• Informacje na temat:

  wypadki modelek

Artykuły na temat: wypadki modelek
 • Ojciec Mateusz wśród... modelek

  Piękne dziewczyny, efektowne kreacje, pałacowe wnętrza i... krew. Wypadek czy zbrodnia? Ojciec Mateusz stanie wobec kolejnej zagadki. Powstaje ósma seria przygód detektywa w sutannie.

 • Leonardo DiCaprio miał wypadek samochodowy

  Leonardo DiCaprio i jego dziewczyna, modelka Nina Agdal, mają za sobą ciężki weekend. W sobotę, 20 sierpnia, para brała udział w wypadku samochodowym.

 • Miranda Kerr miała wypadek

  Po wypadku samochodowym, którzy przydarzył się Mirandzie Kerr w poniedziałek, top modelka nosi na szyi kołnierz ortopedyczny. "Miranda jest obolała, ale bardzo się cieszymy, że nie stało się jej nic poważniejszego" - powiedziała rzeczniczka Kerr.

 • Paparazzi winni wypadkowi?

  James Blunt, który po jednym z "oscarowych" przyjęć spowodował wypadek samochodowy, winą za zdarzenie obarczył fotografów.

 • James Blunt miał wypadek

  Brytyjski wokalista James Blunt nie będzie miło wspominał imprezy poprzedzającej rozdanie Oscarów...

 • Michael Hutchence: Samobójstwo czy wypadek?

  Dokładnie 15 lat temu (22 listopada 1997 roku) wokalista Michael Hutchence z zespołu INXS został znaleziony martwy w jednym z pokojów hotelowych w Sydney. Choć według oficjalnych ustaleń policji artysta popełnił samobójstwo, przyczyny śmierci do dziś budzą wątpliwości.

 • Tragiczny wypadek. 34-letni DJ nie żyje

  Francuski producent DJ Mehdi zginął w tragicznym wypadku. Muzyk miał 34 lata.

 • Wypadek Seana Kingstona: "Lekkomyślność i brawura"

  Po raz pierwszy od wypadku wokalisty Seana Kingstona na skuterze wodnym przemówiła towarzysząca mu dziewczyna.

 • Sandra Kubicka: Mój narzeczony jest mistrzem salsy

  Modelka podkreśla, że jej narzeczony również bardzo lubi tańczyć i często spontanicznie pląsają razem w domu, na przykład podczas sprzątania. Życiowy partner bardzo ją wspiera i cieszy się, że modelka może prezentować swoje umiejętności w popularnym programie.

 • Nico: Niemiecka muza

  25 lat temu nieszczęśliwy wypadek zakończył nieszczęśliwe życie niemieckiej modelki i wokalistki Nico - muzy i natchnienia reżyserów, malarzy, poetów i muzyków.

Wideo na temat: wypadki modelek
 • Felicjańska: Nie zbiegłam z miejsca wypadku

  Ilona Felicjańska wraca do wydarzeń z 29 czerwca 2010 - za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu modelka została skazana na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Teraz dementuje pewną informację...

 • Bałon o tym, dlaczego była gruba

  Annie Bałon przed udziałem w "Top Model" udało się schudnąć 24 kilogramy. Powodów swej otyłości modelka szuka w tym, że była dość leniwym dzieckiem i nie chciało jej się ćwiczyć. Teraz bardzo polubiła wysiłek fizyczny, ale ostatni wypadek sprawił, że znowu sporo przybrała na wadze. Czy ponownie uda jej się wrócić do formy? Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • "To nie koniec świata!": Krystian Wieczorek ma coś za uszami!

  Jako nastolatek był świetnie zapowiadającym się piłkarzem – królem strzelców. Jego karierę przerwał jednak wypadek na motorze. Teraz Paweł mieszka w Warszawie i jest menadżerem piłkarskim. Uwielbia miejski gwar, wygodę, luksusowe auta... i piękne kobiety. Romansuje jednocześnie z modelką Nataszą i ze swoją prawniczką – Kamilą. A w pracy jest „elastyczny” i nie ma skrupułów. Niestety, w końcu wpada przez to w kłopoty… Zobaczcie, jak Krystian Wieczorek przedstawia wam bohatera nowego serialu...

Dyskusje na temat: wypadki modelek
 • Re: "Blondynka": Magdalena Schejbal odchodzi z serialu

  Dziwne, że dopiero teraz zrezygnowała. Dla takich kobiet jak Magda i parę innych, nie ma i nie było nigdy taryfy ulgowej…Traciłyśmy całymi seriami najbliższych przez choroby i wypadki, traciłyśmy(...)” kobietami, bo przecież sztuczny świat plastikowych modelek lansuje chory system wartości gdzie największym problemem jest kolor tipsów... No i nikogo nie obchodziło, jak się czujemy w tym „piekle”. Nie