• Informacje na temat:

  wypadek dody na koncercie

Artykuły na temat: wypadek dody na koncercie
 • Doda miała wypadek na koncercie!

  Podczas występu w Mszanie (woj. śląskie) Doda miała wypadek - wokalistka straciła przytomność i spadła ze sceny.

 • Wypadek Dody: Fani jej nie złapali?

  Coraz więcej wiadomo na temat nieszczęśliwego upadku Doroty 'Dody' Rabczewskiej w trakcie w występu w Mszanie (woj. śląskie).

 • Osobista sprawa Dody

  Wypadek samochodowy? Kłopoty z kręgosłupem? Piosenkarka o odwołanym koncercie w Odolanowie.

 • Doda kontra Agnieszka Szulim: Jest oficjalne oświadczenie

  ...w damskiej toalecie. Konieczna była interwencja policji. Prezenterka miała podobno wyraźne ślady pobicia na szyi, twarzy i rękach. Źródłem konfliktu między Dodą a Szulim miał być wypadek wokalistki na koncercie w Mszanie we wrześniu 2013 r., z którego dziennikarka zażartowała sobie w programie "Na językach". Doda spadła wówczas ze sceny, gdy nie została złapana przez fanów. Upadek zakończył się urazem...

 • Doda kontra Agnieszka Szulim: Specjalnie to rozdmuchała

  ...biję. Nigdy na nikogo nie podniosłam ręki i nie zamierzam tego robić". Źródłem konfliktu między Dodą a Szulim miał być wypadek wokalistki na koncercie w Mszanie, z którego dziennikarka zażartowała(...) przerwę w koncertowaniu (nosiła też specjalny usztywniacz na szyję). Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

 • Doda dalej będzie skakała!

  Menedżer piosenkarki Doroty 'Dody' Rabczewskiej z trwogą przyjął zapowiedzi gwiazdy. A ta czeka na odszkodowanie za wypadek.

 • Co się dzieje z Dodą?

  Doda. Jeden z portali internetowych zasugerował, że Doda mogła mieć poważny wypadek samochodowy. Na ten temat strona piosenkarki milczy. Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

 • Michał Wiśniewski: Doda, nie dziwię ci się

  Szulimowej, nigdy tego nie zrozumie. Doda, nie dziwię ci się" - napisał Michał Wiśniewski na Facebooku. Źródłem konfliktu między Dodą a Szulim miał być wypadek wokalistki na koncercie w Mszanie, z którego...

 • Kpili z wypadku. Doda odpowiada ostro

  W programie wykpiono niedawny upadek Dody na koncercie w Mszanie, który zakończył się kontuzją kręgosłupa wokalistki. W związku z urazem Doda na miesiąc musi zrobić sobie przerwę od występów. Tymczasem ekipa "Na językach" przygotowała materiał, w którym pokazano, jak należy odpowiednio łapać spadającą Dodę (wcześniej pojawiały się prostowane przez wokalistkę doniesienia, że fani na koncercie...

 • Doda po wypadku broni fanów: Nie ma tu winnych

  ..."Chciałabym, aby ten wypadek był jedynym przykrym incydentem z trasy, który będziemy wspominać za jakiś czas z uśmiechem jak wyzdrowieję. Na pewno nie pozwolę, żeby moja i moich fanów ulubiona trasa koncertowa skończyła się wśród tak przykrych emocji" - tak skomentowała Doda na CZATerii upadek ze sceny podczas koncertu w Mszanie (Śląskie).

Wideo na temat: wypadek dody na koncercie
 • Nagranie z wypadku Dody!

  Podczas ostatniego koncertu Doda spadła ze sceny i straciła przytomność. Została odwieziona do szpitala, gdzie przeszła serię badań. Do sieci trafił właśnie filmik, na którym widać, jak do tego doszło!