• Informacje na temat:

  wyniki walentynkowego

Artykuły na temat: wyniki walentynkowego
 • Akcent "Prawdziwa miłość to ty": Milion w dwa dni!

  Imponujące wyniki notuje walentynkowy teledysk discopolowej grupy Akcent.

 • Na co do kina w walentynki?

  Największe polskie sieci kinowe nie przygotowały się należycie do świętowania "dnia zakochanych". Walentynkowe propozycje można policzyć na palcach jednej ręki.

 • Najszybciej sprzedający się film w historii?

  To było wiadome od początku. Zastanawiano się jedynie nad skalą. "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będzie hitem nie tylko walentynkowego weekendu, ale całego sezonu. Fani na całym świecie kupili już 2,75 miliona biletów na premierowe pokazy.

 • Rekord "Nigdy w życiu"

  231 tysięcy 991 widzów obejrzało w pierwszy, "walentynkowy" weekend, film Ryszarda Zatorskiego "Nigdy w życiu!" . Jest to najlepszy wynik polskiego filmu od trzech lat. Ostatnim tytułem, który osiągnął porównywalny sukces było "Quo vadis" (305 tysięcy 825 widzów w pierwszy weekend grania).

 • "Pitbull. Niebezpieczne kobiety": Najlepsze otwarcie w historii polskiego kina

  ..."Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - kontynuacja hitu "Pitbull. Nowe porządki" - zanotowała najlepsze otwarcie w historii polskiego kina. Po premierowym weekendzie produkcja Patryka Vegi osiągnęła spektakularny sukces frekwencyjny, przyciągając do kin łącznie 835 265 widzów. Tym samym pobiła polski rekord wszech czasów, należący do walentynkowego przeboju "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Na co do kina? Single, obrusik i pedofilia

  ...przestrzeni 30 lat. Rozpoczyna się dziennikarskie śledztwo, którego wyniki zbulwersują cały świat i wstrząsną Ameryką. Dziennikarze kontaktują się z adwokatem ofiar (Stanley Tucci), docierają do...

 • Norah Jones: Coś drgnęło

  Po ostatnich kiepskich wynikach sprzedaży na amerykańską listę przebojów chyba wraca koniunktura. Aż 9 płyt z pierwszej dziesiątki przekroczyło nakład 100 tysięcy egzemplarzy. Na 1. miejsce powróciła Norah Jones z "Not Too Late".

 • MIG: Marek Gwiazdowski został ojcem. Ciążę żony ukrywał w tajemnicy

  ...". Teledyski do tych utworów mają po przynajmniej kilkanaście mln odtworzeń. Największym powodzeniem cieszy się "Wymarzona" z wynikiem prawie 100 mln odsłon. Posłuchaj przeboju "Miód malina" w serwisie Teksciory.pl! "Nie mogłem wymarzyć sobie Piękniejszego Walentynkowego Prezentu! Właśnie dziś moja Cudowna Żona obdarowała mnie prześliczną córeczką" - napisał Marek Gwiazdowski na Facebooku...

 • "Zenek" najgorszym filmem roku?

  ...razie czwarte otwarcie spośród wszystkich filmów wprowadzonych w tym roku do polskich kin. Liderem zestawienia jest oczywiście "365 dni" z wynikiem dwukrotnie wyższym od "Zenka". Także w ostatni...

 • "Pręgi": Drugie "otwarcie" roku

  "Pręgi" , debiutancki film Magdaleny Piekorz , w pierwszy weekend obecności na ekranach naszych kin obejrzało 46 366 osób. Jest to drugie w kolejności tak dobre otwarcie polskiego filmu w tym roku.