• Informacje na temat:

  wyniki szybkiego

Artykuły na temat: wyniki szybkiego
 • Box office: "Szybcy i wściekli 8" pobili rekord "Gwiezdnych wojen"

  Ósma część przebojowej serii "Szybcy i wściekli" zarobiła na świecie w weekend otwarcia 532,5 mln dolarów. Produkcja pobiła tym samym rekord należący do tej pory do filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy".

 • "Szybcy i wściekli 8": Znamy szczegóły ścieżki dźwiękowej ("Go Off")

  ...najpopularniejszy teledysk wszech czasów z wynikiem prawie 2,5 mld odsłon (prowadzi słynny "Gangnam Style" Koreańczyka Psy - ponad 2,7 mld). Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "See You Again...

 • Siódma odsłona "Szybkich i wściekłych"

  ...". Tyrese Gibson przyznał, że wiele scen, które możemy zobaczyć w filmie są wynikiem improwizacji obsady filmowej. "Chciałbym powiedzieć, że wszystkie żarty były wcześniej spisane w scenariuszu, jednak...

 • Kraków: "Za szybcy, za wściekli"

  W sobotę, 21 czerwca, krakowskie kino Cinema City Zakopianka zaprasza na wielkie atrakcje związane w premierą filmu "Za szybcy, za wściekli" . Od godz. 15.00 do 19.00 na parkingu kina Cinema City Zakopianka widzowie będą mogli podziwiać pokazy samochodów tuningowych, będzie kręcenie bączków i palenie gum, będzie można sprawdzić swe siły w licznych konkursach sprawnościowych.

 • "Szybcy i wściekli 2" bez Vina Diesela?

  Po sukcesie obrazu "Szybcy i wściekli" , producenci, zachęceni tak świetnymi wynikami, postanowili zrealizować sequel opowieści. Jednak nie wiadomo, czy w filmie "Szybcy i wściekli 2" zobaczymy gwiazdę pierwowzoru Vina Diesela.

 • "Szybcy i wściekli 8": Pitbull, Camila Cabello i J Balvin ("Hey Ma")

  ...niespełna pół roku. Na kolejny miliard klip potrzebował już prawie roku, ale i tak "See You Again" to obecnie drugi najpopularniejszy teledysk wszech czasów z wynikiem ponad 2,6 mld odsłon (prowadzi...

 • Znamy daty premier dziewiątej i dziesiątej części "Szybkich i wściekłych"

  Po spektakularnym sukcesie "Szybkich i wściekłych 7" studio Universal nie zamierza szybko skończyć z cyklem. Zdjęcia do ósmej części mają rozpocząć się w czerwcu 2016 roku, a dziś podano daty premier dwóch kolejnych kontynuacji.

 • Wiz Khalifa: "See You Again" ("Szybcy i wściekli 7") bije rekordy

  4,2 mln odtworzeń na Spotify w ciągu jednego dnia - to rekordowy wynik osiągnięty przez promującą film "Szybcy i wściekli 7" piosenkę "See You Again" w wykonaniu Wiza Khalify i Charliego Putha. Nagranie po 14 tygodniach przerwało także dominację "Uptown Funk" Marka Ronsona i Bruno Marsa na amerykańskiej liście przebojów.

 • "Avengers: Wojna bez granic": Najlepsze otwarcie w historii

  "Avengers: Wojna bez granic" pobił należący do "Szybkich i wściekłych 8" (541,9 mln dolarów) rekord otwarcia zestawienia box office. W pierwszy weekend na ekranach kin produkcja Marvela zarobiła 630 milionów dolarów.

 • "To, co robię, musi być świeże i progresywne"

  O drugiej solowej płycie, planach własnej wytwórni, preferencjach muzycznych i literackich oraz o tym, jak udaje mu się godzić prowadzenie firmy, audycji w radiu i nagrywanie, opowie nam Proceente - dumny reprezentant Szybkiego Szmalu, wytrawny melanżownik i jednocześnie jeden z ciekawszych tekściarzy w polskim rapie. Z raperem rozmawiał Michał Thomeczek ("Magazyn Hip Hop").