• Informacje na temat:

  wynonna judd

Artykuły na temat: wynonna judd
 • Netflix: Zapowiedzi na marzec

  ...kilkuletniej nieobecności bohaterka przybywa do rodzinnej miejscowości na pogrzeb bliskiego członka rodziny. Wynonna wraz z siostrą i agentem jednostki Black Badge Division podejmuje (bardzo niechętnie(...) Judd Apatow, Paul Rust i Lesley Arfin. W głównych bohaterów wcielają się Gillian Jacobs i Paul Rust. Z kolei serial "One More Time" to produkcja koreańska, przedstawiająca losy wokalisty, który "gubi...

 • Wynonna Judd, amerykańska gwiazda country, odpowie przed sądem za jazdę po spożyciu alkoholu. Policja zatrzymała ją w czwartek, 13 listopada w Nashville, wkrótce po tym, jak wokalistka przekroczyła dozwoloną na tym obszarze prędkość.

 • Ashley Judd: "Potrzebowałam pomocy"

  Ashley Judd (38 l., "Frida" ) przyznała, że w lutym 2006 roku spędziła 47 dni w centrum leczniczym w Teksasie. Aktorka dobrowolnie zdecydowała się podjąć leczenie mające pomóc jej przezwyciężyć trwające od długiego czasu problemy emocjonalne.

 • Zrugała, a teraz przeprasza

  Gwiazda country, Wynonna Judd, publicznie odwołała swoje mocne słowa, wypowiedziane pod adresem 19-letniej Taylor Swift, która zdystansowała konkurencję podczas gali rozdania prestiżowych nagród Country Music Assocation.

 • Queen: Kolejne pogłoski o reaktywacji

  Brian May i Roger Taylor, muzycy słynnej angielskiej grupy Queen, przyznali w rozmowie z magazynem "Rolling Stone", że nie wykluczają możliwości jej powrotu na koncerty. Na razie jednak nic nie zostało postanowione i pomysł póki co pozostaje w fazie rozważań.

 • Reakcje na samobójstwo Mindy McCready: Tragiczny koniec

  Muzycy country wspominają tragicznie zmarłą wokalistkę Mindy McCready, która w niedzielę (17 lutego) popełniła samobójstwo w swoim domu w Arkansas.

 • Usher kontra nadzieja country

  Mimo 15-procentowego spadku sprzedaży w porównaniu z poprzednim tygodniem, album "Confessions" Ushera utrzymał przodownictwo na amerykańskiej liście bestsellerów. Siódmy numer jeden zapewniła mu sprzedaż 228 tysięcy egzemplarzy.

Wideo na temat: wynonna judd
 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Mój przyjaciel delfin

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina zadebiutuje na DVD już 17 lutego! Schwytany w pułapkę na kraby młody delfin zostaje poważnie okaleczony i przewieziony do szpitala Claerwater Marine, gdzie rozpoczyna się jego walka o przetrwanie. Ssakowi grozi amputacja ogona, po której nigdy już nie będzie mógł pływać. Jednak Sawyer Nelson (Natahan...