• Informacje na temat:

  wywiad karolak kolakowska

Artykuły na temat: wywiad karolak kolakowska
 • Kożuchowska żoną Karolaka

  ..."Rodzinka.pl" to nowy serial, który TVP zaczyna kręcić. W rolach głównych dwie gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.

 • Dlaczego sporządniał Tomasz Karolak?

  Niedawno Tomasz Karolak kupił w Warszawie apartament wart 2 mln zł. Aktor ma też wielką słabość do drogich samochodów. Lubi również egzotyczne podróże. A że wszystko to kosztuje, nic dziwnego, że nie ma serialu czy filmu, w którym nie grałby przynajmniej epizodu.

 • Ukochana Karolaka w "rodzince.pl"

  W jednym z odcinków nowej serii "rodzinki.pl" zobaczymy Violę Kołakowską, aktorkę i modelkę, która od lat regularnie pojawia się w serialach w gościnnych epizodach, a prywatnie partnerkę Tomasza Karolaka, czyli Ludwika Boskiego.

 • Drastyczna zmiana w życiu Karolaka

  Tomasz Karolak oznajmił, że podczas wakacji zamierza skończyć z niezdrowymi przyzwyczajeniami. Przeszedł już na rygorystyczną dietę, a każdą wolną chwilę wykorzystuje, by uprawiać sport.

 • Tomasz Karolak i Daria Widawska: Podwójne małżeństwo

  ...2009 roku, oglądało ponad 8 milionów widzów. Z całą pewnością ten sukces zawdzięcza odtwórcy roli Darka - Tomaszowi Karolakowi, który wcielił się w postać tak wiarygodnie, jakby grał samego siebie. W pewnym sensie chyba właśnie tak było. Tomasz Karolak przyznał w jednym z wywiadów, że w osobie Darka znajduje 80 procent siebie. Tak samo, jak jego bohater, intensywnie przechodził okres dojrzewania...

 • Kuna i Karolak: Doskonała para

  ..." i "Śniadanie do łóżka". Obecnie zaś Iza Kuna i Tomasz Karolak występują w serialu "BarON24" jako małżonkowie z wieloletnim stażem. Lubią się nawzajem do tego stopnia, że gdy kilka lat temu publicznie(...) u siebie, zapraszając grono znajomych. Pikantnych wieści o skandalach z jej udziałem próżno szukać w kronikach towarzyskich. Co innego serialowy partner aktorki. Tomasz Karolak jest stałym bohaterem...

 • Moc gwiazd wiosną w TVP2

  Tomasz Karolak i Izabela Kuna, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki oraz Wojciech Mecwaldowski - te gwiazdy będą oglądać wiosną widzowie TVP2. Rusza nowa ramówka stacji, a w niej sporo niespodzianek.

 • Boczarska zakochana w Banasiuku

  .... A mimo to pani Magdalena długo pozostawała samotna. Być może nie mogła pozbierać się po długim, bardzo burzliwym związku z Tomaszem Karolakiem. Tak naprawdę z tej miłości wyleczyła się dopiero wtedy(...) - zdradziła w jednym z wywiadów. Wygląda na to, że pani Magdalena straciła głowę po raz kolejny. Niedawno fotografowie przyłapali ją na randce z Mateuszem Banasiukiem (28 l.). Oboje nie szczędzili sobie...