• Informacje na temat:

  wypadek koroniewskiej

Artykuły na temat: wypadek koroniewskiej
 • Maciej Dowbor nie radzi sobie z zazdrością. Sprawdza Koroniewskiej komórkę!

  Dwa lata temu związek Joanny Koroniewskiej (36 l.) i Maćka Dowbora (36 l.) przechodził poważny kryzys. Dziś są nierozłączni. Prezenter stał się jednak tak zaborczy, że kontroluje swoją partnerkę na każdym kroku.

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Wypadek Koroniewskiej na planie serialu

  Joanna Koroniewska miała wypadek w trakcie kręcenia jeden ze scen w serialu - poślizgnęła się na mokrej podłodze i upadła.

 • Joanna Koroniewska: Nie narzekam na brak pracy

  Kolorowa prasa oraz plotkarskie portale rozpisują się ostatnio o możliwym powrocie Joanny Koroniewskiej na plan serialu "M jak miłość". Nie byłaby pierwsza. Fani "Emki" doświadczyli już powrotu Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

 • Zaskakujące kulisy pojednania Koroniewskiej i Dowbora

  ...pozytywną rolę i podziałały na rozstającą się parę jak kubeł zimnej wody. Wspólny majątek Koroniewskiej i Dowbora, choć nie byli małżeństwem, trudno było bez wielkich strat podzielić. Tym bardziej, że(...) walczyć o swój związek na terapii. Wypadek na planie serialu "M jak miłość" był tylko przysłowiową kropką nad i. Niedawno para ostatecznie wycofała dokumenty dotyczące podziału majątku. Joanna...

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.

 • Joanna Koroniewska miała wypadek!

  Los nie szczędzi przykrych zdarzeń Joannie Koroniewskiej (35 l.). Aktorka znów wymaga pomocy swojego partnera Maćka Dowbora!

 • Wypadek zbliżył Koroniewską i Dowbora

  ...opuścić szpital". Jak dowiedział się tygodnik, w ciągu dwudniowej hospitalizacji Koroniewskiej Maciek dwoił się i troił, by umilić jej czas. Przywoził posiłki, kosmetyki i na bieżąco informował o ich córce. "Widać, że ten wypadek ponownie bardzo zbliżył ich do siebie. Bo kiedy Joanna opuszczała szpital, trzymała Macieja pod rękę i bardzo czule się do niego zwracała" - dodaje paparazzo. Para...

 • "M jak miłość": Małgosia nigdy nie wróci!

  Kolorowa prasa oraz plotkarskie portale rozpisują się ostatnio o możliwym powrocie Joanny Koroniewskiej na plan serialu. Nie byłaby pierwsza. Fani "Emki" doświadczyli już powrotu Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

 • Opuściła szpital

  Joanna Koroniewska miała wypadek na planie "M jak miłość" i trafiła do szpitala. Jaka jest diagnoza lekarzy?

Zdjęcia na temat: wypadek koroniewskiej
Wideo na temat: wypadek koroniewskiej
 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

 • Klątwa Jessabelle

  Wyreżyserowany przez twórcę "Piły VI" i "Piły 3D" horror "Jessabelle" opowiada budzącą grozę historię rodzinną. Jej początkiem jest tragiczny wypadek samochodowy, w którym młoda kobieta Jessie traci narzeczonego. Próbując pogodzić się ze stratą, wyjeżdża do odludnej Luizjany, gdzie w posiadłości swojego ojca chce zmierzyć się z żałobą. Wkrótce odkrywa w domu groźną, nadprzyrodzoną aktywność, która związana jest z jej od lat nieżyjącą matką…

 • Super 8

  Jest lato 1979 roku. Grupa przyjaciół z niewielkiego miasteczka w Ohio decyduje się nakręcić film o zombie. W trakcie zdjęć realizowanych na taśmie 8 mm, dochodzi do groźnej katastrofy kolejowej. Cudem uniknąwszy śmierci, młodzi filmowcy odkrywają, że wypadek nie był przypadkiem. W miasteczku znikają ludzie i dochodzi do innych niewytłumaczalnych zjawisk. Kiedy miejscowy policjant Jack Lamb (Kyle Chandler) usiłuje odkryć prawdę, okazuje się, że jest ona bardziej przerażająca niż wszystko, co...

Dyskusje na temat: wypadek koroniewskiej