• Informacje na temat:

  wywiad coldplay chris martin

Artykuły na temat: wywiad coldplay chris martin
 • Gwyneth Paltrow przerwała milczenie!

  W kwietniu ubiegłego roku aktorka zaskoczyła wszystkich oświadczeniem, że jej małżeństwo z Chrisem Martinem (37 l.) istnieje już tylko na papierze. Zdradziła, że rozstali się w przyjaźni(...) odniosła się do tej sprawy. Na pytanie, czy faktycznie jest przeciwko związkowi Martina z Lawrence, odpowiedziała: "Ale kto powiedział, że ja jej nie akceptuję? Chris jest ojcem moich dzieci i szanuję...

 • Gwyneth Paltrow i Chris Martin: Jednak rozwód

  Gwyneth Paltrow i Chris Martin oficjalnie się rozwodzą. 42-letnia aktorka i 38-letni muzyk ogłosili separację w marcu 2014 roku. Byli uznawani byli za wzorową parę.

 • ..., że aktorka spotyka się z mężem Gwyneth Paltrow, Chrisem Martinem. Romans z wokalistą Coldplay jednak dość szybko się zakończył, a gwiazda "Igrzysk śmierci" zaczęła szukać pocieszenia u innego(...) kłamstwem. Zawiodłam się bardzo. Na początku maja przeżyłam klasyczne załamanie nerwowe" - wyznała Kowalczyk w szczerym wywiadzie dla jednego z dzienników.  Dziś Justyna powoli dochodzi do siebie...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Coldplay stawia na syntezatory

  Nowy album Coldplay "X & Y" pokazuje inne oblicze zespołu znanego przede wszystkim z bogatego wykorzystania brzmienia gitar. Tym razem Chris Martin i koledzy postanowili poeksperymentować z instrumentami klawiszowymi.

 • Coldplay: Pomost

  Pierwszym singlem pilotującym jeden z najbardziej oczekiwanych albumów 2005 roku, "X & Y" Coldplay, jest piosenka "Speed Of Sound", która w opinii muzyków jest pomostem pomiędzy nową a poprzednią płytą formacji. Teledysk do tego utworu możecie zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

 • Członkowie brytyjskiej formacji Coldplay, którzy podbili swym debiutanckim albumem "Parachutes" większość list przebojów w Europie, nie wiedzą, dlaczego odnieśli tak wielki sukces. Sugerują nawet, że są po prostu odpowiedzią swojej wytwórni na osiągnięcia grupy Travis.

 • Coldplay w hołdzie Amy Winehouse

  Podczas australijskiego festiwalu Splendour In The Grass zespół Coldplay wykonał razem z publicznością fragment przeboju "Rehab" nieżyjącej Amy Winehouse.

 • Coldplay: "Sława nie ma złych stron"

  Członkowie brytyjskiej formacji Coldplay są obecnie jednymi z najpopularniejszych muzyków na Wyspach Brytyjskich, a także poza granicami swego kraju. Pomimo że wciąż koncertują i podróżują, nie czują się tym wszystkim zmęczeni. Dodatkowo, co być może niektórych zdziwi, nie zauważają także żadnych negatywnych stron sławy.