• Informacje na temat:

  występ mandaryny w sopocie

Artykuły na temat: występ mandaryny w sopocie
 • Wiśniewskiego, Mandaryny i zespołu Łzy. "Od ogłoszenia wyników minęło zaledwie kilkadziesiąt godzin. Ludzie czują, że nadchodzi huragan" - dodaje podekscytowany. Inaczej sytuacja wygląda z Mandaryną, na której po występie w Sopocie nie zostawiono suchej nitki. Piosenkarka od niedzieli uparcie milczy, choć przed ogłoszeniem wyników zarzekała się, że drugie miejsce jej nie zaboli. Choć...

 • Wiśniewski: Odradzałem Mandarynie

  Nie milkną echa głośnego występu Mandaryny na Sopot Festivalu, który zakończył się jej kompromitacją i wygwizdaniem przez sporą część publiczności. Mąż wokalistki, Michał Wiśniewski z Ich Troje, mówi teraz, że odradzał Mandarynie występ w Sopocie.

 • Mandaryna i Doda razem!

  Po Sopot Festival szykuje się kolejna konfrontacja umiejętności Mandaryny i Dody, wokalistki grupy Virgin! Obie pojawią się na jednej scenie w przyszły piątek, 23 września, nad Zalewem Szałe, w Opatówku koło Kalisza.

 • Kryzys u Wiśniewskich?

  Czy małżeństwo Michała Wiśniewskiego, lidera Ich Troje, i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej stoi na krawędzi rozpadu? Ostatnie wydarzenia sugerują, że to prawda. Podobno od kilku dni frontman Ich Troje nie odpowiada na telefony swojej żony.

 • Mandaryna jest szczęśliwa. 40 lat byłej żony Michała Wiśniewskiego

  Wokalistkę próbował z niej zrobić Michał Wiśniewski - skończyło się blamażem w Sopocie. Minęło kilka lat i Marta "Mandaryna" Wiśniewska podbija kluby, w których setki osób chcą usłyszeć ze sceny "Znacie 'Evr'ry Night'?".

 • Mandaryna na scenie z córką: Emocje były duże

  Mandaryna była jedną z gwiazd koncertu The Rewind Tour, który odbył się w połowie listopada w COS Torwar w Warszawie. Na scenie przypomniała swoje największe hity oraz znane covery z lat 90. Marta Wiśniewska przyznaje, że przed występem towarzyszyły jej ogromne emocje.

 • Mandaryna: Wiśniewski da w ryja

  Afera związana z opublikowaniem kompromitujących nagrań pochodzących z występu Mandaryny zatacza coraz szersze kręgi. Wśród osób podejrzanych o szantaż wymienia się nawet Michała Wiśniewskiego, męża piosenkarki. Lider Ich Troje wszystkiemu zaprzecza.

 • Mandaryna wraca z nową piosenką "Not Perfect"

  Wydawało się, że kariera muzyczna Marty Wiśniewskiej na zawsze została pogrzebana. Tymczasem Mandaryna po serii gorąco przyjętych występów właśnie zapowiedziała premierę nowej piosenki.

 • Marta "Mandaryna" Wiśniewska po pamiętnym, i to nie ze względu na artystyczny poziom występu, koncercie podczas Festiwalu w Sopocie zniknęła. "Marta poprosiła o kilka dni wolnego, by nabrać dystansu do tego, co się wydarzyło w ciągu ostatnich tygodni" - tłumaczy Katarzyna Kanclerz, menedżerka piosenkarki.

 • Zatańcz z Mandaryną!

  W niedzielę, 20 sierpnia, na antenie telewizji Polsat rozpoczyna się emisja programu tanecznego Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. W "Let's Dance, czyli zrobię dla was wszystko" była żona Michała Wiśniewskiego będzie poszukiwać kandydatów na profesjonalnych tancerzy.