• Informacje na temat:

  występ ivana

Artykuły na temat: występ ivana
 • Ivan Komarenko (30 l.) zamyka listę uczestników piątej edycji "Tańca z gwiazdami". Muzyk po niedawnym rozpadzie zespołu Ivan i Delfin liczy, że występ w show pomoże mu w rozwoju solowej kariery.

 • Ivan w kopalni!

  Wokalista, pamiętany z grupy Ivan i Delfin, zagra w kopalni soli w Kłodawie. Występ odbędzie się... 600 metrów pod ziemią! Ivan wystąpi wraz z programem tanecznym z programu "Taniec z gwiazdami". Przypomnijmy, że w piątej edycji tego popularnego show, wokalista razem z Blanką Winiarską zajął 2. miejsce. Bilety na występ kosztują 60 zł. Sprawdź profil Ivana w serwisie Muzzo.pl .

 • Ivan Komarenko (30 l.) zamyka listę uczestników piątej edycji "Tańca z gwiazdami". Muzyk po niedawnym rozpadzie zespołu Ivan i Delfin liczy, że występ w show pomoże mu w rozwoju solowej kariery.

 • Ivan choć przegrał, nie narzeka

  ...w ucho. "Koncertuję w całej Polsce, i to nie tylko na wszelkiego rodzaju festynach. Występuję także na juwenaliach, śpiewam dla studentów" - mówi Komarenko. O tym, że artyście dobrze się powodzi(...) mieszka na Syberii. "Może kupię jej mieszkanie w pobliżu Moskwy. Tam jest lepszy klimat" - mówi artysta. Dodajmy, że mama Ivana Komarenki gościła niedawno w Polsce. Podczas pobytu oglądała w telewizyjnym...

 • Ivan Komarenko: Konkurencja dla Bollywood? (teledysk "Twoje jutro")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Twoje jutro" nagrany przez Ivana Komarenkę i Lizę Kotlyarenko.

 • Ivan i Delfin w bieli

  Grupa Ivan i Delfin dopina ostatnie szczegóły związane z występem w półfinale Konkursu Piosenki Eurowizja, który odbędzie się już 19 maja w Kijowie. Wiadomo już np. iż zespół zaprezentuje się podczas występu w kreacjach w kolorze białym.

 • Syberii. Mam będzie kibicować występom syna w "Tańcu z gwiazdami" - donosi "Fakt". Warszawskie gniazdko Ivana będzie można obejrzeć już wkrótce w programie "Zacisze gwiazd" w TVP2. Zobacz teledyski Ivana i Delfina na stronach INTERIA.PL! Zobacz nowy serwis plotka rski POMPONIK.

 • Ivan i Delfin perfekcyjnie przygotowani

  Grupa Ivan i Delfin odbyła już dwie próby przed czwartkowym (19 maja) występem w półfinale Konkursu Piosenki Eurowizja. Po każdej z nich członkowie zespołu odpowiadali na pytania dziennikarzy podczas krótkich konferencji prasowych.

 • Ivan Komarenko ostro krytykuje Tomasza Karolaka

  .... Z kolei Andrzeja Dudę wsparli m.in. Henryk Czich (twórca grupy Universe) oraz muzyk bluesowy Jacek Chruściński. Duże emocje wywołał występ aktora Tomasza Karolaka (zasiada w Komitecie Honorowym...

 • Ivan i Delfin o Eurowizji

  Wybór piosenki "Czarna dziewczyna" zespołu Ivan i Delfin jako polskiego reprezentanta na Konkurs Piosenki Eurowizja, wciąż wzbudza wiele kontrowersji. Członkowie grupy nie przejmują się tym faktem i powoli planują szczegóły występu w Kijowie. O "eurowizyjnych" planach zespołu w rozmowie z INTERIA.PL opowiedział Krzysztof Bogucki, menedżer zespołu.

Zdjęcia na temat: występ ivana