• Informacje na temat:

  wyrok śmierci

Artykuły na temat: wyrok śmierci
 • "Barwy szczęścia": Adrianna Biedrzyńska żyła z wyrokiem śmierci... Planowała własny pogrzeb!

  Adrianna Biedrzyńska, czyli Małgorzata z „Barw szczęścia”, codziennie dziękuje opatrzności za to, że wyrwała ją ze szponów śmierci i podarowała drugie życie. Kilka lat temu aktorka dowiedziała się, że ma raka mózgu. Lekarze nie dawali jej szans... - Wygrałam, choć przy pierwszej diagnozie usłyszałam, że mam tylko trzy miesiące – wspomina.

 • "Twarz anioła": Morderstwo z pierwszych stron gazet

  Sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki, pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa i procesu, w którym media wydały wyrok na długo przed sądem. Cara Delevingne, Daniel Brühl i Kate Beckinsale grają główne role w filmie "Twarz anioła".

 • Rejs śmierci

  ...możliwość samodzielnego mierzenia się z oceną dowodów i przewidywania, jaki będzie wyrok.

 • "Taxi Teheran" : Przejażdżka obowiązkowa

  Trzeźwa ocena filmu Jafara Panahiego nastarcza problemów nie tylko dlatego, że twórca kręci swoje filmy nielegalnie (został skazany na 20 lat zakazu wykonywania zawodu). Problemem jest też to, że chociaż "Taxi" jest bogaty poznawczo, nie wnosi wiele nowego do sposobu opowiadania, który reżyser skrupulatnie rozwijał w filmach przed wyrokiem.

 • Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  ...zarobkowej. Wciąż czeka na rozprawę, która ma się odbyć na początku sierpnia. Obrońcy aktora zamierzają wykorzystać fakt, że zabity przez niego mężczyzna na dzień przed śmiercią brał udział(...) prześladowczej. Czy to dlatego Pablo doprowadził do śmierci Juana? Stracona okazja W czerwcu na Netfliksie zadebiutował kryminalny serial "Yankee", w którym Lyle gra głównego bohatera. To mógł być...

 • Charlize Theron: Dla roli wszystko?

  Charlize Theron, jedyna zdobywczyni Oscara z RPA, znowu "zbrzydła" dla roli!

 • "W rytmie serca": Wyrok na Sandrę!

  Prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) rusza do akcji, Sandra (Ilona Janyst) wpada w panikę... a mafia wydaje na dziewczynę wyrok śmierci.

 • "Twarz anioła": Pierwszy polski teaser filmu!

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Zobaczcie polski teaser filmu "Twarz anioła", opowiadający o oskarżonej o morderstwo Amandzie Knox, która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy".

 • Elżbieta B., "opiekunka" Violetty Villas, usłyszała prawomocny wyrok. A jednak!

  Violetta Villas (†73 l.) nie żyje już od prawie ośmiu lat. Tymczasem wciąż nie brakuje wątpliwości i szokujących szczegółów związanych z jej śmiercią. Jej "opiekunka", Elżbieta B., usłyszała kolejny wyrok. Wstrząsające, co odkryli śledczy. Tymczasem kobieta złożyła apelację, którą rozpatrzył sąd. Co postanowił?

 • Zmarł George Dickerson, znany między innymi z roli policjanta Johna Williamsa w filmie Davida Lyncha "Blue Velvet". Amerykański aktor miał 81 lat.

Zdjęcia na temat: wyrok śmierci
Wideo na temat: wyrok śmierci
 • "39 i pół tygodnia": Zwiastun serialu

  czas, który mu pozostał. Kiedy życie jest jednym wielkim koncertem rockowym, trudno zaakceptować wyrok śmierci. Czy Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z chorobą? Co będzie chciał

 • Anioł Śmierci

  1945 rok: z pomocą Banku Watykańskiego i tajnej, zrzeszającej byłych SSmanów organizacji Odessa, najgroźniejsi zbrodniarze wojenni przedostają się na tereny nie objęte ekstradycją do Europy. Niezbadanym, wciąż dzikim, ogromnym terytorium na którym najłatwiej można się schować, a które kulturowo i historycznie, z racji wieloletnich związków, wciąż znajduje się pod wpływem Niemiec, jest Ameryka Południowa, a szczególnie Argentyna. To ona staje się mekką dla uciekinierów. 1962 rok: sympatyczna...

 • Fani Villas atakują jej opiekunkę

  Choć prokuratura nadal bada przyczyny śmierci Violetty Villas, fani piosenkarki już wydali wyrok i o śmierć oskarżyli jej opiekunkę, Elżbietę Budzyńską.

 • Anioł Śmierci

  Kontynuacja filmowej adaptacji bestsellerowej powieści gotyckiej, w której zagrał Daniel Radcliffe. Anglia, rok 1941. Młoda nauczycielka Ewa ewakuuje grupę dzieci z bombardowanego Londynu. Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonym, odciętym od lądu domu na Węgorzowych Moczarach. Kiedy jej podopieczni zaczynają się dziwnie zachowywać, Ewa prosi o pomoc Harry'ego, dowódcę stacjonujących w okolicy wojsk. Wspólnie odkrywają, że ich przybycie do tego miejsca, obudziło mroczne siły, bardziej...

Dyskusje na temat: wyrok śmierci