• Informacje na temat:

  wywiad izabela

Artykuły na temat: wywiad izabela
 • Izabela Skrybant-Dziewiątkowska (Tercet Egzotyczny): Biegnę do przodu

  Ponad pół wieku na scenie - takim wynikiem może pochwalić się Tercet Egzotyczny, którego wokalistką nieprzerwanie jest Izabela Skrybant-Dziewiątkowska.

 • Izabela Trojanowska otrzymuje erotyczne propozycje od kobiet. Kiedy premiera biografii "Trojanowska"?

  Nowa trenerka "The Voice Senior" Izabela Trojanowska pod koniec września zaprezentuje swoją książkową biografię "Trojanowska", w której nie zabraknie towarzyskich skandali, zakulisowych anegdot i niepublikowanych zdjęć z prywatnego archiwum.

 • Izabela Kuna boi się o męża-lekarza

  ..."To swojego rodzaju żart. W wywiadach nie opowiadam o naszym związku, więc wymyśliłam taką, z przymrużeniem oka, formę pisania do siebie" - mówi w rozmowie z PAP Life Iza Kuna, tłumacząc, skąd wziął się pomysł na zabawne wpisy adresowane do męża. Marek Modzelewski, mąż aktorki, jest radiologiem w szpitalu MSWiA w Warszawie. W czasie pandemii pełni dyżury, dlatego Kunie zdarza się wrzucać też...

 • ​Izabela Janachowska: Ciągle słyszę pytania o dziecko

  Ciąża to bardzo kobiecy i intymny temat - uważa ​Izabela Janachowska, zapewniając, że nie zamierza dzielić się tą sferą życia z mediami. Rozumie jednak gwiazdy, które po porodzie zakładają blogi parentingowe. Jej zdaniem młode matki mogą odczuwać powołanie do zajmowania się taką tematyką. Prezenterka nie jest jednak pewna, czy jest to dobry sposób na zaistnienie w show-biznesie.

 • Izabela Kuna odchodzi z "Barw szczęścia"?

  Izabela Kuna podobno zdecydowała, że odchodzi z "Barw szczęścia". Szczegóły dotyczące dalszych losów jej bohaterki owiane są tajemnicą.

 • "Hell's Kitchen": Izabela Janachowska kontra larwy

  Izabela Janachowska i Rafał Cieszyński są kolejnymi gwiazdami, które w roli uczestników pojawią się w "Hell's Kitchen".

 • Izabela Janachowska: Do ślubu w "skromniutkiej" miniówce

  Tancerka Izabela Janachowska jest zaręczona z przedsiębiorcą Krzysztofem Jabłońskim. Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" zapytała ją na pokazie sukni ślubnych, czy znalazła już swoją wymarzoną kreację, w której powie sakramentalne "tak".

 • Izabela Zwierzyńska wróciła do "Barw szczęścia"

  Po rocznej przerwie Izabela Zwierzyńska wróciła na plan serialu "Barwy szczęścia". Jak zapowiada, jej wątek będzie intrygujący, zdradziła też, co zmieniły w jej życiu rozpoczęte studia aktorskie.

 • Izabela Trojanowska: Wypadek na planie serialu

  Serial "Kariera Nikodema Dyzmy" ma już 35 lat. Z okazji jubileuszu w siedzibie TVP odbyło się spotkanie z aktorami, którzy zagrali w tej produkcji. Wśród nich była Izabela Trojanowska. Gwiazda wyznała, że na planie o mało, co nie uległa poważnemu wypadkowi.

 • Izabela Kuna gwiazdą nowego serialu

  ...pasją jest śledzenie zjawisk paranormalnych. - Mam jeszcze pewne plany na lato i mam nadzieję, że dojdą do skutku. Ponieważ jednak nie jestem jeszcze na planie, trudno mi o tym mówić - mówi Izabela Kuna(...)? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zdjęcia na temat: wywiad izabela
Wideo na temat: wywiad izabela
 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz udzieliła wywiadu. Opowiedziała o swojej książce

  W ostatnich dniach głośno jest o książce Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz. Kobieta opisała w niej swoje życie oraz związek z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Zarzeka się, żeby nie kojarzyć publikacji tylko z tym ostatnim, bo porusza w niej „wiele fajnych tematów”. „Moja książka nie jest o moim byłym mężu, moja książka jest o moich historiach, o moich przeżyciach, doświadczeniach” – powiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Mimo że książka rzekomo jest o czymś więcej niż o „Kazie”, były premier i tak...

 • Izabela Marcinkiewicz: zmądrzałam życiowo

  Izabela Marcinkiewicz udzieliła wywiadu "Dzień dobry TVN. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Jak czuje się Izabela Marcinkiewicz po wypadku?

  Izabela Marcinkiewicz udzieliła wywiadu "Dzień dobry TVN". (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: wywiad izabela
 • Re: Wywiad z Łukaszem Dżemidokiem

  Patryk calkiem oky ale ta Izabela ze swinskimi uszami czas ja wygryz

 • Re: Bez szans na uczucie

  Fajny wywiad :) Izabela to jedna z najciekawszych postaci w Pierwszej miłości (no, może ostatnio scenarzyści trochę ją zepsuli). Zresztą. pani Kupińska miała bardzo ciekawe role również w Apetycie na życie i Zostać miss 2. Szkoda, że tak mało seriali można z nią obejrzeć, nie mówiąc już o filmach, których praktycznie nie ma. Piekna kobieta, tak nawiasem. I uśmiech fantastyczny ;)