• Informacje na temat:

  występ susan

Artykuły na temat: występ susan
 • "Przyjaciele": Paul McCartney odrzucił propozycję występu

  ...wszystkie sezony przewinęli się m.in. Bruce Willis, Sean Penn, Ralph Lauren, George Clooney, Brad Pitt, Susan Sarandon, Ben Stiller oraz Alec Baldwin.

 • "Brud": Plejada brytyjskich gwiazd w szalonej czarnej komedii

  Już 17 października na ekrany kin wejdzie hardcore'owa komedia "Brud". Film autorstwa twórców "Trainspotting" to historia Bruce'a Robertsona, detektywa, który w drodze na szczyt nie cofnie się przed niczym. W rolę zdeprawowanego policjanta wcielił się James McAvoy, a partnerują mu największe gwiazdy brytyjskiego kina.

 • Susan Boyle w amerykańskim "Mam talent"

  Finalistka programu "Britain's Got Talent", Susan Boyle, zadebiutowała w środę, 16 września, w amerykańskiej telewizji w tamtejszej wersji programu.

 • Żenująca oferta dla Susan Boyle

  Brytyjska telewizja zaproponowała Susan Boyle występ w reality show, który polegałby na... szukaniu dla niej partnera.

 • Susan Boyle o ciężkim dzieciństwie

  Susan Boyle , niezbyt atrakcyjna Szkotka, która za sprawą jednego przesłuchania stała się fenomenem muzycznym na skalę światową, przyznała, że jako dziecko nie miała najłatwiejszego życia w szkole. Powód? Dokuczali jej zarówno nauczyciele, jak i inni uczniowie...

 • Ameryka pokochała Susan

  701 tysięcy - tyle egzemplarzy debiutanckiej płyty Susan Boyle rozeszło się w samych Stanach Zjednoczonych w premierowym tygodniu.

 • Brat Susan Boyle: Ona martwi się o karierę

  Uczestniczka brytyjskiego programu "Mam talent", Susan Boyle, która po sobotnim finale trafiła wyczerpana do kliniki, obawia się o swoją karierę - ujawnił jej brat.

 • Wspaniały wynik Susan Boyle!

  Album "I Dreamed A Dream" Susan Boyle debiutuje na 1. miejscu brytyjskiej listy najpopularniejszych płyt.

 • ..."Włoską Susan Boyle" okrzyknęły media 38-letnią bezrobotną Carmen Masola z miasta Novara, która wystąpiła w rozpoczętej właśnie pierwszej włoskiej edycji programu "Mam talent" .

 • Susan Boyle w "Simpsonach"

  Sensacyjny występ szkockiej starej panny Susan Boyle w programie "Britain's Got Talent" zainspirował twórców serial u animowanego "Simpsonowie".

Wideo na temat: występ susan
 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • Nostalgia anioła

  Film jest realizowany w oparciu o książkę Alice Sebold "Nostalgia anioła". Susie Salmon zostaje brutalnie zgwałcona i i zamordowana przez swojego sąsiada. To co się dzieje po jej śmierci obserwuje z nieba. Spoglądając w dół, snuje głosem czternastolatki powieść koszmarną, ale też pełną nadziei. Przez długie tygodnie po swojej śmierci Susie obserwuje życie, które toczy się już bez niej - przysłuchuje się pogłoskom na temat swojego zniknięcia, współczuje rodzicom, którzy ciągle wierzą, że...

 • Atlas chmur

  Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Phillip K. Dick. Imponująca rozmachem (ponad 100 milionów dolarów budżetu, gigantyczne plany zdjęciowe na Balearach, w Edynburgu i Berlinie) ekranizacja, której podjęli się mistrzowie współczesnego kina - Tom Tykwer ( "Pachnidło: Historia...