• Informacje na temat:

  wyraziste kreacje

Artykuły na temat: wyraziste kreacje
 • Najpiękniejsze kreacje z Oscarów

  Od czarnej tiulowej kreacji Marilyn Monroe z 1951 roku, aż po posągową złotą suknię projektu Givenchy, w której zachwyciła ubiegłoroczna laureatka nagrody Emma Stone. Gala wręczenia Oscarów od lat dostarcza nie tylko filmowych, ale i modowych emocji.

 • Miley Cyrus zaskoczy kreacjami w amerykańskim "The Voice"

  ...", Miley i Simone stworzyły kreacje nawiązujące do lat 90. i londyńskich projektantów tego okresu, którzy ubierali takie sławy, jak Madonna i Cyndi Lauper . "Miley to gwiazda wyrazista...

 • Rossy de Palma: Piękna brzydula Almodovara

  Najbardziej wyrazista aktorka kina hiszpańskiego, ulubienica Pedro Almodovara, wielbicielka barwnych kreacji, Rossy De Palma kończy w poniedziałek 55 lat. Rozpoznawalna, charakterystyczna, wyrazista.

 • Forest Whitaker: Łagodny olbrzym

  Forest Whitaker często podejmuje się silnych, wyrazistych ról, z których wiele prezentuje najwyższe wartości. Przykładem niech będzie jego porywająca kreacja w filmie "Kamerdyner".

 • Czy Hollywood może istnieć bez Leonardo DiCaprio?

  Przystojny Romeo, Jack Dawson z "Titanica" i Wilk z Wall Street - Leonardo DiCaprio świętuje 11 listopada 45. urodziny. Lubiany za swe wyraziste role aktor ma ogromną rzeszę fanów. Ale Oscara dostał dopiero... przy piątej aktorskiej nominacji do nagrody.

 • Złote Globy 2020: Co będzie modne w tym roku?

  ...projektantów, prezentując zarówno odważne suknie z ryzykownymi wycięciami, jak i klasyczne kreacje nawiązujące do glamouru rodem ze złotej ery Hollywood. Do najbardziej imponujących stylizacji wieczoru(...) eksperymentuje z kolorami i fasonami kreacji. Nie inaczej było i tym razem. Na wyraziste barwy postawiły tego wieczoru m.in. Charlize Theron i Renée Zellweger. Ta pierwsza pozowała na czerwonym dywanie...

 • Piotr Stramowski jakiego nie znacie

  Piotr Stramowski daje popis w filmie "Bad Boy". W takiej kreacji widzowie jeszcze go nie widzieli! Jak nieprzespane noce pomogły mu w roli?

 • "Bikini Blue" : Polski pacjent

  Ten film na pewno zapamiętamy ze względu na kreację Tomasza Kota, jak i jego angielszczyznę. W pamięć zapadają również kolorystycznie soczyste zdjęcia oraz wyrazista muzyka. I tylko samego filmu jakby brak, chociaż historia sama w sobie na taki zasługiwała.

 • Jane Fonda fryzurę na Oscary przygotowywała siedem godzin

  Słynna aktorka pojawiła się na Oscarach, by wręczyć najbardziej prestiżową nagrodę wieczoru, mianowicie tę dla najlepszego filmu. Jane Fonda zaprezentowała się w stylowej kreacji oraz nowej fryzurze. Jak zdradza fryzjer gwiazdy, przygotowania trwały aż siedem godzin.

 • Florence Pugh: Nowa gwiazda Hollywood

  Najpierw przykuła uwagę świata występem w horrorze "Midsommar. W biały dzień", później oczarowała widzów i krytyków w ekranizacji "Małych kobietek". Za rolę w tym drugim filmie otrzymała właśnie nominację do Oscara. Jej twarz ozdobiła niedawno okładkę amerykańskiego "Vogue'a", a prezentowane na galach kreacje wzbudzają powszechny zachwyt. Oto Florence Pugh - wschodząca gwiazda kina i czerwonych...

Zdjęcia na temat: wyraziste kreacje