiego Biebera.  Na jakiś czas Leon musiał jednak ograniczyć swoje bywanie...

 • Startuje 30. Warszawski Festiwal Filmowy

  Ok. 200 twórców kina i aktorów z ponad 50 krajów weźmie udział w 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza rozpocznie się w piątek, 10 października, i potrwa 10 dni. Polskę reprezentować będą, pokazując swoje nowe filmy, m.in. Krzysztof Zanussi i Jan Jakub Kolski.

 • Wyniki obdukcji Jarosińskiej

  Jeden z tabloidów publikuje wyniki obdukcji lekarskiej Moniki Jarosińskiej (37 l.), z której wynika, że celebrytka na warszawskiej imprezie, 8 stycznia, doznała obrażeń całej twarzy.

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

 • Kuba Wojewódzki i Kinga Rusin pogodzili się?! To zdjęcie mówi wszystko!

  Bal Fundacji TVN okazał się naprawdę przełomową imprezą!

 • Besides: Kim są zwycięzcy ósmej edycji "Must Be The Music"?

  "Dziękujemy!!!!! :)" - napisali na Facebooku do swoich fanów (liczba rośnie lawinowo - przybyło ponad 3 tysiące) po wygranej w ósmej edycji "Must Be The Music" muzycy grupy Besides. Instrumentalny, postrockowy kwartet odniósł zasłużone, choć niespodziewane zwycięstwo w muzycznym show Polsatu.

Wideo na temat: wyniki imprez
 • Książę nie z tej bajki

  Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime'em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?

 • Pirania 3D

  Najnowszy film reżysera przebojowych horrów "Wzgórza mają oczy" i "Lustra". Jezioro Wiktoria to raj dla tysięcy młodych ludzi spragnionych słońca, wody i niesamowitych imprez do rana. Jednak spokojne zazwyczaj wody jeziora tego lata stają się żerowiskiem wyjątkowo krwiożerczych istot. Na skutek podwodnego trzęsienia ziemi, uwięzione w głęboko położonym zbiorniku wodnym prehistoryczne piranie przedostają się do jeziora i rozpoczynają krwawe polowanie na ludzi. Julie (Elizabeth Shue) - piękna...

 • Wieczni chłopcy

  Thomas (grany przez Maxa Boublila, współautora scenariusza ) marzy o komponowaniu piosenek. Plany poślubienia Loli, a tym samym konieczność zarobienia na ślub, dom, przyszłą rodzinę, powodują, że z obiecującego muzyka staje się szarym wyrobnikiem na urzędniczym etacie. Gdy z przyszłą żoną odwiedza jej rodziców: cynicznego Gilberta (wspaniały Alain Chabat) i jego żonę Suzanne jego świat zostaje wywrócony do góry nogami. Gilbert wyniszczony przez monotonię trzydziestoletniego małżeństwa...

Dyskusje na temat: wyniki imprez
 • Re: "Złotopolscy": Wstrząsająca przeszłość aktorki

  podziwiała głośno jego wyniki, za co od zachwyconych patriotów hołdy zbierała. Jeszcze trochę i w końcu generałem WP by została. Piękna kariera wojskowa ją czekała, niestety, choroba i za wczesne(...) Ojczyzny kochanej wiele medali największych imprez sportowych), z zawodu architekta, znacznie bardziej normalnego od Czesia Bieleckiego. Inny nie mógł być, bo to inne czasy były.