• Informacje na temat:

  występ artystów

Artykuły na temat: występ artystów
 • Kayah potwierdza plotki: TVP nie zgodziła się na mój występ

  Kayah (49 l.) w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" potwierdza, że TVP nie wyraziła zgody na jej występ na festiwalu w Opolu.

 • Patricia Kazadi już ćwiczy przed występem w Opolu

  Patricia Kazadi, która wystąpi w konkursie Super Premiery podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, już rozpoczęła próby. Co zaśpiewa gospodyni programu "You Can Dance"?

 • "Na Wspólnej": Robert Kudelski krytykuje artystów za darmowe występy w sieci!

  ...artystów wylewali wiadra pomyj i prześcigali się w licytacji, komu koronawirus zabrał więcej. Robert Kudelski twierdzi, że darmowymi występami w sieci artyści sobie po prostu szkodzą. Jest przekonany(...), oznaczone jest datą 26 sierpnia 2019 roku. Odtwórca roli Michała Brzozowskiego w "Na Wspólnej" uważa, że aktorzy powinni występować na scenie i przed kamerą, a nie w internetowych "Domówkach...

 • Poruszeni występem dziecięcej gwiazdy

  "Rozdzieleni" - nowe dzieło Michela Hazanaviciusa, autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty" - to kolejny po "Imperium słońca" czy polskim "W ciemności" obraz, który na grozę wojny spogląda oczami dziecka. O poszukiwaniach odtwórcy do roli czeczeńskiego chłopca i łzach na planie filmu opowiadają reżyser i gwiazdy filmu Bérénice Bejo oraz Anette Bening.

 • Margaret liczy na popularność w Europie: Występ na Eurowizji to duża reklama!

  Jej celem jest przede wszystkim dobry występ i promocja nowego kawałka. To, czy Gosia Jamroży będzie reprezentować nasz kraj na Eurowizji 2016, okaże się 5 marca. Obecnie w rankingach bukmacherów(...) o popularność piosenki w Polsce, uważa ją bowiem za bardzo dobrą. Chce natomiast wypromować kawałek, który zagraniczna prasa porównuje do piosenek Rihanny, także poza granicami Polski. - Występ...

 • "Mali giganci": Zmagania kilkuletnich artystów

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej ramówki telewizji TVN. Wiosną na antenie stacji zobaczymy m.in. program "Mali giganci", show, w którym to dzieci będą prezentować swoje artystyczne talenty.

 • Michał Szpak nigdy wcześniej tego nie mówił. Robi to przed każdym występem!

  Michał Szpak (28 l.) nie ukrywa, że każdy publiczny występ wiąże się z tremą i dozą niepewności, czy wszystko pójdzie po naszej myśli. Przyznaje jednak, że lubi dreszczyk emocji, jaki towarzyszy występom na żywo. Gwiazdor,by nieco opanować nerwy, wyrzuca wszystkich ze swojej garderoby...

 • American Music Awards: One Direction triumfują, Lorde zachwyca na scenie

  Występ nowozelandzkiej wokalistki Lorde na gali AMA 2014 zdobył uznanie obserwatorów. Najbardziej prestiżową statuetkę, dla artysty roku, zgarnął boysband One Direction.

 • Jacek Borkowski dumny z dzieci. Też będą artystami?

  Jacek Borkowski (59 l.) jest bardzo dumny ze swoich dzieci. Jak czytamy w „Rewii”, córka i syn rwą się do występów na scenie! Pójdą w ślady taty i również zostaną artystami?

 • Bérénice Bejo: Myślałam, że będzie łatwiej

  Bérénice Bejo zagrała główną rolę w walczącym o Złotą Palmę na zeszłorocznym festiwalu w Cannes filmie "Rozdzieleni". Dla aktorki był to kolejny występ przed kamerą swojego męża - Michela Hazanaviciusa, z którym zrealizowała między innymi oscarowego "Artystę".

Wideo na temat: występ artystów
 • Występ Michała Szpaka na Eurowizji

  W czwartek (12 maja) odbył się drugi półfinał 61. Konkursu Piosenki Eurowizji z udziałem Michała Szpaka. Poznaliśmy kolejnych 10 artystów, którzy awansowali do sobotniego (14 maja) finału imprezy. W gronie szczęśliwców znalazł się reprezentant Polski.

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • Iwona Węgrowska o występie na Eurowizji

  Iwona Węgrowska w rozmowie z Robertem Patoletą przyznała, że zraziła się do konkursu Eurowizji, ponieważ dwukrotnie odrzucono jej piosenkę. Uważa jednak, że to duże wydarzenie, podczas którego najbardziej liczy się śpiew. Jeśli zdąży nagrać utwór, wówczas zgłosi go do krajowych preselekcji. Pytana, jak ocenia piosenkę Mateuszka Magi, który też chce wystąpić na Eurowizji, wyznaje, że jeszcze jej nie słyszała. Z drugiej strony nie chce jej oceniać, gdyż uważa, że każdy może być artystą...

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

Dyskusje na temat: występ artystów
 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  LUDZIE!!!! Sami jesteście temu winni, uczestnicząc w spędach i występach tych pseudo artystów (tegoroczne Zakopane) Wiecie ile Maryla przytuliła za kilkuminutowy występ????

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  LUDZIE!!!! DLACZEGO czepiacie się Maryli Rodowicz!!!! Wszak sami chodzicie jezdzicie na jej i innych występy (tegoroczne Zakopane) i wspomagacie tych "artystów" Godne pożałowania. Wiecie ILE przytuliła Maryla za swój żałosny kilu minutowy występ???

 • Re: Co w czasach pandemii robi Franciszek Pieczka?

  Szanowny Panie Franciszku. Pamiętam Pana występ w roli górala Bryndasa w "Krakowiakach i góralach" w nowohuckim Teatrze Ludowym w 1956 roku, kilka tygodni po premierze, którą Teatr Ludowy rozpoczął(...). Z artystów zapadł mi w pamięć charakterystyczny aktor Edward Rączkowski, którego pamiętam szczególnie jako "Sługę dwóch panów". Miałem legitymację Klubu Miłośników Teatru uprawniającą do zniżki przy