• Informacje na temat:

  wypowiedzi jurorów

Artykuły na temat: wypowiedzi jurorów
 • Wybieramy najlepszego jurora!

  ...z jurorów i zachęcamy do głosowania w ankiecie. Pamiętajcie, wybieracie nie tylko najlepszego polskiego jurora, bo wyniki wskażą również na tego najmniej cenionego przez telewidzów! "Must Be The Music(...) szympansem" - tłumaczyła cierpliwie jednemu z uczestników, budząc salwy śmiechu wśród pozostałych jurorów. Wokalistka innego nazwała "głuptakiem", gdy ten wykazał się sporą niewiedzą (autorstwo...

 • "X Factor": Czesław Mozil vs reszta jurorów

  Czy Czesław Mozil jest obiektem kpin pozostałych jurorów telewizyjnego konkursu talentów "X Factor"?

 • "The Voice Of Poland": Słodkie jest życie faworytów (jurorów)

  ..."Jesteś przedłużeniem mojego penisa w tym programie" - w ten sposób Nergal pochwalił "swojego zawodnika" Damiana Ukeje, nie starając się nawet ukryć, kto jest jego ulubieńcem z zespołu. Swoich wyraźnych faworytów, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc jurorów, mają również Kayah i Ania Dąbrowska. Czy to jest fair wobec pozostałych uczestników "The Voice Of Poland" i idei programu w ogóle?

 • Został jurorem. "Największa głupota!"

  Znany z ostrych i kontrowersyjnych wypowiedzi Kid Rock nie szczędził słów krytyki jednemu ze swoich idoli, który został właśnie jurorem programu "American Idol". "Według mnie najgłupsza rzecz, jaką zrobił w życiu. On jest uosobieniem uświęconej amerykańskiej instytucji, jaką jest rock'n'roll. A w tym momencie zniszczył to. Podeptał i podpalił" - stwierdził Kid Rock w rozmowie z "Entertainment...

 • "Dance Dance Dance": Ostra dyskusja między Kasią Stankiewicz i Anną Muchą

  Stankiewicz. Przypomnijmy, że Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, którzy biorą udział w show, także zdobyli się na odwagę, aby skomentować oceny jurorów w pierwszym odcinku.  "Parę uwag było(...) swoich opinii na temat wypowiedzi Anny Muchy, Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza. Co jeszcze wydarzy się w pierwszym odcinku? Jak z odwzorowaniem choreografii z legendarnych wideoklipów poradzą sobie...

 • Michał Szpak: Wojewoda zadzwonił z przeprosinami

  ..."Nie ma sensu przeplatać takiego sukcesu z takimi wypowiedziami" - Michał Szpak nie chciał się wdawać w komentowanie krytycznych wypowiedzi działacza podkarpackiego PiS.

 • Kuba Wojewódzki chce mieć dzieci!

  Juror "X Factor" w zaskakująco szczerej wypowiedzi wyznał, że posiadanie potomka to jego największe marzenie.

 • Video kontra Hołdys

  Sporo emocji wywołał występ Video w programie "Hit Generator", który zakończył się pyskówką między wokalistą Wojtkiem Łuszczykiewiczem o jurorem Wojciechem Olszakiem. Lider Video na swoim blogu odnosi się do krytycznych ocen jurorów show.

 • "Must Be The Music": Jesteście z innego świata

  Tym razem typy jurorów sprawdziły się całkowicie - publiczność do finału wybrała duet Piotr Szumlas i Jakub Zaborski oraz grupę Megitza.

 • Jerzy Stuhr: Blogi to samo życie!

  Znany aktor Jerzy Stuhr był jednym z jurorów konkursu Blog Roku 2010. Skrupulatnie czytał wpisy finalistów i... "mile się rozczarował".

Wideo na temat: wypowiedzi jurorów
 • "#Supermodelka Plus Size": Ewa Minge grozi jurorom

  Pojawienie się na castingu programu "#Supermodelka Plus Size" dziewczyny, która nazwała się "profesjonalną modelką" wzbudzi między jurorami prawdziwą burzę. Zażartą dyskusję przerwie Ewa Minge. Czy po tej wypowiedzi pozostali jurorzy będą jeszcze mieli odwagę się odezwać?

 • Jagodzińska i jej tancerz rozgoryczeni po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami"! Wbijają Szpilę Żyle!

  Anna Jagodzińska i tancerz Michał Jeziorowski odpadli z "Tańca z gwiazdami" jako pierwsi. Para nie kryje rozgoryczenia i zaskoczenia, bowiem noty od jurorów mieli wysokie. "Byliśmy na trzecim miejscu. Zawiodły głosy widzów i internautów" - ubolewa tancerz. Anna próbowała nieco tonować wypowiedzi kolegi, ale ten postanowił nie owijać w bawełnę. Jednoznacznie stwierdził, że wygrała osoba